Ką žvaigždės gali pasakyti apie jūsų santykius: praktinis vadovas

Mėnulis / Vida Press nuotr.
Šaltinis: Elaima.lt
AA

„Pora, kurią sujungė žvaigždės.“ Turbūt kiekvienas esate girdėjęs apie bent vieną tokią porą iš romantiškai nusiteikusių draugų ar matęs ašarą spaudžiančiame filme. Tai nemirtinga frazė – tik ar tikrai taip būna? Ar iš tiesų tikros meilės atsakymas slypi žvaigždėse, o ne širdyje? Prisiminkite kad ir W. Shakespeare'ą: jis rašė apie neišvengiamą, iš anksto nulemtą likimo, meilę, mylimuosius, tvirtai meilės mazgu surištus žvaigždžių ir dievų.

Sutikite: kontroliuoti savo likimą atrodo patraukli mintis. Nepaisant įsitikinimų, viena aišku: jei nutarsite tikėti žvaigždėmis, darykite tai tinkamai.

Astrologija gali atskleisti slapčiausias žmogaus paslaptis ir didžiausias svajones, atverti giliausias žaizdas.

Astrologė Diana Brownstone pataria, į ką vertėtų atsižvelgti. Anot jos, astrologija „gali atskleisti slapčiausias žmogaus paslaptis ir didžiausias svajones, atverti giliausias žaizdas“. Dvejojate? Be reikalo: juk ir rimčiausi astrologai kadaise buvo skeptikai!

D. Brownstone teigia, kad pagrindinė astrologijos mintis yra ta, jog mes imame energiją iš Visatos ir planetų, o šios yra tarpininkės tarp Žemės ir kosmoso. Supanti aplinka – kad ir teoriškai nejuntama – turi didžiulę įtaką mūsų gyvenimui: „Saulė suteikia energijos, veikia odą, savijautą, netgi psichinę sveikatą. Vadinasi, įtakos turi ir Mėnulis, ir kitos planetos.“ Vadinasi, į planetas turėtume atsižvelgti ir kurdami santykius? Anot astrologės, atsakymas yra „taip“. Vis dėlto yra vienas „bet“: tai įmanoma tik tada, kai sukuriamas visas natalinis (gimimo) žemėlapis. Mat interneto portaluose ar spaudoje publikuojami horoskopai, kuriuos dažnas skaito kasryt, tėra „filtruota“ ir supaprastinta astrologinė versija, kai teatsižvelgiama į Saulės ženklą – kitaip tariant, žmogaus Zodiako ženklą.

„Žmogaus asmenybės neįmanoma nusakyti remiantis tik 12 Zodiako ženklų, – teigia D. Brownstone, – iš tiesų Saulės ženklas tėra tik viena sudėtingo natalinio žemėlapio sudedamoji dalis: greta dar yra Mėnulio ženklas, kylantis ženklas (ascendentas), Mėnulio mazgai ir jūsų planetų pozicija „astrologiniuose namuose“ greta daugybės kitų detalių ir lemiamų faktorių.“

Štai, į ką astrologijoje siūlo atsižvelgti ir ko ieškoti jums ir jūsų mylimajam D. Brownstone.

1. Stichijos ir jas atitinkantys ženklai. Ugnis (Avinas, Liūtas, Šaulys), Žemė (Ožiaragis, Jautis, Mergelė), Oras (Dvyniai, Vandenis, Svarstyklės), Vanduo (Žuvys, Vėžys, Skorpionas).

Įtaka santykiams. Astrologė atkreipia dėmesį, kad esama ryšio tarp žmonių, kurių Saulės ženklai papildo vienas kitą, pavyzdžiui: Vanduo ir Žemė, Ugnis ir Oras ir pan. Vis dėlto ne mažiau svarbūs ir Mėnulio bei kylantys ženklai, Mėnulio mazgai.

