Ieškovė atsisakė ieškinio Milai Kunis dėl pavogto viščiuko

Mila Kunis / „Scanpix“/„Sipa USA“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-06-15 18:41
Karjeros siekianti popdainininkė, tvirtinanti, esą Mila Kunis pavogė jos viščiuką, kai jos buvo vaikai, atsisakė savo ieškinio.

Atlikėja Kristina Karo anksčiau šiais metais iškėlė bylą komedijos „Tedis“ (Ted) žvaigždei dėl moralinės žalos, susijusios su skaudžiais prisiminimais apie jųdviejų vaikystę Ukrainoje.

K.Karo tvirtino, kad M.Kunis, kuri gimė Ukrainoje, tačiau būdama aštuonerių metų su šeima persikėlė gyventi į Los Andželą, pavogė jos mylimą viščiuką Doggie, ir dėl patirtų išgyvenimų jai netgi teko kreiptis pagalbos į psichologą. K.Karo reikalavo, kad aktorė sumokėtų 5 tūkst. JAV dolerių už jos psichoterapijos seansus ir kompensuotų patirtą moralinę žalą.

Tačiau M.Kunis atmetė tokius kaltinimus ir net pasišaipė iš jų viename įraše, kurį paskelbė internete.

„Buvau sugniuždyta. Žliumbiau. Jaučiausi priblokšta, negalėdama atsikvošėti: „Kokį viščiuką aš pavogiau?“ Atsiprašau šios moters, kuriai tuo metu galbūt buvo, o gal ir ne – vienas mėnuo“, – sakė ji.

Vis tik ieškovė atsisakė teisinių pretenzijų aktorei ir interviu TMZ.com pareiškė, kad nusprendė atleisti M.Kunis.

„Aš išmokau širdyje atleisti žmonėms, kurie blogai su manim pasielgė kaip Mila... Yra tik vienas teisėjas ir tai yra Dievas. Meldžiuosi už jos sielą ir už Doggie, kad jis rado pagaliau ramybę viščiukų rojuje“, – sakė K.Karo.

„Scanpix“/„Sipa USA“ nuotr.
„Scanpix“/„Sipa USA“ nuotr.

 

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Naujausi straipsniai