Grožio formulė pagal Sandrą Šernę: „Dabar yra ką veikti sporto salėje“

Sandra Šernė / „Nakutis Photography“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-01-29 10:32
„Sporto fanatė tikrai nesu, tačiau, norint išlaikyti dailias formas, o ypač – pagerinti, tenka jam skirti daug laiko“, – prisipažįsta drabužių ženklo „Female“ viena iš kūrėjų Sandra ŠERNĖ (28), Lietuvos rinktinės futbolininko Darvydo Šerno (33) žmona.

Kiek laiko skiriate sportui?

Tikrai daug, na, bent stengiuosi (juokiasi). Penkis kartus per savaitę būtinai: 3–4 kartus sporto salėje, o likusius bėgioju Neries pakrante. Tai, kad šalia manęs visuomet puikiai ir sportiškai atrodantis vyras, tik dar labiau motyvuoja nesustoti – juk norisi šalia jo ir pačiai gražiai atrodyti. Darvydas – gamtos žmogus, todėl sūnus – ketverių Darvydą ir dvejų Kajų – pratiname nesėdėti namuose, labai daug dėmesio skiriame buvimui gryname ore. Sūnūs kol kas jokių sporto būrelių nelanko.

Ar gimus vaikams reikėjo pastangų norint susigrąžinti formas?

Po pirmojo sūnaus gimimo buvo nesunku jas susigrąžinti – tai užtruko gerus pusę metų. Tačiau po mažojo Kajaus atėjimo teko padirbėti daug ilgiau, net ir dabar yra ką veikti sporto salėje (šypsosi).

Dietų laikotės?

Deja, geros mitybos įpročiais negaliu pasigirti, labai mėgstu saldumynus ir vakarais negaliu jiems atsispirti... Tačiau visuomet stengiuosi tuos įpročius gerinti: mūsų namuose nerasite jokių gazuotų gėrimų, padažų. Ir miltinių kepinių – baltos duonos, bandelių – tai tabu man ir namiškiams: man – dėl figūros, o vaikams, manau, jie nereikalingi – sūnums siūlome tik juodą viso grūdo duoną. Vienintelis likęs priešas iš maisto produktų – saldumynai.

Kuo save lepinate pasportavusi?

Tris kartus per savaitę lankausi „Angel SPA“ salone pas nuostabią masažo specialistę Sandrą – ji padeda man gražinti kūno linijas. Esu išbandžiusi daug įvairių procedūrų, pati veiksmingiausia iki šiol atrasta odos stangrinimo ir kūno modeliavimo – medaus masažai. O pagrindinis mano energijos ir gražios odos šaltinis – miegas. Labai greitai oda parodo, jeigu jo trūksta. Galiu nevalgyti, negerti vandens, bet miegas – šventas reikalas man ir mano kūnui.

Kaip puoselėjate odą?

Šiuo klausimu, deja, negaliu daug pasakyti – veido odai skiriu mažiausiai dėmesio. Labai mėgstu „Filorga Professional“ paakių kremą ir „Sisley Hydra-Flash“ veido kremą-kaukę. O visa kita, kaip ir apsilankymai pas kosmetologę, vyksta tik porąkart metuose, dažniausiai prieš šventes ir renginius. Matyt, oda nuo kosmetikos nespėja pavargti, todėl ir priežiūros jai nereikia tiek daug. Bet pastebiu, kad jau reikėtų dažniau apsilankyti pas kosmetologę.

Ar kasdien, išeidama pro duris, naudojate nors kiek dekoratyvinės kosmetikos?

Kasdien visiškai nenaudoju, net blakstienų tušą labai retai. Tačiau renginiams ir šventėms būtinai darausi makiažą. Kad pasiekčiau geriausių rezultatų, profesionalaus makiažo mokykloje „Carolina Make Up Studio“ baigiau „Makiažo kursus sau“.

Esate rūbų dizainerė, o kas rūpinasi jūsų įvaizdžiu, kai ruošiatės į renginius?

Pati: ir makiažu, ir rūbais.

Kas jums svarbiausia renkantis dekoratyvinę kosmetiką?

Rinkdamasi kosmetiką esu labai konservatyvi: jei kartą patiko, tai daugiau nekeisiu (juokiasi). Tušas – „Chanel“, skysta pudra – „Mac Matchmaster SPF 15 Foundation“. Svarbiausias dalykas –nagai, jie visuomet privalo būti tobuli! Daug metų ieškojau savo meistrės, nes po manikiūro nejusdavau pasitenkinimo rezultatu. Bet jau trejus metus esu visiškai rami, nes pagaliau mano nagai visuomet tobuli! Jais rūpinasi meistrė Viktorija Matikaitė.

Moterims nepaprastai aktualus klausimas: gražūs tvarkingi antakiai – kas jums suteikia tobulą formą?

Tai svarbu ir man, tačiau tik būnant su makiažu. Kadangi dažausi retai, paprastomis dienomis jokių priemonių, net ir skirtų antakiams modeliuoti, nenaudoju.

Kam patikite plaukų puoselėjimą, dažymą?

Plaukus daug metų prižiūri plaukų stilistas Ridas Štūras. Jau daugiau kaip metai plaukų nebedažau, nutariau susigrąžinti savo tikrą spalvą – norisi grįžti prie natūralumo. Mano naudojamos priemonės ne vienus metus išlieka tos pačios – tai „Macadamia“ linijos produktai: nuo šampūno iki kaukės ir plaukų galiukų aliejaus. Esu įsimylėjusi šią liniją.

Ir dar vienas svarbus klausimas – kvepalai?

Kvepalus renkuosi ir pagal orą, ir pagal nuotaiką, net pagal renginį (šypsosi). „Viktor & Rolf Flowerbomb“ – jau dešimtmetį nesiskiriu su šiuo kvapu. O šių metų atradimas – „Kilian Love, Don’t be Shy“. Vasaros neįsivaizduoju be gaivaus „Chanel Chance“ kvapo.

5 grožio būtinybės:

1. Sportas.

2. Stangrinamasis kūno masažas.

3. Miegas.

4. Sutvarkyti nagai.

5. Kvepalai.

Naujausi straipsniai