G.Masalskis prakalbo apie neseniai įvykusį išsiskyrimą: „Nereikia kentėti iki grabo lentos“

Giedrius Masalskis / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

LRT radijo departamento vadovas Giedrius Masalskis nuo klausimų apie asmeninį gyvenimą nebėga, tačiau itin daug neatvirauja – smalsumą patenkina kartais pasidalindamas nuotraukomis ir komentarais. Vis tik dabar vyras širdį atvėrė plačiau – jis papasakojo apie santykius, kurie iš pradžių priminė medaus mėnesį, tačiau jiems nebuvo lemta tęstis ilgai.

Dalyvaudamas LRT televizijos laidoje „Mano daina“, G.Masalskis papasakojo apie neseniai įvykusį išsiskyrimą, kurį priminė Vytauto Kernagio daina „Išeinu“.

„Kūrinys susijęs su daugybe istorijų mano gyvenime, bet, savaime suprantama, dažniausiai – apie išsiskyrimą“, – išgirdęs V.Kernagio dainą, kurią pavadino šviesiai liūdna, savo istoriją pradėjo G.Masalskis.

Jos centre – metus trukę ir neseniai nutrūkę santykiai su mergina iš kitos šalies.

Giedrius Masalskis / Justino Stacevičiaus | LRT nuotr.

„Nieko naujo nepasakysiu – buvimas kartu yra tam tikri kompromisai ir tam tikras žmogaus priėmimas. Iš pradžių su tuo žmogumi buvo labai gera – medaus mėnuo. Bet galiausiai prasidėjo trintis – kiek aš nusileisiu, kiek tu... Maždaug per metus abu pajutome, kad nebeverta...

Vis tik tai buvo žmogus ne iš to paties žemyno, kitos religijos... Nors esu atviras viskam, šiuo atveju abu pajutome, kad tos pievos ir medus yra per daug skirtingose teritorijose ir dimensijose, tad reikia atsisveikinti“, – neslėpė G.Masalskis.

Po išsiskyrimo, vykusio kitoje šalyje, jis važiavo automobiliu namo ir kelionės metu pajuto reikšmingą jausmą.

Giedrius Masalskis / Asmeninio archyvo nuotr.

„Kelias buvo ilgas, švietė saulė ir atėjo tam tikras lengvumas – paleidimas. Paleidau tą žmogų ir save nuo jo“, – prisiminė žurnalistas.

V.Kernagio dainoje, priminusioje jam apie išsiskyrimą, skamba eilutė: „Ir gal tada vėl sugrįšiu aš“. G.Masalskis taip pat planavo sugrįžti ir prisiminti tai, kas nutrūko.

„Buvo jungiamasis skrydis, tad stabtelėjau ten porai valandų, kol laukiau antrojo skrydžio. Galvojau – parašyti ar ne. Galiausiai neparašiau.

Susiradau V.Kernagio dainą „Spotify“, paklausiau ir išskridau toliau. Tikrai nereikia užsikrauti to jungo ir kaip senais laikais kentėti iki grabo lentos. Stengtis ir ieškoti reikia, bet...“ – atvirai dalijosi G.Masalskis.

Skaitykite daugiau