Kokie darbai jums labiausiai tinka pagal Zodiaką

Karjera / Vida Press nuotr.
Šaltinis: Elaima.lt
AA

Astrologija šiek tiek pamaitina tą mūsų dalelę, kuri trokšta savianalizės, dėmesio ir yra smalsi. Kitaip tariant, pamaitina mūsų ego. Ir vis tik, jei esate tipinis savo Zodiako ženklo atstovas, pagal jūsų ženklo charakteristiką galima nuspėti, kokie darbai jums labiausiai tinka, kam esate gabūs, o ką reikėtų patobulinti.

Pateikiame apibendrintą ir sutrumpintą karjeros perspektyvų versiją iš „ManRepeller.com“, kurią aprašė Callie Ahlgrim.

Avinas

Avinams neretai prognozuojama atletų, policininkų, gaisrininkų karjera nors ir skamba kaip klišė, tačiau tiesos čia yra: tipiniai Avinai pasižymi konkurencingumu, fiziniu aktyvumu, nėra labai kantrūs. Tokį žmogų pasodinti biure nuo aštuonių iki penkių – netinkamas sprendimas.

Avinai yra lyderiai iš prigimties. Nebijantys iššūkių. Atkaklūs. Šios savybės tinka daugeliui darbų. Labiausiai – ten, kur reikalingi vadybiniai gebėjimai, iniciatyva. Imkitės jos ir nebijokite rizikos.

Ir atminkite: apie jūsų gebėjimus turi kalbėti darbai, o ne žodžiai. Kitaip tariant, nesigirkite, nedarykite spaudimo aplinkiniams, o tiesiog dirbkite.

Jautis

Vieni žmonės galvoja, kad Jaučiai yra tingūs (kartais tai yra tiesa), kiti – kad užsispyrę ir atkaklūs – o tai visada yra tiesa. Jūs galite lėtai strateguoti ir ruoštis „atakai“ – o tuomet imatės jos visu pajėgumu.

Jums reikia stabilumo, komforto ir rutinos. Taigi, tinka darbas biure. Esate labai produktyvūs ir smulkmeniški. Ko reikia išmokti – tai neišsigąsti nesuplanuotos įvykių eigos, išėjimo iš komforto zonos. Tiesiog perplanuokite viską ir dirbkite toliau.

Jus globoja Venera, romantikos ir grožio planeta, taigi, mėgstate estetiką. Ir galite užsiimti kūrybiškumu – dirbti dizaino, mados, kinematografijos srityse. Arba pažvelgti kūrybiškiau į savo esamą darbą. Ar – bent jau darbo stalą.

Dvyniai

Dvyniai – komunikacijos asai; jiems reikalinga veikla, kuri suteiktų neribotų galimybių išreikšti save. Tinka novelistų, poetų, dainų autorių profesijos. Esate judrūs, socialūs, smalsūs, nuovokūs, jums netrūksta kūrybinės energijos. Taigi tiktų ir nuolat evoliucionuojanti žurnalistika.

Ko Dvyniams trūksta, tai lankstumo darbe, nes esate linkę atmesti struktūras ir nemėgstate rutinos. Gali būti, kad jaučiate, jog tipinė karjera netinka jūsų gyvenimo būdui. Dvyniams reikalinga tokia veikla, kur būtų laisvas grafikas ir galimybė keistis, tobulėti.

Jūsų progresą sustabdyti gali tik tai, jog nesate linkę prašyti pagalbos ir pripažinti savo klaidas. O juk kažkam teks už jas atsakyti.

Vėžys

Vėžiai charakterizuojami kaip perdėtai jautrūs. Tačiau yra geroji to pusė – Vėžiai yra kruopštūs, viskuo rūpinasi. Taigi ir veiklą derėtų sieti su pagalba kitiems. Vėžiai turi jausti, kad jų darbas daro įtaką kitų gyvenimui.

Veikla gali būti kūrybininko, verslininko ar kas nors visai kitokio, tačiau jūsų sėkmės raktas – tikslo turėjimas. Todėl tinka mokyti kitus ar dirbti sveikatos priežiūros sistemoje.

