Išradingas ar kvaištelėjęs? Tėtis riša dukrai plaukus dulkių siurbliu

Išradingas tėčio būdas surišti dukrai plaukus: su dulkių siurbliu / Kadras iš vaizdo įrašo
Šaltinis: Ji24.lt
AA

Išradingieji tėčiai savo įdomiais metodais išties nesiliauja stebinti. Jų išmonei ribų nėra, ir tai tik įrodo internete vis labiau plintantis būdas, kaip per kelias sekundes savo dukrai surišti plaukus.

Tėčiai ir mergaičių šukuosenos tikriausiai nėra itin suderinami dalykai, retas vyras galėtų kruopščiai ir tvarkingai supinti savo dukrai kasas. Vis dėlto išmonės, kaip savo dukrai surišti plaukus, jiems tikrai nestinga.

Tikriausiai net nesugalvotumėte, kokiu būdu jie tai daro... Ogi dulkių siurbliu. Taip, išties perskaitėte teisingai.

Fantazijos nestokojantys tėčiai savo dukroms plaukus paprasčiausiai susiurbia dulkių siurblio žarna ir, prieš tai uždėję ant jos gumytę, šukuoseną užbaigia vos per kelias sekundes.

Atrodo, viskas paprasta ir lengva, o ir dukros vaizdo įrašuose neatrodo labai jau nelaimingos, veikiau atvirkščiai – joms tai smagi pramoga.

Vis dėlto nerekomenduojame to išbandyti namuose, o jei tokiam triukui ryžtumėtės, iš pradžių patikrinkite dulkių siurblio traukos stiprumą. Juk nenorėtumėte, kad ilgomis kasomis besidžiaugianti jūsų dukra vaikščiotų su kiek papešiotais plaukais...

O ką ją jau kalbėti apie dulkių siurblio žarnos švarumą. Iš pradžių įsitikinkite, kad ji visiškai švari, mat kitaip dukra bus papuošta ne tik dailia šukuosena, bet ir dulkių kamuoliais. 

Procesą siūlome pasižiūrėti vaizdo įraše:

Skaitykite daugiau