Gerbėjai pasipiktinę: dėl cenzūros nepamatė „Måneskin“ pasirodymo MTV apdovanojimuose

„Måneskin“ pasirodymas MTV Vaizo klipų apdovanojimuose / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Sekmadienį į Naujajame Džersyje vykusius MTV Vaizo klipų apdovanojimus sugužėjo ryškiausios pasaulio muzikos žvaigždės. Statulėlę už geriausią alternatyvios muzikos dainą pelnė ir pasaulį ant kelių parklupdžiusi italų grupė „Måneskin“. Jos pasirodymas apdovanojimuose buvo vienas laukiamiausių, tačiau žiūrovai prie ekranų jo beveik nepamatė – dėl netikėtų nuogybių jis buvo cenzūruotas.

Atviras, seksualus ir provokuojantis – tradiciškai toks buvo italų rokerių „Måneskin“ pasirodymas MTV Vaizo klipų apdovanojimuose. Deja, renginio transliaciją per televiziją ar internetu stebėję žiūrovai pamatė nedaug – daugiau nei pusė šou buvo cenzūruota, rašo pagesix.com.

„Måneskin“ pasirodymui pasirinko naujausią savo hitą „Supermodel“. Maždaug 40 pasirodymo sekundžių grupės gerbėjai galėjo mėgautis vaizdu su pikantišku prieskoniu – nuogu Damiano Davido užpakaliuku, kurį atidengė atviros kelnės.

„Måneskin“ pasirodymas MTV Vaizo klipų apdovanojimuose / „Scanpix“/AP nuotr.

Vis tik dainai įpusėjus kamera buvo nukreipta nuo menkai apsirengusių atlikėjų ir vietoje ju beveik iki pasirodymo galo rodytas bendras „Prudential Center“ arenos planas.

Teigiama, kad transliacijos režisieriai taip pasielgė dėl suplyšusio ir grupės gitaristę Victorią De Angelis apnuoginusio drabužio.

Mergina, pasirodymo pradžioje grojusi scenos pakraštyje, jam įpusėjus su grupe šokėjų persikėlė į priekį ir apsupo D.Davidą. Vis tik, visiems šokinėjant ir šokant, viršutinė Victorios jos drabužio dalis suplyšo, nukrito ir visiškai atidengė krūtinę. Nepaisydama nutikimo, 22-ejų gitaristė tiesiog toliau grojo bosine gitara, todėl kameros buvo nusuktos nuo grupės, karkartėmis parodant vokalistą.

Žiūrėkite „Måneskin“ pasirodymą:

Nieko apie cenzūros priežastis nežinoję gerbėjai socialinius tinklus užtvindė komentarais, kuriuose – sumišimas ir nusivylimas MTV kūrybiniais sprendimais.

„MTV, aš nusivylęs, kad nusprendėte nerodyti pasirodymo! Pakartotinai rodytos tuščios vietos! Kas jums negerai!? Sugadinote jų pasirodymą. Privalote atsiprašyti „Måneskin“!“, – tviteryje rašė vienas žiūrovas.

„Nicky scenoje gali imituoti masturbaciją, bet Victoria iš „Måneskin“ negali parodyti uždengto spenelio? Rimtai?“, – retoriškai klausė kitas, lygindamas erotišką italų ir rizikingą Nicki Minaj pasirodymą.

„Måneskin“ pasirodymas MTV Vaizo klipų apdovanojimuose / AFP/„Scanpix“ nuotr.

„Laukiau jų iki 5:30 ryto, o jūs mums parodėte 30 proc. jų pasirodymo“, – priekaištavo italų gerbėjas.

„Tai būtų buvęs ikoniškiausias šių metų pasirodymas, jei nebūtumėte jų cenzūravę“, – pareiškė kitas.

Anksčiau tą vakarą „Måneskin“ atsiėmė „Moon Person“ už geriausią alternatyvą už savo „I Wanna Be Your Slave“ vaizdo klipą.

Laikraštis „The Post“ kreipėsi į MTV atstovus dėl komentarų, tačiau kol kas atsako nesulaukė.

Fotogalerija:

2022-ųjų MTV Vaizdo klipų apdovanojimų akimirkos (18 nuotr.)
+12
„Måneskin“ MTV Vaizo klipų apdovanojimuose (9 nuotr.)
+3
Skaitykite daugiau