Grožio formulė pagal Ievą Prudnikovaitę: atskleidė, kur naudoja šlapimą

Ieva Prudnikovaitė
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Žavingoji operos solistė Ieva PRUDNIKOVAITĖ (33) keri išraiškingu giliu balsu, akį traukia modelio išvaizda – aukšta, liekna, tiesios laikysenos, juodų žvilgančių plaukų, su nepriekaištingu subtiliu makiažu – ir, kaip pati prisipažino viename interviu, yra dviejų dukrų – penkerių Veronikos ir metukų Magdalenos – mama perfekcionistė.

Ieva Prudnikovaitė / Elly Jurelly nuotr.

Tikriausiai dėl įtemptos dienotvarkės jums niekada nereikėjo ir nereikia lieti prakaito sporto salėse, kad nepriliptų papildomi kilogramai?

Šiuo metu sąmoningai pasirinkau, kad mano dienotvarkė nebūtų įtempta. Kol kas nesu visu pajėgumu grįžusi į darbus, todėl dienos ritmas derinamas prie dukrų. Sporto salę dabar man atstoja motiniški ir buitiniai „malonumai“. Beje, po abiejų dukrų gimimo kilogramai ne augo, o krito, ir gana sudėtinga susigrąžinti idealų svorį.

Manau, kad kūnas geriausiai pasufleruoja, ko jam tuo metu reikia – poilsio ar šėlionių, sporto ar masažo, vandens ar plytos šokolado... Svarbu neįsitempti ir prievarta nebandyti įsisprausti į kokius nors primetamus madingus rėmus.

Kuo prasideda jūsų rytas?

Mylavimusi su mergaitėmis.

Kokia diena būna prieš spektaklį?

Tokia, kaip ir visos, galbūt su papildoma vidinio nerimo doze. Stengiuosi atlikti visas motiniškas funkcijas. Norėčiau, kad vaikai nereikalingos įtampos nejaustų.

Nekoketuodama pasakysiu, kad geriausiai masažuoja mano vyras (garsus dirigentas Modestas Pitrėnas – red. past.). Nemėgstu „atmosferinių“ masažų su akmenukais ir bangų ošimu.

Jūsų maitinimosi įpročiai?

Ne tokie sveikuoliški, kaip derėtų. Negaliu gyventi be mėsos, delikatesinių užkandžių ir kavos. Į taurę gero vyno taip pat nespjaunu.

Muzika jums ne tik darbas, bet ir gyvenimo būdas, esate dviejų dukryčių mama, mažajai Magdalenai dar nėra metukų. Ar lieka laiko grožio ritualams?

Netiesa. Muziką traktuoju kaip profesiją ir jai skiriu tiek laiko, kiek manau esant būtina. Grožio ritualų svarbos nesureikšminu, todėl ir laiko stokos jiems nejaučiu. Savaime suprantama, yra privalomos elementarios higienos procedūros, kurios kiekvienam neprošal (juokiasi).

O grožio procedūros?

Geriausia grožio procedūra dabar man – miegas. Mažylė vis dar duoda garo naktimis, todėl vadinamasis grožio miegas mano atveju yra virtęs išgyvenimo miegu (šypsosi).

Ar lepinatės masažais?

Nekoketuodama pasakysiu, kad geriausiai masažuoja mano vyras (garsus dirigentas Modestas Pitrėnas – red. past.). Nemėgstu „atmosferinių“ masažų su akmenukais ir bangų ošimu.

Ar lankotės pas kosmetologę?

Ne.

Kaip atgaivinate veido odą po operinio grimo?

Ypatingų veiksmų tikrai nesiimu. Svarbiausia – švariai nuprausti odą.

Kokius kremus naudojate?

„Chanel Hydra Beauty Crème“.

Kuo puoselėjate kūno odą?

Mano oda labai jautri, todėl neturiu didelių improvizacijos galimybių – naudoju „Bioderma“ kūno losjoną.

Kaip prižiūrite plaukus?

Visų pirma, periodiškai lankausi pas savo plaukų meistrę. Priemonių naudoju daug: „Nook“ firmos šampūnus bei kaukes, „Brelil“ nenuplaunamą kondicionierių, specialų aliejų plaukams tiesinti...

Gal naudojate kokias liaudiškas odos ir plaukų priežiūros priemones?

Tiesą sakant, vienintelė natūrali ir, neslėpsiu, teigiamai nustebinusi mano išbandyta priemonė buvo šlapimo kompresai (juokiasi). Esu alergiška daugeliui augalų ir maisto produktų, todėl eksperimentuoti vengiu.

Įdomu būtų plačiau išgirsti apie užsimintą šlapimo panaudojimą – ar nuo skausmo, ar nuo ko kito padeda?

Tai buvo tiesiog kaukė veido odai (nusijuokia).

Gal turite kokių pavasarinių ar vasarinių grožio ritualų?

Nieko sezoniško, išskyrus saulę (šypsosi).

Kai nereikia į sceną, ar kasdien darotės nors minimalų makiažą?

Jei iškeliu bent vieną koją iš namų – taip. Namuose pupytės nevaidinu ir pūkuotų aukštakulnių šlepečių nenešioju.

Kokią dekoratyvinę kosmetiką renkatės? Kas jums svarbiausia?

Man itin svarbi mano odos reakcija ir produkto faktūra. Šiuo metu naudoju „Chanel“ dekoratyvinę kosmetiką. Man priimtina šios kompanijos produktų įvairovė bei spalvų paletė. Tiesa, renkuosi „Dior“ ženklo blakstienų tušą.

Kokie kvepalai patinka? Ar renkatės juos pagal paros metą ir metų laikus?

Jei ir pasistengiu pagal visas parfumerijos taisykles naudoti skirtingus kvapus šaltuoju ir šiltuoju periodu, vis dėlto lengvesni, gaivesni kvapai man nelimpa. Todėl nesuku galvos ir kvepinuosi tais kvepalais, kuriais jaučiu poreikį kvepintis. Šiuo metu tai „Tom Ford Tuscan Leather“ ir „Majda Bekkali Mon nom est rouge“.

Kada pati sau atrodote gražiausia?

Kai esu atsipalaidavusi.

5 grožio būtinybės:

1. Vidinė harmonija.

2. Miegas – bent 6 valandos.

3. Seksas – kad akys žibėtų.

4. Skanus maistas.

5. Tekantis vanduo – žiūrėti, stovėti, plūduriuoti.

Skaitykite daugiau