Į narkotikų liūną įklimpusi Fergie: „Mačiau haliucinacijas kasdieną“

Fergie vaizdo klipe „M.I.L.F.$“ / Video kadras
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Neseniai su mylimuoju išsiskyrusi grupės „Black Eyed Peas“ vokalistė Fergie britų žiniasklaidai paatviravo apie kovą su narkotikais. Pasirodo, moteris buvo pasiekusi visišką dugną.

Dainininkė tikriausiai pirmą kartą taip atvirai prašneko apie ją kankinusias problemas. Moteris sutiko savo gerbėjams papasakoti baisius išgyvenimus, kuriuos patyrė įjunkusi į amfetaminą. „Kentėjau nuo chemijos sukeltos psichozės ir kiekvieną dieną mačiau haliucinacijas. Praėjo metai, kol narkotinės medžiagos nustojo veikti smegenis, išsivalė organizmas ir aš nustojau fantazuoti. Būdavo sėdi, matai triušiuką kambaryje ir nesupranti, kas aplink tave vyksta.“

„Narkotikai... Na, taip begalės linksmybių, o paskui...

Vis dėlto dėkoju, nes tie išgyvenimai – mano stiprybė, tikėjimas ir viltis, kad gyvenimas bus geresnis“, – kalbėjo Fergie.

Atlikėja apie savo patirtį nusprendė papasakoti, nes mano, jog tai padės daugumai jaunų žmonių priimti teisingą spendimą, niekada nevartoti narkotikų.

„Dėl priklausomybės teko patirti, ką reiškia išssikirti su mylimu vaikinu“, – taip pat prisipažino moteris.

Fergie pasakojo, kad iš pradžių vartoti narkotikus išties gera, įdomu, bet vėliau tai tave tiesiog sužlugdo.

Dabar Fergie džiaugiasi galėdama blaiviai mąstyti ir priimti teisingus sprendimus savo gyvenime.

Žmonės.lt primena, kad po 8 bendro gyvenimo metų Fergie visai neseniai pranešė, kad skiriasi su vyru Johshu Duhameliu.

Beveik dekadą nugyvenę kartu jie oficialiai pareiškė – jų vedybinis gyvenimas nebetenkina ir jie nusprendė pasukti skirtingais keliais. Kad ir kaip ten bebūtų, pora skiriasi bendru susitarimu, be pykčio ir stengiasi, kad šis jų sprendimas kuo mažiau paveiktų sūnų Axlą Jacką. Berniukas rugpjūtį atšventė 4 metukų gimtadienį.

Fergie vaizdo klipe „M.I.L.F.$“ – seksualiausios pramogų pasaulio mamos (34 nuotr.)
+28
Skaitykite daugiau