2. Saulės ženklas. Tai ženklas, kurį gavote gimdami, – būtent jo ieškote skaitydami horoskopus. Saulės ženklas nustatomas pagal tai, kokioje pozicijoje buvo Saulė žmogaus gimimo dieną: tarkime, jei esate Avinas, vadinasi, Saulė keliavo Avino žvaigždynu jums gimus. Saulės ženklas nusako jūsų asmenybę, bendruosius charakterio bruožus, tačiau toks skirstymas yra gana paviršutiniškas.

Įtaka santykiams. Derantys ar, kitaip tariant, vienodą stichiją atspindintys Saulės ženklai nusako dviejų žmonių panašumą. Tarkim, Liūtas ir Šaulys – Ugnies ženklai – turi panašios energijos, yra kupini entuziazmo ir tikslų. Kita vertus, pasitaiko, kad gyvenimo kelyje atsiranda žmogus, turintis kitokių, priešingų, savybių: pavyzdžiui, Skorpionas ir Liūtas – jie atstovauja skirtingoms stichijoms, tačiau tarp jų įmanoma kraują kaitinanti aistra, mat šių dviejų ženklų skirtumai gali pasirodyti labai patrauklūs.

3. Mėnulio ženklas. Jis nustatomas pagal tai, kokioje pozicijoje buvo Mėnulis jūsų gimimo dieną. Šis ženklas valdo jūsų instinktus, emocinius poreikius, nusako vidinį pasaulį.

Įtaka santykiams. Mėnulio ženklas įgauna itin didelę reikšmę, jei, anot astrologės, ieškote ilgalaikio partnerio, – idealu, kad jūsų ir partnerio Mėnulio ženklai derėtų.

4. Kylantis ženklas (ascendentas). Tai gimimo metu virš horizonto kylantis Zodiako ženklas. Ascendentas nusako asmenybės tipą, individualumą, parodo, kaip aplinkiniai jus priima. Tai „pirmojo įspūdžio“ ženklas – tam tikra kaukė, po kuria slepiatės.

Įtaka santykiams. Dviejų žmonių kylantys ženklai sukuria pirminį potraukį, todėl šiuo atveju stichijų suderinamumas nėra svarbus – anot astrologės, nedideli „trukdžiai“ yra kaip tik į naudą. Beje, ir sena patarlė sako, kad priešingybės traukia. Taigi, jei esate Ožiaragis, jus gali sužavėti Avinas, ir atvirkščiai.

5. Mėnulio mazgai. Tai du taškai, kuriuose susikerta Mėnulio ir Žemės orbitos. Jie visada yra vienas priešais kitą horoskope. Mazgų padėtis sujungia žmogų su jo praeitimi ir nurodo kelią į ateitį. Pietinis mazgas simbolizuoja praeitį, gali atspindėti labiausiai įsisenėjusius elgsenos modelius, ilgus metus formuotus įpročius. Į savo pietinį mazgą žmonės paprastai remiasi kaip į jaukią praeities šeimą, kurios įpročius gerai pažįsta. Šiaurinis mazgas – ateities simbolis. Jis atspindi visiškai naują ir nežinomą patirtį, naujus tikslus.

Įtaka santykiams. Astrologė teigia, kad, nagrinėdama poros santykius, ji visada atsižvelgia į Mėnulio mazgus. Šiaurinis mazgas rodo, ką norite padaryti šiame gyvenime. Pietinis atskleidžia „buvusio“ gyvenimo kelią. Šių dviejų mazgų jungtis simbolizuoja karminį, likimo padiktuotą, ryšį.

Pilnatis / Vida Press nuotr.

Ir pabaigai. Neverta nutraukti santykių vien dėl Saulės, Mėnulio ženklų ar Mėnulio mazgų nesutapimų. Juk kitos partnerio astrologinės planetos gali sutapti su jūsiškėmis ir nutiesti kelią į gražią draugystę. Astrologija – nelengvas mokslas, ir kuo ją geriau išmanote, tuo tikslesnes ir greitesnes galite daryti išvadas.

Skaitykite daugiau