Amber Heard paviešino vaizdo įrašą, kuriame įniršio apimtas Johhny Deppas daužosi virtuvėje

Amber Heard ir Johnny Deppas / „Scanpix“/„Sipa USA“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Buvusi Johnny Deppo draugė Amber Heard nufilmavo, kaip aktorius išgėręs virtuvėje daužo spinteles ir pykstasi su ja, praneša Tmz.com.

Vaizdo įrašas, kuriame Johnny Deppas pykstasi su buvusia drauge Amber buvo nufilmuotas dar prieš pasklindant kalboms apie poros konfliktus.

Nufilmuotame įraše girdisi, kai Amber klausia, kas nutiko, kodėl jis toks piktas. Tuo metu Johnny daužo virtuvės spinteles, ieškodamas taurės.

„Tu ryte buvai toks mielas ir geras, mes net nesipykome, aš tik atsiprašiau“, – sakė ji.

Aktorius vis kartoja, kad tik jai nieko neatsitiko tą rytą. Galiausiai Johnny pamato, kad Amber jį filmuoja ir atima telefoną. Mergina prieš išjungiant kamerą dar bando pasiteisinti: „Aš tik dabar įjungiau.“

Kai kurie šaltiniai teigia, kad vaizdo įrašas yra sumontuotas, o pati Amber išprovokavo jį taip pasielgti.

Panašu, kad šis vaizdo įrašas teisme nepagelbės dėl panaudoto montažo . Taip pat Amber prieš filmuodama turėjo gauti Johnny leidimą, tačiau jis nežinojo, kad yra įrašinėjamas.

Vaizdo įrašą galite pažiūrėti ir čia.

Amber Heard ir Johnny Deppas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Žmonės.lt primena, kad Johnny Deppas ir Amber Heard susituokė 2015-ųjų vasarį. Jiedu susipažino 2009-aisiais filmuodamiesi juostoje „Romo dienoraštis“ („Rum Diary“) ir pora buvo nuo 2012-ųjų. Dėl Amber Heard aktorius paliko savo gyvenimo partnerę ir vaikų motiną Vanessą Paradis, su kuria pragyveno 14 metų, tačiau jie nebuvo susituokę.

Amber Heard gegužės 23 dieną padavė prašymą po metus ir tris mėnesius trukusios santuokos skirtis su vyru, ir gavo teismo uždraudimą jam prie jos artintis, pareiškusi, kad jis fiziškai smurtavo jos atžvilgiu ir dvi dienos prieš skyrybų prašymo pateikimą paleido jai į veidą „iPhone“ telefoną.

Ji teigė, kad sutuoktinis ne kartą prieš ją smurtavo, tuo tarpu Johnny Deppo stovykla tvirtina, jog tai – melas, ir šitaip ji neva bando išlošti kuo daugiau finansinės naudos per skyrybų procesą.

Skaitykite daugiau