Karalienė Elizabeth II paviešino itin asmenišką pareiškimą apie princą Harry ir Meghan Markle

Karalienė Elizabeth II ir Sasekso hercogai/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-01-19 12:56
Po princo Harry ir Meghan Markle pranešimo, kad jie atsitraukia nuo karališkųjų pareigų, pagaliau savo žodį tarė ir karalienė Elizabeth II.

Sausio 8 d. princas Harry ir Meghan Markle pareiškė nusprendę atsitraukti nuo savo karališkųjų pareigų Didžiosios Britanijos monarchų šeimoje.

Per šias dvi savaites nutarta, jog pora grąžins mokesčių mokėtojų lėšas, kurias jie panaudojo savo namų, Frogemore kotedžo, renovacijai Jungtinėje Karalystėje. Jie taip pat nebeteks karališkųjų titulų, nebegalės atstovauti karalienės. Sasekso hercogai taps finansiškai nepriklausomais, nors ir toliau rems bei palaikys Jos didenybės vertybes.

Tiesa, pastarąsias savaites netilo gandai ir apie galimą poros ir karališkosios šeimos santykių atšalimą ar netgi visišką nutrūkimą. Visgi, savo pareiškimą išplatinusi karalienė Elizabeth II paneigė visus tokio pobūdžio svarstymus.

Karalienė Elizabeth II ir Sasekso hercogienė Meghan / Vida Press nuotr.
Karalienė Elizabeth II ir Sasekso hercogienė Meghan / Vida Press nuotr.

„Haris, Meghan ir Archie visada bus labai mylimi mano šeimos nariai. Suprantu, kiek iššūkių jiems teko patirti per šiuos dvejus metus dėl intensyvių tiriamųjų žvilgsnių, nukreiptų į jų gyvenimus, ir palaikau jų norą gyventi labiau nepriklausomą gyvenimą.

Noriu padėkoti jiems už visą jų atsidavusį darbą šioje šalyje, Tautų Sandraugoje ir už jos ribų, ir ypač didžiuojuosi, jog Meghan taip greitai tapo mūsų šeimos dalimi. Mano visa šeima viliasi, jog šiandienos susitarimas suteiks jiems galimybė pradėti kurti laimingą ir taikų naują gyvenimą“, – rašo Jos didenybė.

Tiesa, įvykius karališkoje šeimoje portalui „Žmonės.lt“ neseniai komentavęs žurnalistas, etiketo ekspertas Giedrius Drukteinis teigė abejojąs, jog sasekso hercogams pavyks gyventi idiliškai ramų ir privatų gyvenimą.

Giedrius Drukteinis / Gretos Skaraitienės / „Žmonės Foto“ nuotr.
Giedrius Drukteinis / Gretos Skaraitienės / „Žmonės Foto“ nuotr.

„Neužmirškime ir paprasto psichologinio momento – jie jau yra įpratę prie visuomenės dėmesio. Kad ir kokiais mizantropais ši šeima mėgintų tapti, kad ir išvyktų, jiems visvien norėsis, kad apie jų gyvenimus kažkas rašytų.

Tai, galiausiai, yra neišvengiama. Paparacai juos vis vien suras. Jie skraidys apie jų namus parasparniais, plaukios kateriais ar nardys su akvalangais, – tam, kad įsitikintų, kaip ta šeima gyvena.

Be to, Meghan gerai pažįsta Holivudo taisykles ir tai, kaip galima monetizuoti žinomumą. Galbūt reklamose ji ir nesifilmuos, tačiau, neabejoju, kad dalyvaus įvairiausiose pokalbių laidose, kurs savo lekcijų programą ar užsiims panašia veikla“, – sakė žinomas žurnalistas.

KVIEČIAME SKAITYTI: Giedrius Drukteinis apie karališkosios šeimos skandalą: „Galiu suprasti princą Harry“