Dizainerė Gabrielė Gineikaitė: „Garsenybės už reklamą suknelių prašo nemokamai, bet man tai neįdomu“

Gabrielė Gineikaitė / Viktorijos Karpovaites nuor
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Prekinio ženklo „Top to Bottom“ įkūrėjos Gabrielės Gineikaitės siuvamos „Multi“ suknelės jau spėjo užvaldyti lietuvaičių širdis. Suknelė, kurią galima dėvėti daugybę būdu, moterys nori puoštis svarbioms gyvenimo šventėms.

Gabrielė Gineikaitė / Viktorijos Karpovaites nuor

G.Gineikaitei jau seniai galvoje kirbėjo mintis sukurti suknelę, kuria merginos galėtų puoštis ne vienai progai. Pamačiusi panašaus drabužio idėją internete, mergina nusprendė ją patobulinti ir pristatyti lietuvėms. 

„Mano siūtos suknelės yra naujiena Lietuvoje. Tiesa, jos itin populiarios Amerikoje. Mergina tokia suknele gali pasipuošti tiek krikštynoms, tiek prašmantnioms vestuvėms. Suknelė gali būti trijų skirtingų dydžių, įvairių spalvų. Ji tinka visų figūrų tipams. Labiausiai klientėms patinka tai, kad ši suknelė nėra skirta vienam vakarui. Ją galima vilkėti daugiau nei dvidešimt skirtingų būdų. Po smagios šventės ji tikrai nekabės spintoje – galėsi pasipuošti ir kitai progai“, – tikina suknelių sumanytoja Gabrielė Gineikaitė. 

Gabrielė Gineikaitė / Viktorijos Karpovaites nuor

G.Gineikaitė džiaugiasi, kad atsirado net kelios klientės, kurios paprašė „Multi“ suknelę pasiūti svarbiausiai gyvenimo šventei – vestuvėms. Kadangi tuoktuvės vyko ant jūros kranto, „Top to Bottom“ suknelės tokiai progai puikiai tinka. 

Didelio pasisekimo sulaukusi kūrėja atvira – į ją kreipėsi ne vieną garsenybė, kuri prašė suknelės nemokamai už tai žadėdama reklamą. Tačiau G.Gineikaitės toks reklamos pobūdis nedomina.

Gabrielė Gineikaitė / Viktorijos Karpovaites nuor

Pasak kūrėjos, ir be garsių veidų prekinis ženklas sparčiai populiarėja, klienčių ratas plečiasi: „Nenoriu, kad mano kurtos suknelės asocijuotųsi su garsiais veidais. Nemanau, kad tokia reklama yra efektinga. Noriu, kad su „Multi“ suknele gerai jaustųsi visos merginos.“

Naujausia suknelių fotosesija vyko pajūryje, Nidos kopose ir Klaipėdoje esančiame smėlio karjere. Nuotraukoms pozavo pati suknelių sumanytoja G.Gineikaitė, o jai kompaniją palaikė profesionalios šokėjos. Nuotraukas įamžino fotografė Viktorija Karpovaitė.

Gabrielės Gineikaitės kurtos prekės ženklo „Top to Bottom“ suknelės (8 nuotr.)
+2
Skaitykite daugiau