Jūsų galias sustiprins ir apsaugos amuletas iš tinkamų akmenukų

Pusbrangiai akmenys
Šaltinis: Ji24.lt
AA

Moterys nuo pačių seniausių laikų puošia savo kūną. Ir daro tai ne šiaip sau. Auskarai, apyrankės, vėriniai, žiedai, diržai ir kiti mieli niekučiai su pusbrangiais akmenukai gali apsaugoti nuo blogos akies, svetimos energijos, padėti sukaupti energijos ir išsaugoti sveikatą.

Kai būname nusilpę, mūsų energiją grobti kur kas lengviau. Kaip tik tada, kai jaučiamės pavargę, neturime jėgų, ramybės neduoda priekabus viršininkas, savanaudžiai bendradarbiai, net prašalaitis nepraeina ramiai... Apsiginti galima netgi labai paprastais būdais. Pavyzdžiui, kas nors lieja pyktį, o jums privalu ramiai išklausyti ir dar šypsotis? Įsivaizduokite, kad į žmogų, kuris ant jūsų širsta, galite pažvelgti iš palubės. O tada pamatote kyšančias asilo ausis ar iš po brangaus švarko lendančią uodegą. Tai paprasčiausia technika, padedanti atsiriboti nuo psichologinį spaudimą darančio asmens ir nepriimti jo žeidžiančių žodžių giliai į širdį. Po slogaus pokalbio iki alkūnių nusiplaukite rankas, įsivaizduodami, kad nusiplaunate ir į jus nukreiptus piktus ketinimus bei užgaulius žodžius.

Nepamirškite, kad niekas geriau nei jūs patys negali pajusti, kas jums tinka, todėl palaikykite rankoje išsirinktą akmenį, pajauskite, ar jis jums mielas.

Galios suteikianti bižuterija

Jei norite pasijusti tvirčiau, labiau pasitikėti savimi, patys pasigaminkite kaklo vėrinį arba apyrankę, kuri bus jūsų amuletas ir suteiks drąsos įveikti kliūtis. Papuošalus gaminkite iš akmenukų, kurie priskiriami jūsų Zodiako ženklui, ir tų, kurie pasižymi jums reikalingomis savybėmis. Taip pat nešiokite žiedus su jums tinkamais akmenimis arba tam tikrą akmenį nešiokitės rankinėje ar pasidėkite ant savo darbo stalo. Galite pasikonsultuoti su astrologu ar akmenų žinovu, koks akmuo jums labiausiai tinka pagal Zodiako ženklą, tačiau nepamirškite, kad niekas geriau nei jūs patys negali pajusti, kas jums tinka, todėl palaikykite rankoje išsirinktą akmenį, pajauskite, ar jis jums mielas, ar priešingai – jo norisi kuo greičiau atsikratyti.

Naudinga taip pat žinoti, kad tam tikrų akmenų tarpusavyje derinti nevalia, kad nesukeltumėte jų neigiamo poveikio. Greta vienas kito nedėkite akmenų, pavaldžių Saturnui (onikso, juodųjų perlų), Marsui (rubinų, špinelių), Plutonui (granatų), Venerai (smaragdų, koralų, rožinio kvarco).

TAIP PAT SKAITYKITE: Kokią galią turi spalvos?

Akmuo pagal Zodiaką

Daugelis akmenų tinka ne vienam Zodiako ženklui, tačiau kai kurie akmenukai yra tokie stiprūs, kad jų energiją ne visi atlaikys. Taigi kokie akmenys labiausiai tiktų jums?..

Jei esate Avinas, rinkitės safyrus, granatus, ametistus, koralus.

Jaučiui tiks agatai, malachitai, smaragdai, chalcedonai.

Dvynių akmenys – agatai, avantiūrinai, berilai, topazai.

Vėžiams padės oniksai, karneoliai, Mėnulio akmenys.

Liūtus globoja gintarai, chrizolitai, topazai.

Mergelės akmuo – agatas, avantiūrinas, jaspis, nefritas.

Svarstyklėms tiks opalai, akvamarinai, turmalinai.

Skorpioną globoja granatai, malachitai, topazai, tigro akis.

Šauliams tinka turkiai, topazai.

