Holivudo šlovės alėjoje žvaigždę gavusią Jodie Foster liaupsino Kristen Stewart

Kristen Stewart ir Jodie Foster / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: BNS
AA

Kristen Stewart savo motiną didžiajame ekrane Jodie Foster, kuri buvo pagerbta žvaigžde Holivudo šlovės alėjoje, pavadino „kieta visais lygiais“.

Dar vaikystėje žvaigžde tapusi aktorė, kuri vėliau pelnė du „Oskarus“, trečiadienį gavo žvaigždę priešais teatrą „CL Chinese Theatre IMAX“, o žvaigždės atidengimo ceremonijoje dalyvavo jos dukrą „Panikos kambaryje“ („Panic Room“) vaidinusi Kristen Stewart.

Prisimindama darbą filmuojant tą 2002-ųjų trilerį, kai Kristen buvo tik 10 metų, „Saulėlydžio“ („Twilight“) žvaigždė pripažino, kad Jodie tapo jos „pirma suaugusia drauge“ ir kad darbas su savo ekrano dievaite buvo išsipildžiusi svajonė.

„Žiūrėjau „Taksi vairuotoją“ („Taxi Driver“), kai buvau tikrai per jauna jį žiūrėti, – prisipažino Kristen. – Ir kad Jodie Foster yra mano mėgstamiausia aktorė, jau sakiau dar prieš tai, kai buvau atrinkta vaidinti jos dukrą“.

„Techniškai tai ji buvo atrinkta kaip mano mama, – pajuokavo ji. – Ji atėjo į filmą vėlai.“

„Ji neturi jokio savanaudiškumo. Ji rūpinasi žmonėmis ir yra priešingybė tokiems žmonėms, kuriuos traukia prie buvimo aktore“, – sakė 26 metų Kristen Stewart.

Jodie Foster / „Scanpix“/AP nuotr.

Ir jai įspūdį darė ne vien Jodie Foster talentai ekrane.

„Mane patraukė prie jos dar prieš tai, kai su ja susipažinau, ir tikėkit manim, ji daug „kietesnė“ už mane“, – juokdamasi sakė Kristen, kuri pažymėjo, kad Jodie yra „kieta visais lygiais“.

„Ji viską padarė jauna. Ji išspardė Jeilio (universiteto) šik**. Ji laimėjo „Oskarus“. Ji pati tapo kino kūrėja“, – tęsė Kristen Stewart.

Jodie Foster pagerbta žvaigžde Holivudo šlovės alėjoje (10 nuotr.)
+4

Savo pagyras veteranei ji užbaigė pareiškimu, kad žvaigždė Holivudo šlovės alėjoje yra smarkiai pavėluota: „Ji turėjo gauti žvaigždę Šlovės alėjoje, kai jai buvo dešimt.“

Holivudo prekybos rūmų pareigūnai iš tikrųjų Jodie Foster karjerą pagerbti nusprendė prieš daug metų.

Balandžio pabaigoje paskelbdama apie įvyksiančią ceremoniją, Šlovės alėjos prodiuserė Ana Martinez sakė: „Ilgai laukėme, kad Jodie Foster paskirtų datą savo žvaigždei, ir labai džiaugiamės kad tas laikas atėjo. Ji yra puikus pavyzdys moterims ir mes didžiuojamės pridėdami jos žvaigždę prie Holivudo šlovės alėjos.“

Jodie Foster / „Scanpix“/AP nuotr.
Skaitykite daugiau