Vėžiai labai jautrūs kritikai, reikėtų išmokti į ją sveikai reaguoti. Ko jums labai reikia veikloje – tai atgalinio ryšio. Jūs padedate kitiems ir tikitės gauti tai atgal. To nepajutę, jaučiatės sugniuždyti. Atminkite: jei kažkas garsiai nepadėkoja, tai nereiškia, kad jūsų darbas nėra svarbus.

Liūtas

Liūtai pratę būti dėmesio centre, išdidūs, tarp jų – daug iškilių asmenybių. Įdomiausia, kad nors labai pasitiki savimi, kartu yra ir labai trapūs – jiems reikia patvirtinimo iš aplinkos ir šlovinimo. Jautresniems Liūtams tenka užsiauginti storesnę odą ir tik tada lįsti į viešumą. Liūtai ryškiausiai šviečia ten, kur jaučia, kad yra dievinami ir reikalingi, ypač jei darbas susijęs su jų vertybėmis.

Tinka veikla, susijusi su pagalba kitiems. Galima rinktis politiko karjerą ir mėginti keisti pasaulį. Esate lojalūs, gebate bendradarbiauti, o tokius žmones vertina darbdaviai.

Jauskitės laisvi sekdami savo kelią, bet nepamirškite, kad geriausiai atsiskleidžiate dirbdami drauge su kitais.

Mergelė

Tipiškas Mergelių apibūdinimas: tvarkinga, organizuota, smulkmeniška, daug dirbanti. Tokiam žmogui būtina praktiška aplinka, kur reikalingas išsamumas ir kruopštumas. Taigi tinka netgi finansų sektorius, sveikatos priežiūros sistema ar mokslinis darbas. Lygiai taip pat, kaip ir, pavyzdžiui, režisūra.

Jūs galite iš chaoso sukurti tvarką, pasiūlyti logiškų sprendimų, taigi, nebijokite imtis lyderio pozicijų. Pasinaudokite pasitaikančiomis galimybėmis.

Mergelėms reikalinga taiki ir profesionali aplinka. Ten, kur nėra dramų. Ir vis tik patarimas būtų nebūti tokioms reiklioms sau ir kitiems; nemėginti sukontroliuoti visko. Atminkite: didžiausias jūsų kritikas esate jūs. Taigi, būkite sau atlaidžios. Jūs ir taip labai stengiatės viską padaryti gerai.

Svarstyklės

Gabios, žavingos, lanksčios, kūrybingos, aistringos – tokios yra Svarstyklės. Jos daug kuo domisi, ieško teisybės ir lygybės, harmonijos ir pusiausvyros.

Tinkamos sritys, turint tokių savybių, – teisė, vyriausybė, tarpininkavimas. Svarstyklės geba derėtis, įžvelgti pliusus ir minusus, parodyti žmonėms kitą perspektyvą. Žinoma, jums tinka ir kūrybiškumo reikalaujančios sritys.

Svarstyklės globojamos Veneros, pasižymi rafinuotumu ir išmintimi. Tai pravers bet kurioje veikloje. O lojalumas ir polinkis bendradarbiauti – savybės, kurios patinka visiems darbdaviams. Gebate priimti iššūkius, lyderiauti; jei patinka darbas, dirbate neskaičiuodami valandų ieškodami tinkamiausio sprendimo.

Skorpionas

Skorpionai yra šarmingi, gražūs, nuo jų negali atplėšti akių. Ir jie tą žino. Jiems tai patinka. Jie maudosi žvilgsnių jūroje. Tokiems žmonėms tinka spindėti ant podiumo ar TV ekrane.

Jūs turite įtikinėjimo talentą, gebate pateikti racionalių argumentų. Vienu metu galite būti ir žavingi, ir atstumiantys, bet kuriuo atveju, nepaliekate abejingų.

Nors išorėje atrodote neįveikiami, sau esate nekantrūs ir ne visada geri. Dėl to kaltas jūsų vidinis balsas. Skorpionai yra idealistai, neįtikėtinai atkaklūs; tai ir gerina gyvenimą, ir kartu kenkia. Skirkite laiko savo emocijų analizei ir raskite būdų, kaip sveikai jas išreikšti. O konstruktyvią kritiką priimkite ramiai ir be asmeniškumų.