Ožiaragių akmenys – malachitai, rožiniai kvarcai, citrinai.

Vandeniui tiks ametistai ir chalcedonai, lazuritai.

Žuvis globoja jaspiai, hematitai, ametistai.

TAIP PAT SKAITYKITE: Laimingos vedybos pagal amžiaus skirtumą

Akmenų galios

Ametistas suteikia galios, stiprina dvasingumą ir padeda išsivaduoti iš įvairaus pobūdžio priklausomybių, saugo nuo neapgalvotų sprendimų, padeda tinkamai pasirinkti, palaiko pusiausvyrą. Jei šį akmenį pasirinkote atsitiktinai, tikėtina, kad esate subrendęs permainoms.

ametistas

Agatas stiprina pasitikėjimą savimi ir ramina nervus. Padeda išsiaiškinti tiesą, išspręsti ginčus namuose, padeda siekti užsibrėžto tikslo.

Avantiūrinas – sėkmės akmuo. Jau pats jo pavadinimas rodo, kad tai svajonių, siekių, atsitiktinumų akmuo. Labai tinka vyresnio amžiaus žmonėms, nes jiems neretai stinga avantiūriškumo.

Chalcedonas ramina emocijas, didina nuoširdumą ir geranoriškumą. Padeda, kai reikia kalbėti, stiprina pasitikėjimą savo jėgomis.

citrinas

Citrinas padeda įveikti nesaugumo jausmą, įvairias baimes. Jį nešiodami labiau pasitikėsite savimi, lengviau priimsite sprendimus. Citrinas gerina nuotaiką ir skatina optimizmą, todėl labai tinka į depresiją linkusiems žmonėms.

Gintaras – sėkmės akmuo, labai susijęs su sveikata ir ilgaamžiškumu. Jis suteikia kūrybiškumo, ramumo, padeda atsikratyti negatyvumo. Jei nuolat sergate angina, nešiokite gintarinius karolius. Šis akmuo – puiki apsauga vaikams, kuriems atsargiai reikėtų rinkti akmenis, nes jų energija labai pažeidžiama.

Gintaro akmenukai / „Fotolia“ nuotr.

Granatas tinka aktyviems žmonėms, tokiems, kurie negaili savo jėgų, kai nori pasiekti tikslą. Jis padeda ir ieškoti savojo kelio, suteikia proto aiškumo.

Jaspis išskleidžia išmintį ir padeda užmegzti ryšį su kitais žmonėmis.

Koralas simbolizuoja turtą, galią ir aukštą visuomeninę padėtį, suteikia išminties, skatina ugdyti toleranciją. Tinka sergant akių ligomis, mažakraujyste, mažina karščiavimą.

Lazuritas porai padeda atrasti tarpusavio darną, stiprina intuiciją. Simbolizuoja sėkmę ir gerovę, taip pat padeda atsikratyti sena ir priimti nauja.

Malachitas valo čakras, suteikia narsos, pritraukia pagalbą. Padeda pašalinti neigiamą energiją, atgauti dvasios ramybę.

Mėnulio akmuo neretai dar vadinamas naujos pradžios akmeniu. Todėl jį gerai rinktis tada, kai norite ką nors pradėti. Be to, jis tinka visiems Zodiako ženklams, nes reguliuoja emocijas, ramina. Kadangi skatina intuiciją, aiškiaregystę ir moteriškumą, patariama papuošalus su šiuo akmeniu nešioti gydytojams, seselėms. Moterims jis padeda reguliuoti hormonų veiklą, skatina vaisingumą.

Oniksas saugo nuo streso, suteikia gebėjimą akimirksniu susivaldyti, apdovanoja narsa ir ryžtu.

Tigro akis

Tigro akis saugo nuo neigiamos energijos, leidžia pamatyti geresnio gyvenimo perspektyvą. Padeda susikaupti, atkreipti dėmesį į detales.

Turkis stiprina jėgas, todėl senovėje šis mineralas laikytas karių akmeniu. Saugo nuo blogos lemties.

Topazas padeda mokytis, aštrina protą, sąmonę gali išgryninti kone iki aiškiaregiškos.

Skaitykite daugiau