Gargžduose įžiebta fėjų apsupta Kalėdinė eglė: dainas dovanojo Violeta ir Vilius Tarasovai

Gargždų Kalėdų eglė apsupta fėjų / Klaipėdos rajono savivaldybės nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
AA

Jau prieš šešias vakaro į Gargždų savivaldybės aikštę, kur iškilo pagrindinė Klaipėdos rajono eglė, rinkosi šimtai žmonių. Šeimos su mažais vaikais atėjo ne tik pasižiūrėti į įžiebiamą kalėdinę eglę, bet ir pamatyti nuotaikingą muzikinį spektaklį „Mielas Kalėdų seneli,...“.

Muzikinius pasirodymus šventės dalyviams dovanojo vaikų šokių studija „Trepsiukas“, dainos studija „Bangelės“, atlikėjai Violeta ir Vilius Tarasovai, o tuo metu susirinkusius žiūrovus šildė Gargždų seniūnijos ir Gargždų miesto bendruomenės dalijama karšta arbata.

Vietos gyventojų širdis šildė ir išskirtinė vakaro tema ,,Mielas Kalėdų Seneli…”. Scenoje laišką Kalėdų Seneliui rašė skirtingos gargždiškių kartos – maža mergaitė, paauglė, moteris, viską vainikavo – 90-etė močiutė.

,,Ačiū tau, Kalėdų Seneli, už viso savo ilgo gyvenimo dovanas, už patį gyvenimą, kuris yra ir buvo įdomus” – užrašytus savo žodžiui skaitė visų Gargždų gyventojų mylima asmenybė, kurią įkūnijo buvusi mokytoja, gargždiškė, aktyvi kultūrininkė Regina Kuneikienė.

Šiemet Kalėdas ji sutinka jau 90-ąjį kartą. Regina šiuolaikiška, ji žinoma ne tik Gargžduose, bet ir socialiniame tinkle „TikTok“, kur turi jau dedikuotą ir anūko prižiūrimą paskyrą.

Maždaug pusvalandį trukusį renginį vainikavo Kalėdinės eglės įžiebimas. Šiemet ji nušvito daugiau kaip 8 tūkstančiais LED lempučių ir girlianda, sudaryta iš 80 blyksčių.

Gargždų Kalėdų eglė išpuošta fėjomis / Klaipėdos rajono savivaldybės nuotr.

Kalėdinę atmosferą kuria ir papuošta Savivaldybės aikštė. Šiemet čia galima pasigrožėti ir įsiamžinti prie 2D šviečiančių fėjų. Taip pat šventinę nuotaiką skleidžia girliandų šviesomis sužibę medžiai, Muzikos mokyklos bei Savivaldybės pastatai.

Kalėdos pasklido po visus Gargždus: papuoštas ir skveras prie knygyno, gėlynas Klaipėdos gatvėje, o prie įvažiavimo į miestą esančios milžiniškos miesto vėliavos atvykstančius pasitinka šviečiantys miško gyvūnai – briedžiai, meškos ir kt.

Skaitykite daugiau