Šaulys

Šauliai yra vakarėlių sielos. Gebate pagyvinti kompaniją ir to paties norite iš aplinkos. Pavyzdžiui, iš darbdavių tikitės nuolatinio atsinaujinimo ir įaudrinimo.

Šauliai – nepailstantys, jiems nuolat reikia stimuliacijos. Todėl daugumai gali būti sunku apsistoti ties viena karjeros sritimi ar jaustis patenkintais tradiciniame darbe. Ilgai eiti tuo pačiu keliu negebate ir nenorite.

Esate smalsi, giliai mąstanti, nuolat tobulėjanti asmenybė. Ir – nepaprastai žavinga, gerai jaučiatės būdami socialūs. Jūsų aistra – kitų gerovė. Tinka mentorių, patarėjų, mokytojų / dėstytojų veikla.

Taip pat pasižymite nenoru pasiduoti, nebijojimu rizikuoti. Taigi tinka darbas, kur reikalingas lankstumas ir judėjimas: pilotų, skrydžių palydovų, kelionių žurnalistų, kaskadininkų ar tyrinėtojų.

Ožiaragis

Ožiaragiai pasižymi puikia darbo etika ir nepaprasta valios jėga. Kai nusprendžia, nėra kliūčių, kurių jie negali įveikti. Itin patogiai jaučiasi aplinkoje, kur reikia galios ir atsakomybės. Ožiaragiams nereikia, kad darbas būtų „reikšmingas“ ar teiktų „pasitenkinimą“ – pakankamai pasitenkinimo gaunate iš paprasto, bet gerai atlikto darbo.

Ožiaragiams tinka verslo sfera: statusas, produktyvumas ir finansinė sėkmė dažniausiai jums daug svarbesnė, nei pati kompanija ar tikslai. Kadangi siekiate stabilumo, tinka tradicinė karjera.

Ožiaragių kantrybė, šaltumas esant stresinėms situacijoms ir ryžtingumas tinka ir veiklai, kurioje nestinga streso. Tik nepersidirbkite!

Vandenis

Vandeniai visuomet geba pažvelgti į platesnį vaizdą, todėl yra progreso priešakyje. Netgi dešimt žingsnių priekyje. Esate labai smalsūs, intelektualūs ir – labai humanitariški. Tarp Vandenių dažnai pasitaiko savanorių ar dirbančių nepelno siekiančiose organizacijose.

Labai gali būti, kad horoskopų patys neskaitote – nebent jums juos parodo artimieji. Taigi, jeigu tai skaitote, matyt, esate karjeros pasirinkimo kryžkelėje.

Vandeniai inovatyvūs, išradingi ir šiek tiek ekscentriški. Toks aštrus protas tinkamas mokslinei veiklai, technologijoms ar matematikai. Jūs siekiate būti pozityvių pokyčių katalizatoriais, įtraukiate aistrą į savo kasdienį gyvenimą, nes turite stiprią valią ir širdyje esate idealistai.

Žuvys

Žuvys turi lakią vaizduotę ir yra pareigingos. Klaidingai vadinamos „svajotojomis“, nors iš tiesų yra tiesiog plačių pažiūrų. Kaip ir empatiškos, pasikliaujančios instinktais. Tuo galite pasinaudoti – padėti žmonėms suprasti save, būti patarėjais ar psichoterapeutais. Arba galite nerti dar giliau – kad ir į kosmosą ar jūros vandenis (taip, jums tiktų būti astronautais ar nardytojais).

Bendruomenė jus vertina ir dievina. Esate dėmesingi ir patikimi, darbdaviai Žuvis laiko nepakeičiamomis.

Jūsų optimizmas įkvepia kitus, taigi galite būti lyderiai. Nebijokite tokios atsakomybės. Jūsų gebėjimas suprasti žmonių poelgius, pasverti galimybes prieš priimant sprendimą ir kūrybiški problemų sprendimo būdai tinka vadovavimui. Tiesa, žvaigždės pataria bėgti nuo tokios aplinkos, kuri tik siekia pelno ir skatina konkurenciją. Jūsų natūra nėra sukurta vadovauti žmonėms, kurie nori tik galios ir pinigų.

Skaitykite daugiau