Grožio formulė pagal Liepą Norkevičienę: nesidažo, nemėgsta vandens – ir vis tiek graži

Liepa Norkevičienė / Tomo Kaunecko nuotr.
Autorius: System
Publikuota: 2017-04-13 08:00
Kasdieniame gyvenime dainininkė Liepa Norkevičienė (26) visai nesidažo: lygios odos ir ryškių veido bruožų savininkei nesunku išsiversti be dekoratyvinės kosmetikos. Tačiau susiruošusi į koncertą ar vakarėlį ji gali per keliolika minučių tapti holivudine gražuole.

Kada įvyko pirmoji tavo pažintis su kosmetika?

Paauglystėje, kai pradėjau bręsti ir žvalgytis į vyresnes merginas. Šešiolikos pirmą kartą nusidažiau plaukus sruogelėmis, o tuomet prasidėjo spalviniai eksperimentai: iš tamsios į šviesią, iš šviesios į raudoną, iš raudonos į juodą... Plaukai už tai, aišku, nepadėkojo. Su kosmetika sekėsi geriau: nuo vaikystės dainavau, koncertavau su ansambliais scenose ir televizijoje, o tai buvo palanki terpė susipažinti su grimo paslaptimis. Tačiau jau tada suvokiau, kad makiažas yra tik scenai, vakarui ir progai, o ne kasdienai. Į universitetą niekada neidavau pasidažiusi: net jei reikėdavo bėgti į paskaitą tiesiai iš filmavimo, pirmiausia nusivalydavau grimą. Iki šiol kasdieniame gyvenime nesidažau ir tikrai nesijaudinu dėl to, ką žmonės pagalvos, pamatę mane be lašo kosmetikos.

Ką darai atsikėlusi ryte, jei jau nereikia dažytis?

Mano oda linkusi sausėti, tad po dušo pasitepu veidą „Biotherm“ serumu ir dieniniu kremu – turiu tokius pat ir naktinius. Vyro tėvai neseniai grįžo iš Izraelio, privežė įvairiausių kremų ir kaukių, tai dabar naudoju juos. Kremus dažnai keičiu, nes ilgiau panaudoti jie man pradeda nebetikti. Odos nešveičiu, tad ir šveitiklių neturiu – esu tik sykį šveitusi veidą kavos tirščiais.

Jei vis dėlto tenka pasidažyti...

Aš juk – scenos žmogus, turiu du didelius lagaminus kosmetikos. Šiuo metu naudoju kreminę pudrą „Make Up For Ever HD“ ir „Paese“ sausą pudrą, bet ilgai viena neapsiriboju: turiu ir „Chanel“, ir „Melkior“. „Melkior“ šešėliai man – patys geriausi, naudoju ir šios firmos blakstienų tušą. Man svarbu, kad tušas gerai padažytų, blakstienos būtų ryškios – juk jeigu jau dažausi, tai dažausi!.. Kartais jas ir prisiklijuoju. Sykį buvau prisiauginusi dirbtines – nepatiko: vėlėsi, sukosi, net badėsi. Supratau, kad prisiklijuoti yra daug paprasčiau ir lengviau. Išbandžiau daug skystų akių kontūrų, kol atradau tinkamiausią – „Art Deco“. Pieštukas akims – „Make Up For Ever“, jis būtinai turi būti minkštas. Lūpų pieštukų turiu įvairių firmų ir spalvų, blizgių – taip pat, bet kasdien pakanka tik paprasto vazelino: labiausiai patinka „Eucerin“ arba „Uriage“. Blizgius mėgstu arba matinius, arba su blizgučiais, kad suteiktų 3D efektą: šįsyk rankinėje turiu blizgųjį „Chanel“.

Kaip prižiūri savo dailius antakius?

Mano antakiams atlikta mikropigmentacija. Anksčiau būdavo sudėtinga su jais susitvarkyti: augo nevienodame aukštyje, o ir forma buvo nekokia. Kai pažiūriu ankstyvos jaunystės nuotraukas, net juokas ima: rodos, gražiai pasidažiusi, o antakiai – kažkokie du nupudruoti kaltūnai...Užtat dabar labai džiaugiuosi, kad nebereikia kaskart jų nusipiešti iš naujo. Antakiams patamsinti naudoju rudus šešėlius arba tamsiai rudą „Anastasia Beverly Hills“ pieštuką.

Tavo plaukai – labai gražūs...

...nes priauginti. Visuomet turėjau ilgus, bet per gyvenimą jiems teko ištverti daugybę tiesinimų ir garbanojimų: dėl to teko nukirpti, o paskui ilgi jau nebeataugo, ir netekusi kantrybės prisiauginau. Džiaugiuosi, kad dabar jiems ypatingos priežiūros nereikia: naudoju „Chi“ šampūną ir kondicionierių, plaukų šilką ir apsauginę priemonę nuo karščio.

Tvarkingas manikiūras tau labai svarbus?

Mano nagai irgi priauginti. Natūraliai jie nėra stiprūs, dažnai lūžta ir skyla, ilgalaikis manikiūras išsilaiko tik porą dienų, tad priauginimas – kone vienintelė išeitis. Pastaruoju metu pamėgau ilgus nagus – ta mada tikriausiai atėjo iš Amerikos, tačiau tokiais ypač reikia rūpintis, atlikti korekciją kas dvi savaites. Namuose turiu ilgalaikio lakavimo priemones, jei prireikia – pati persilakuoju, pedikiūrą irgi dažniausiai darausi pati.

Atskleisk paslaptį – kaip išsaugai dantų baltumą?

Nešiojau breketus, paskui dantis išsibalinau odontologijos klinikoje. Nuo to laiko nieko ypatinga nedarau – tik valau balinamąja pasta.

Estetinės veido procedūros tau dar neaktualios?

Jau pastebiu, kad veide susidaro smulkių raukšlelių, – visgi iki trisdešimties nedaug beliko, bet kol kas dar nieko nesu dariusi. Kažkada kilo noras paputlinti lūpas, tačiau nusprendžiau, kad dar nereikia. Kada nors turbūt reikės botulino injekcijų į kaktą: ji linkusi raukšlėtis, nes aš labai raukausi, mano tokia mimika. Net dainuodama raukausi, darau visokias grimasas... Todėl tikrai nesakau „niekada“.

O vandenį geri?

Ne. Žinau, kad būtina jį gerti, bet vanduo man nėra skanus. Mėgstu nebent gazuotą, bet angliarūgštė irgi negerai... Daugiau vandens geriu tuomet, kai pradedu svorio metimo procedūras. Pasiekusi tą stadiją, kai drabužiai tampa ankšti, imu sveikai valgyti, atsisakau miltinių kepinių, iš ryto valgau košę, per pietus – vištieną su daržovėmis, vakare ką nors lengvo. Bet paskui vėl grįžtu į savo vėžes... Šįsyk su vyru nusprendėme eiti sportuoti. Nemėgstu sporto salės, bet kai pamatau gerus rezultatus – tuomet ir azartas kyla.

5 grožio būtinybės

1. Gerai sudrėkinta veido oda.

2. Jokių makiažo likučių einant miegoti.

3. Jokių skysčių iš vakaro, kad veidas ryte nebūtų patinęs.

4. Tvarkingas miego grafikas.

5. Mylimo vyro komplimentai.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai