Gabrielė Gineikaitė pristato „50 pilkų atspalvių“ įkvėptas sukneles: „Jos atskleidžia seksualumą“

Gabrielės Gineikaitės kolekcija „Shades“ / Tomo Adomavičiaus nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Prekinio ženklo „Top to Bottom“ įkūrėja Gabrielė Gineikaitė toliau stebina savo gerbėjas. „Multi“ sukneles, kurias galima dėvėti daugybę būdų, pristačiusi mergina lieka ištikima savo stiliui. Moteriškos, seksualios, paryškinančios kūno privalumus ir paslepiančios trūkumus – taip būtų galima apibūdinti kaunietės sukurtas sukneles.

Naująją savo kolekciją G.Gineikaitė pavadino „Shades“. Šis pavadinimas pasirinktas ne veltui. Gabrielė – knygų mylėtoja, tad su dideliu malonumu perskaitė E.L.James trilogiją „50 pilkų atspalvių“. 

„Nesakau, kad šios knygos turi didelę išliekamąją vertę, tačiau veikėjų paveikslai išties smulkmeniški. Drabužių kūrimas yra mano aistra, skaitydama knygą įsivaizdavau, kaip kiekvienas personažas yra apsirengęs. Mintis perteikdavau pieštuku ant popieriaus, o vėliau eskizus paverčiau drabužiais“, – apie kūrybos procesą pasakojo G.Gineikaitė.

Seserys Gabrielė ir Ieva Gineikaitės / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.

Suknelių modeliu tapo pati Gabrielė, o kadre merginą įamžino žinomas fotografas Tomas Adomavičius. Suknelėms drabužių kūrėja suteikė pavadinimus – pagrindinių veikėjų vardus.

Merginos, kurioms patiko minėtos knygos, galės pasirinkti suknelę ne tik pagal patikusį modelį, bet ir pamėgtą knygos veikėją.

Ankstesnės Gabrielės kurtos suknelės „Multi“ įtiko ko gero visiems skoniams. Tačiau naujoji kolekcija šiek tiek kitokia: „Shades“ atskleidžia moters seksualumą, rafinuotumą. Kolekcijoje vyraujančios spalvos – tamsios ir gilios. Vos paskelbusi suknelių nuotraukas feisbuke, sulaukiau užsakymų. Džiaugiuosi, kad lietuvės pasitiki savimi, nes būtent tokiai moteriai ir yra skirtos mano kurti apdarai.“

Gabrielės Gineikaitės kolekcija „Shades“ (11 nuotr.)
+5

 

 

Skaitykite daugiau