Pasidaryk: 7-ojo dešimtmečio divos šukuosena

7-ojo dešimtmečio moteris / Fotolia nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
AA

Norite būti panaši į divą? Pasidarykite šią nesunkią šukuoseną ir pamatysite, kaip jūsų žavesiui neatsispirs stipriosios lyties atstovai.

7-ojo dešimtmečio šukuosenos... Sutikite, jos žavios, subtilios ir labai moteriškos. Peržvelgus to meto šukuosenas, pirmoji į galvą šovusi mintis: „Jos gana sudėtingos!“ Nenusigąskite, taip atrodo tik iš pirmo žvilgsnio. Šį sykį siūlome pasipuošti divos šukuosena. Kad viskas būtų paprasta ir aišku, etapais jums parašysime, ką ir kaip daryti. Tad pradedame...

  1. Darantis šią 7-ojo dešimtmečio žavią šukuoseną, jums prireiks šių dalykų: plaukų gumytės, apie 8–15 segtukų (priklausomai nuo plaukų storio ir ilgio), plaukams velti tinkamų šukų, lako ir tiesinamųjų žnyplių (gali būti ir paprastos).
  2. Suimkite viršugalvio plaukus ir laikinai susekite juos, kad netrukdytų.
  3. Likusius plaukus suriškite plaukų gumele ir šiek tiek patempkite ją žemyn. Tuomet uodegėlės galiukus susukite į vidinę pusę ir, šiek tiek prilaikydamos pirštais, atsargiai prasklaidykite susidariusią tūbelę į šonus. Kai gautas rezultatas tenkins jus, iš abiejų pusių pritvirtinkite plaukus segtukais vidinėje pusėje, kad šie nesimatytų.
  4. Dabar imkitės viršugalvio plaukų. Išleiskite juos ir, imdamos dalimis, velkite prie plaukų šaknų, truputį papurkškite lako. Viršutinius plaukus dailiai sušukuokite, kad nesimatytų vėlimo. Tada suimkite visus paveltus viršugalvio plaukus ir sutvirtinkite smeigtukais virš susuktos tūbelės. Likusius palaidus plaukus dailiai paslėpkite po tūbele ir segtukais pritvirtinkite iš abiejų pusių.
  5. Jei norite, kad viršugalvio bangelė būtų dar didesnė, atsargiai timptelėkite juos šukomis arba pirštais.
  6. Šukuosenai žavesio suteiks ištrauktos kelios sruogelės prie veido. Kad jos dailiai atrodytų, įkaitinkite žnyples ir pasukite sruogeles. Tuomet atsargiai perbraukite jas šukomis ir užtvirtinkite plaukų laku.

Štai ir viskas! Paprasta ir labai elegantiška. Na, argi dabar nesate panaši į divą?

Temos:
Skaitykite daugiau