Kokia energija vaikus apdovanoja jų gimimo diena

Trynukai
Šaltinis: Ji24.lt
AA

Kūdikio gimimas – kiekvienam didelis stebuklas. Todėl su tuo susiję dalykai dažnai suvokiami kaip lemtingi ir pranašiški. Gimimo diena – ne išimtis, juk tikriausiai esate girdėję, kad penktadieniais gimsta neklaužados, o sekmadieniais lepūnėliai.

Teigiama, kad gimimo diena turi daug įtakos žmogaus likimui. Štai pirmieji Fortūnos sėkmės sąraše įrašomi tie, kurie pasaulį išvydo giedrą ir saulėtą dieną. Jei jūsų kūdikis gimė žiemą, geras ženklas – giedra diena ir lengvas šaltukas. Jei pavasarį, sėkmę lems vaiskus dangaus skliautas su retais debesėliais. Vasarą – ne svilinanti kaitra, o rudenį palankiausia gimti tada, kai saulės spinduliai siaučia spalvas keičiančiais medžių lapais.

Teigiama, kad vaikai, pasaulį išvydę auštant, pasižymės sumanumu ir veiklumu, bus judrūs ir smalsūs. Vidurdienio valandos lems gyvenime ypatingą pagarbą ir pripažinimą.

Tikrai reikšmingas ir paros laikas. Teigiama, kad vaikai, pasaulį išvydę auštant, pasižymės sumanumu ir veiklumu, bus judrūs ir smalsūs. Vidurdienio valandos lems gyvenime ypatingą pagarbą ir pripažinimą. Gimusieji saulėtą popietę ar giedrą pavakarę per gyvenimą keliaus lydimi didžiulio priešingos lyties dėmesio, nes neretai būna apdovanoti dailia išvaizda ir grakščia laikysena. O naktinukų norai ir grožis prieštaringesni, painesni ir netgi pavojingesni.

Kiekviena savaitės diena – skirtinga energija

Ne vienas atvejis patvirtina mažų vaikų ryšį su antgamtiniu pasauliu. Neretai mažyliai turi nematomų draugų arba save vadina kitu vardu, ir niekas negali išmušti tokio jo įsitikinimo. Neretai jie prisimena tam tikras vietas, žmones ar įvykius, kuriuose nėra dalyvavę, tad nereikėtų praleisti pro ausis nerealiais atrodančių pasakojimų. Tam tikros energijos jiems suteikia ir gimimo diena.

Neretai mažyliai turi nematomų draugų arba save vadina kitu vardu.

Pirmadienį gimusius vaikus labiausiai veikia Mėnulis. Jie būna svajingi ir ramūs, aplinkinius stebina lakia vaizduote bei neįtikėtina intuicija. Gali jums lyg niekur nieko papasakoti kokią nors istoriją, susijusią su praėjusiu gyvenimu.

Antradienio kūdikius globoja Marsas. Šie vaikai labai judrūs ir triukšmingi, stiprūs, sveiki ir užsispyrę. Jie mėgsta piktus pokštus ir krėsti šunybes. Kai kuriuos kartais ištinka ir paiko plepumo priepuoliai.

Trečiadienis – Merkurijaus diena. Ją gimę vaikai linksmi ir labai smalsūs, daug čiauškantys. Dažnas būna apdovanotas didesniais nei vidutiniai gabumais. Ir beveik visi pasižymi nerūpestingumu ir išsiblaškymu.

Ketvirtadienį, Jupiterio dieną, gimsta gabūs ir išmintingi, kilniaširdiški žmonės. Jie pasižymi puikia iškalba, todėl lengvai pelno autoritetą. Tačiau patekę į netinkamą aplinką ir jos veikiami gali išaugti dideli melagiai.

Penktadienį gimsta Veneros globotiniai, kuriuos ši planeta apdovanoja grožiu ir meilumu, karšta širdimi ir temperamentu. Jie nelinkę persidirbti, mėgsta linksmintis. Užaugę šie žmonės patiria didelį pasisekimą tarp priešingos lyties atstovų.

Šeštadienio vaikais rūpinasi Saturnas, todėl jiems nestinga rimtumo ir ramybės, neretai jie būna ir linkę į melancholiją. Mėgsta vienatvę, yra mąslūs, užsisklendę savyje. Su jais svarbu kuo daugiau kalbėtis, stengtis juos suprasti, įsigilinti į jų dvasinį pasaulį.

Sekmadienį – Saulės dieną – gimusieji vaikai mėgsta prabangą ir komfortą. Juos traukia visa, iš ko gali tikėtis pramogos, malonumų kūnui ir sielai, neretai būna dideli smaližiai. Be to, trokšta raškyti žvaigždes, neišliedami nė lašo prakaito.

Skaitykite daugiau