Johnny Deppo skyrybų byloje minimas Billy Bobas Thorntonas neigia turėjęs romaną su Amber Heard

Billy Bobas Thorntonas ir Amber Heard su Johnny Deppu / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-08-16 16:06
Į skandalingas Johnny Deppo (53 m.) ir Amber Heard (30 m.) skyrybas įtraukta dar viena žinoma pavardė – aktorius Billy Bobas Thorntonas (61 m.), su kuriuo, kaip įtarė Deppas, Amber buvo užmezgusi romaną.

Kaip praneša portalas TMZ, buvusio Angelinos Jolie vyro Billy Bobo Thorntono pavardė minima Deppo ir Heard skyrybų byloje.

Teismui Amber Heard sakė, kad pernai kovą jos vyras, būdamas apsvaigęs nuo alkoholio ir narkotikų, vieno konflikto metu nusipjovė savo piršto galiuką ir kraujuojantį pirštą įmerkęs į rašalą ant veidrodžio užrašė „Vaidina: Billy Bobas ir pasileidėlė Amber“. Aktorė teismui taip pat pateikė ir tai įrodančias nuotraukas.

Pati Amber Heard tuo metu buvo Londone, kur filmavosi juostoje „Danų mergina“, ir su savo vyru kalbėjo telefonu, kai jis ėmė ją kaltini užmezgus romaną su kolega Billy Bobu Thorntonu. Apimtas įsiūčio jis metė telefoną į stiklą ir taip susižalojo su šukėmis.

Amber Heard tvirtina, kad jokio romano su Billy Bobu Thorntonu nebuvo, tačiau Johnny Deppas nuolatos įtarinėdavo ją neištikimybe.

„Scanpix“/„PA Wire“/„Press Association Images“ nuotr.
„Scanpix“/„PA Wire“/„Press Association Images“ nuotr.

Anot Amber Heard, susižalojęs Johnny Deppas į medikus kreipėsi tik po paros – jie turėjo suformuoti naują piršto galiuką persodinę odą nuo jo rankos. Dėl šios traumos kelioms savaitėms buvo sustabdyti naujosios „Karibų piratų“ dalies filmavimai, mat aktorius turėjo išvykti iš Australijos ir gydytis Los Andžele.

Sutuoktinių konflikte minimas Billy Bobas Thorntonas, kuris nuo 2014-ųjų yra susituokęs su Connie Angland, kategoriškai neigia, kad su Amber Heard, su kuria filmavosi juostoje „London Fields“, buvo užmezgęs romaną ir tokias kalbas vadina „absoliučiai neteisingas“. Maža to, aktorius užtikrino, kad su Amber už filmavimo aikštelės ribų visai nebendravo (neskaitant bendrų filmavimo komandos vakarienių) ir jie net negalėtų būti pavadinti draugais. Jis taip pat pridūrė, kad niekada gyvenime nėra bendravęs su Johnny Deppu.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai