Ką nosies forma sako apie patį žmogų?

Sandra Bullock ir George'as Clooney / „Scanpix“/„Sipa USA“ nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
AA

Fizionomika yra nepripažintas mokslas, kurio žinios leidžia tiesiog pažiūrėjus į žmogų viską sužinoti apie jo asmenybę, įpročius, charakterio bruožus. Šio mokslo pasekėjai gali vos pažvelgę į žmogų daug apie jį pasakyti. Kaip tai įmanoma? Ilgamečiai žmonių stebėjimai suteikė atsakymus.

Buvo stebimos tam tikros raukšlės, apibūdinančios įprastą mimiką (vadinasi, įpročius ir būdą), nosies formą, kaip pačią ryškiausią veido dalį ir akių spalvą. Portalas you-journal.ru aiškinasi, ką nosies forma gali pasakyti apie mus ir išskiria 8 nosių tipus, geriausiai apibūdinančius jų šeimininkus.

Romėniška nosis

Tomas Cruise'as / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Išilginta nosis su šiek tiek į apačią užlenktu galiuku kalba apie drąsą, tikslo siekimą, šeimininko vyriškumą. Žmogus su tokia nosimi sugeba ryžtingai priimti sunkiausius sprendimus, turi analitinį mąstymo būdą, lengvai kopia karjeros laipteliais.

Mėsinga nosis

Tomas Cruise'as / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Žmonės su tokia nosimi yra apdovanoti kūrybiniais gebėjimais. Jie aistringi ir turi šarmo, geraširdžiai bei protingi, visada pasiruošę ištiesti pagalbos ranką, apsaugoti, padėti... Moterys, turinčios tokią nosį, yra puikios šeimininkės ir rūpestingos mamos. Manoma, kad platesnių nosių savininkai turi labiau išreikštas lyderio savybes. Tokia nosis byloja apie stiprią asmenybę.

TAIP PAT SKAITYKITE: Ką apie jus sako veido forma ir akys?

Riesta nosis, pakeltas galiukas (matosi šnervės)

Tomas Cruise'as / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Tai žmonės su puikiu jumoro jausmu, optimistai, jautrios natūros, jie dažnai kenčia dėl nuotaikų kaitos, tačiau sugeba sužavėti jau pirmosiomis pažinties minutėmis. Tokios nosies savininkai yra optimistiški ir geri žmonės, rūpestingi, mėgsta dovanoti meilę ir ją gauti. Jie mėgsta eksperimentuoti ir daro tai su dideliu entuziazmu.

Graikiška nosis

Tomas Cruise'as / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Darbštūs ir rimti žmonės, kaip Jennifer Aniston. Jie visada įsitikinę savo teisumu ir būna užsispyrę. Gali atrodyti, kad jie neprieinami, uždari. Iš tiesų, tai gana jautrios ir pažeidžiamos asmenybės, norinčios nuolat sulaukti pagyrų ir įvertinimo.

Riesta nosis

Tomas Cruise'as / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Ši nosis nuo riestos ir pakeltos nosies skiriasi tuo, kag jos galiukas labiau užapvalintas ir mėsingesnis. Šios nosies savininkas visuomet gerai nuteikia, sukelia pasitikėjimo jausmą. Šie žmonės tiesiog spinduliuoja patikimumą ir ramybę, turi iškalbos dovaną, visada pasiruošę suteikti pagalbą, greitai galvoja ir taip pat greitai priima sprendimus. Riestanosiai visuomet turi daug draugų.

Erelio nosis

Tomas Cruise'as / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Šie žmonės turi ypatingą uoslę pinigams ir neklysdami sudaro sėkmingus sandorius. Jie gimę būti verslininkais. Ir dar – tai puikūs pedagogai, pasiruošę visą save paskirti darbui. Dažnai jie puikiai suvokia savo gyvenimą ir jiems nereikia jokių pripažintų lyderių. Jie visai nesirūpina, kad būtų įvertinti iš šalies, bei pasižymi stebėtinu atkaklumu ir užsispyrimu.

TAIP PAT SKAITYKITE: Skaitome iš delno: likimas pagal 3 svarbiausias linijas

Maža nosis

Tomas Cruise'as / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Maža nosis byloja apie šeimininko charakterio lankstumą, gebėjimą leistis į kompromisus. Tai atviri žmonės, optimistiški ir žavingi, tačiau tuo pačiu lengvai pažeidžiami, todėl jiems reikia palaikymo ir pritarimo.

Tiesi nosis

Tomas Cruise'as / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Tiesios nosies savininkai yra tvirto charakterio ir aiškaus proto žmonės, turintys išskirtinį estetinį suvokimą, gilų meno ir visko, kas gražu, suvokimą. Tai labai organizuotos asmenybės. Profesinėje srityje jie užtikrintai eina link tikslo ir sulaukia sėkmės.

Skaitykite daugiau