Meghan Markle ir princo Harry interviu: paaiškėjo piršlybų detalės

Princas Harry ir Meghan Markle
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Po pasaulį apskriejusios žinios apie ilgai lauktas princo Harry (33) ir Meghan Markle (36) sužadėtuves pora Didžiosios Britanijos nacionaliniam transliuotojui BBC davė pirmąjį savo interviu.

Princas Harry Meghan pasipiršo gerokai anksčiau, nei dauguma manė. Nieko ypatingo tą vakarą lyg ir nevyko. Kai mylimoji Meghan gamino vakarienę, princas priklaupė ant vieno kelio.

„Tai įvyko mūsų kotedže, prieš dvi savaites“, – kalbėjo princas Harry.

Vyras prisiminė, kad Meghan taip susijaudino, jog jam net teko dar kartą pasiteirauti, ar jau gali įteikti sužadėtuvių žiedą.

Tuo tarpu Meghan atviravo, kad viskas vyko taip šiltai ir nuoširdžiai, kad be jokios abejones ji atsakė „taip“ ir negalėjo patikėti savo laime.

Sužadėtiniai interviu metu prisiminė ir savo pažintį. Juos supažindino bendra bičiulė, kurios privatumą jie iki šiol pasiryžę saugoti. Pirmasis poros pasimatymas buvo suplanuotas.

Meghan neslėpė, kad iki kol susipažino su Harry, ji turėjo visiškai kitokį supratimą apie Didžiosios Britanijos karališkąją šeimą. Viskas pasikeitė, kai ji įsiliejo į jo aplinką. Moterį sužavėjo princo kilnumas ir paprastumas.

Pora pasakojo, kad žingsnis po žingsnio jie ėjo rimtų santykių link. Harry manymu, paliesti Meghan širdį jam pavyko labai greitai.

Kol kas vestuvių datos Meghan Markle ir princas Harry neatskleidė. Tačiau Kensingtono rūmai anksčiau užsiminė, kad jų laukti reikėtų pavasarį.

Skaitykite daugiau