Jodie Foster filme „Pinigų monstras“ – George'o Clooney ir Julios Roberts tandemas

Julia Roberts ir George'as Clooney / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-05-26 14:18
Kai vienoje patalpoje atsiranda ryškiausios Holivudo žvaigždės Jodie Foster, George’as Clooney ir Julia Roberts, pasaulį išvysta kai kas nuostabaus. Tiksliau sakant – pasaulis išvysta kai ką nuostabaus. Birželio 3 dieną į Lietuvos kino teatrus atkeliauja šio bendradarbiavimo rezultatas –  įtempto siužeto trileris „Pinigų monstras“.

George'ui Clooney filme teko vienos sėkmingiausių visų laikų finansinės televizijos laidos vedėjo, o Juliai Roberts – tos pačios laidos prodiuserės vaidmenys. Jodie Foster juostą ėmėsi kurti prieš trejus su puse metų. Čia susipina ne tik finansinių machinacijų, bet ir žmogaus desperacijos, kai bankrutuojama, temos, susiduria televizijos ir finansų pasauliai.

„Manau, kad labai svarbu apie tai kalbėti dabar, kai pinigai yra tokie svarbūs, kad dėl jų galima padaryti viską, net žinant, jog teks likusį gyvenimą praleisti nelaisvėje. Finansiniai nusikaltimai, žmonių psichologinė būsena ir turto aktualumas veda prie bedugnės,“ – sako režisiere tapusi aktorė Jodie Foster.

Jos nuomone, filmo „Pinigų monstras“ esmė – tapimas žmoniškais, taip pat – kaip svarbu įsiklausyti ir suprasti vieni kitus.

Juosta pasakoja istoriją apie vienos sėkmingiausių visų laikų finansinių TV laidų „Pinigų monstras“ vedėją Ly Geitsą (akt. George‘as Clooney), kuris yra užsitarnavęs Volstrito burtininko pravardę.

Kadras iš filmo
Kadras iš filmo

Vieną dieną į televizijos studiją įsibrauna nepažįstamas vyras ir, grasindamas susisprogdinti, paima įkaitais visą „Pinigų monstro“ kūrybinę grupę. Netrukus tiesioginio eterio metu paaiškėja, kad, pasinaudojęs Ly Geitso patarimu investuoti į vieną įmonę, vyras prarado visas šeimos santaupas.

Desperacijos apimtas vyriškis įsitikinęs, kad laidoje žarstomi patarimai yra apgaulė, o „Pinigų monstro“ kūrėjai kartu su Volstrito finansininkais dalyvauja nusikalstamose finansinėse aferose. Tiesioginio eterio metu augančią įtampą stebi visa šalis, o laidos vedėjo ir prodiuserės bandymai įrodyti savo nekaltumą atskleidžia vis daugiau šokiruojančių detalių.

Įtempto siužeto trileris „Pinigų monstras“ į Lietuvą atkeliauja jau birželio 3 dieną. Filmo anonsas:

Kadras iš filmo
Kadras iš filmo
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai