„Måneskin“ lyderį scenoje apkabinusi ir skandalą sukėlusi Samanta: „Pamaniau – dabar arba niekada“

„Måneskin“ koncerte Vilniuje lietuvė Samanta Bohema scenoje apkabino Damiano Davidą ir sukėlė skandalą / L.Grušecko, E.Sabaliauskaitės, R.Drukteinytės, ir Rasa Liobikienė Photography nuotr.
Kamilė Akelaitytė, 15min
Šaltinis: Žmonės
AA

Vilniaus Vingio parke vykęs rokerių „Måneskin“ koncertas aidi iki šiol. Ne tik dėl ryškaus įspūdžio, kurį paliko italai. Internete iki dabar liejasi kritikos purslai vienos gerbėjos adresu. Koncertui baigiantis lietuvė Samanta Bohema scenoje pribėgo prie grupės lyderio Damiano Davido ir jį apsikabino. Nors tokį poelgį daug kas vadina įžūliu išsišokimu, pati „Måneskin“ gerbėja jokio blogio neįžvelgia ir tikina, kad Damiano ji nesužalojo.

Tinklaraštininke ir rašytoja prisistatanti Samanta Bohema portalui 15min teigia, kad po šio įvykio žmonės esą ėmė ja žavėtis, vadinti diva ir karaliene. O ji pati instagramo paskyroje po kilusio šurmulio įsirašė eilutę: „The woman who hugged Damiano“ (Moteris, kuri apkabino Damiano).

Vilniuje birželio 7 dieną praūžus galingam „Måneskin“ koncertui, renginį stebėję liudininkai teigė, kad grupės vokalistas susierzino dėl esą netinkamo kai kurių žiūrovų elgesio. Koncerto metu kilo incidentas – teigta, kad viena gerbėja pažeidė koncerto taisykles bei atlikėjų privatumą.

Socialiniuose tinkluose pradėjo plisti pasipiktinimo žinutės. Čia buvo publikuoti vienos moters „Instagram“ įrašai, kuriuose ji prisipažino bandžiusi pabučiuoti grupės vokalistą, taip pat atviravo apgavusi apsaugos darbuotojus ir perlipusi į fanų zoną. Negana to, moteris buvo kaltinama netgi sužalojusi D.Davidą.

Socialiniuose tinkluose pagarsėjusi Damiano gerbėja Samanta Bohema portalui 15min papasakojo, kaip tą vakarą viskas iš tikrųjų vyko.

Samanta Bohema / Rasa Liobikienė Photography nuotr.

„Dabar arba niekada“

Samanta Bohema 15min teigė, kad ant scenos šalia D.Davido atsidūrė netikėtai. Portalui ji papasakojo visą to vakaro chronologiją.

„Su draugais smagiai sau leidome laiką koncerte pačiame žmonių minios gale. Norėjome netrukdomai pašokti ir smagiai kartu praleisti laiką. Koncerto pabaigoje išgirdome, kad vienas žmogus buvo netoli scenos ir kad ten viskas matosi žymiai geriau. Nedvejodamos su drauge čiupome viena kitai už rankų ir nubėgome į priekį prie fanų zonos. Ten stovintis apsauginis paprašė parodyti apyrankes, kurių mes neturėjome. Bet vis tiek paprašėme, kad bent jau leistų nufotografuoti ant scenos šėlstančius atlikėjus. Apsauginis mums leido tai padaryti.

Pasilikome ten kelioms paskutinėms dainos. Koncertas baigėsi. Bet grupė dar kartą užlipo ant scenos. Kai žmonės pradėjo lipti ant scenos, visi pradėjo grūstis į priekį. Taip buvome „nuneštos“ minios į patį žmonių minios įkarštį. Nusprendžiau pasinaudoti proga ir priėjau prie pat apsauginės tvorelės, kur apsaugos darbuotojai traukė žmones iš minios ir leido juos ant scenos.

Taip atsitiko ir su manimi. Ištiesiau ranką į apsauginį ir jis man padėjo perlipti tvorelę. Bėgdama laiptais ant scenos, pamačiau, kad Damiano stovi tiesiai priešais ir žiūri į mane. Pamaniau – dabar arba niekada. Ir mes apsikabinome“, – kalbėdama su 15min prisiminė audrą sukėlusi „Måneskin“ gerbėja.

Samanta Bohema / Rasa Liobikienė Photography nuotr.

Damiano ausies nesužalojo

Nors minėtas Samantos elgesys koncerto metu sulaukė kai kurių gerbėjų pasipiktinimo, ji ryžtingai pabrėžė, kad dėl savo veiksmų visiškai nesigaili: „Tikrai nesijaučiu kalta. Priešingai – didžiuojuosi savimi. Kad nesudrebėjo kinkos ir išdrįsau tai padaryti. Kad buvau moteris, įkūnijusi ne vienos jo gerbėjos svajonę. Kad savo elgesiu įkvėpiau ne vieną moterį. Kad parodžiau, jog reikia būti drąsiam ir siekti savo tikslo. Nedvejoti. Taip pat, kad lietuvaitės yra stiprios ir drąsios moterys.“ 

Po koncerto socialiniuose tinkluose išplitus Samantos instagramo įrašams, netgi pasirodė versijų, esą apkabinusi grupės lyderį ji sužeidė Damiano ausį. Šias kalbas moteris vadina nepagrįstomis.

Mano filmuotoje medžiagoje nesimato nė lašo kraujo ant Damiano kūno.

„Viskas vyko žaibo greičiu ir truko vieną sekundę. Mano rankos buvo ties atlikėjo liemeniu, todėl nežinau, kokiu būdu galėjau jį sužaloti. Gal kakta trinktelėjau jam, gal iškrito ausinė. Jei būčiau nukandusi jam ausį, nuplėšusi auskarą, manau, būtų buvę kraujo. O mano pačios filmuotoje medžiagoje nesimato nė lašo kraujo ant Damiano kūno. Taip pat negavau jokių tiesioginių kaltinimų iš paties atlikėjo“, – 15min patikino pašnekovė.

Samanta Bohema / Rasa Liobikienė Photography nuotr.

Po Vilniuje įvykusio koncerto rokeriai „Måneskin“ oficialiai apie koncerto auditoriją atsiliepė gražiai, nors, anot liudininkų, paties renginio metu muzikantai atrodė susierzinę. Be to, pastebėta, kad po koncerto Lietuvoje grupė sugriežtino taisykles publikos atžvilgiu.

Samantos paklausus, kaip ji reaguoja į minėtą grupės sprendimą, ji teigė, kad pokyčių teisė priklauso jiems: „Kaip elgtis ir ką daryti, yra pačios grupės pasirinkimas.“ 

Tiek dėmesio nesitikėjo

Po savo poelgio Vingio parko scenoje Samanta sulaukė begalės žinučių. Pasak pašnekovės, tokio dėmesio ji tikrai nesitikėjo. Tiesa, gausų palaikymą lydi ir pikti internautų komentarai.

Nesusimąsčiau, kad Lietuvoje yra nenormalu apsikabinti žmogų. Ir kad už tai man linkės mirties.

„Gaunu be galo daug palaikymo ir pagyrų. Tai tikrai labai džiugina. Bet net nesusimąsčiau, kad Lietuvoje yra nenormalu apsikabinti žmogų. Ir kad už tai žmonės man linkės mirties. Bet toks yra gyvenimas – visada bus juoda ir balta gyvenimo pusė“, – svarstė moteris.

Nors netrūksta neigiamų komentarų, Samantą pasiekia laiškai, kuriuose jai negailima gražių epitetų: „Žmonės rašo, kad didžiuojasi manimi. Džiaugiasi, nes pasielgiau taip, kaip jie norėtų, bet niekada neišdrįstų. Vadina diva, karaliene, vienintele moterimi, kuri apsikabino Damianą, pavyzdžiu ir įkvėpimu kitiems.“

Sulig žinučių antplūdžiu Samantos „Instagram“ paskyroje sparčiai pradėjo kilti ir sekėjų skaičius. Skandalingas vieno vakaro įvykis padidino jos žinomumą, tačiau tiesa ta, kad moteris buvo žinoma ir anksčiau.

„Jau ne vienerius metus rašau tinklaraštį „Rytas.“, kurį skaito ne vienas tūkstantis žmonių. Esu parašiusi knygą, sukūrusi savo drabužių liniją, organizuoju moterų susitikimus, dirbu modeliu, turiu savo verslą – prekės ženklą. Patikėkite, dėmesio man niekada netrūko. Žmonės mane žinojo jau seniai“, – su šypsena kalbėjo 15min pašnekovė. 

Samanta paminėjo, kad gyvena labai užimtą ir įtemptą gyvenimą, todėl neturi laiko gilintis į kilusio šurmulio smulkmenas. Ji klausosi Italijos rokerių dainų, žavisi D.Davidu ir mano, kad jis yra vienas seksualiausiu ir gražiausių vyrų, tačiau prie didžiųjų grupės gerbėjų savęs nepriskiria.

Festivalis su „Måneskin“ ir Lietuvos muzikos žvaigzdėmis (75 nuotr.)
+69
Skaitykite daugiau