Mila Kunis patvirtino: ji slapta ištekėjo už Ashtono Kutcherio

Mila Kunis ir Ashtonas Kutcheris / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Aktorė Mila Kunis patvirtino jau kurį laiką sklandžiusius gandus, kad ji slapta ištekėjo už kolegos Ashtono Kutcherio.

Faktą, kad jau yra ištekėjusi, Mila Kunis patvirtino dalyvaudama pokalbių laidoje „The Late, Late Show“. Šios laidos vedėjas Jamesas Cordenas paklausė aktorės, ar ji ir Ashtonas Kutcheris yra susituokę, ir ji šypsodamasi atsakė: „Galbūt“. Tada vedėjas toliau rėmė ją prie sienos: „Tai jūs arba susituokę, arba ne“. Mila Kunis ir vėl jam atsakė „Galbūt“. Galiausiai Jamesas Cordenas paprašė savo viešnios tiesiog parodyti žiūrovams savo pirštą, ant kurio mūvimas vestuvių žiedas: aktorė nesipriešino, pakėlė ranką ir visi pamatė – ji iš tiesų turi vestuvinį žiedą.

„Jie susituokę, žiūrėkite!“ – akivaizdų faktą konstatavo laidos vedėjas, o Mila Kunis nesivargino to neigti.

Mila Kunis ir Ashtonas Kutcheris / AOP nuotr.

Kalbos, kad viena gražiausių Holivudo porų slapta susituokė, sklisti pradėjo pernai gruodį, kuomet Mila Kunis buvo pastebėta mūvinti žiedą, labai panašų į vestuvinį. Siųsdama Kalėdų atvirutes pora taip pat jas pasirašė bendra pavarde – „Nuo Kutcherių“.

Ashtonas Kutcheris ir Mila Kunis susipažino vaidindami situacijų komedijoje „That '70s Show“. Jų draugystė į romantiškus santykius peraugo tik prieš porą metų, kai Ashtonas Kutcheris išsiskyrė su pirmąja žmona aktore Demi Moore. Prieš kiek daugiau nei metus pora susižadėjo, o rudenį gimė jųdviejų pirmagimė Wyatt.

Mila Kunis ir Ashtonas Kutcheris / AOP nuotr.
Skaitykite daugiau