F-1 pilotas Nico Hülkenbergas ir dizainerė Eglė Ruškytė tapo tėvais: atskleidė vaikelio vardą

Eglė Ruškytė ir Nicas Hülkenbergas / Alaino Duprato ir asmeninė nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Vasarą susituokę žinomas F-1 pilotas Nico Hülkenbergas (34) ir lietuvė, nertų drabužių dizainerė Eglė Ruškytė-Hülkenberg (33) tapo tėvais – rugsėjo 24-ąją pora sulaukė pirmagimės. Apie tai laimingi tėvai pranešė socialiniuose tinkluose.

Nico Hülkenbergas ir Eglė Ruškytė gyvena labai džiugiomis nuotaikomis: prieš kelias dienas pora susilaukė pirmosios dukters. Ypatinga žinia ir pagausėjusios šeimos nuotrauka E.Ruškytė pasidalijo savo Instagramo paskyroje.

„Praėjusį penktadienį, rugsėjo 24-ąją, Noemi Sky Hulkenberg nusprendė išvysti dienos šviesą ir paversti mus besididžiuojančiais tėvais“, – rašė dizainerė.

Mama tapusi E.Ruškytė taip pat paminėjo, kad tiek ji, tiek mažylė jaučiasi gerai ir jau yra sugrįžusios namo.

Pora savo pirmagimei jau išrinko vardą – mergaitę pavadinio Noemi Sky.

Žmonės.lt primena, kad dizainerės ir jos mylimojo Nico vestuvės Monake įvyko birželio 18-ąją: Eglė pasirinko vyro pavardę ir tapo ponia Hülkenberg.

„Vestuvėse dalyvavo tik artimiausi žmonės ir draugai, gyvenantys Monake. Džiaugiausi, kad ir mano tėvai galėjo atvykti“, – Žmonės.lt sakė po santuokos kalbinta E.Ruškytė.

Moteris pasakojo, kad vestuvių planas buvo visai kitoks – ne ceremonija Monako civilinės metrikacijos skyriuje, o rugpjūtį Maljorkoje, su būriu svečių ir didele švente.

„Deja, dėl sunkumų keliauti ir šiokios tokios nežinomybės nusprendėme šventę perkelti į 2022-uosius – tiesiog tikimės, kad viskas bus paprasčiau: be kaukių, su šokiais ir draugais, kurių šventėje šiais metais tikrai nebūtų dėl kelionių apribojimų“, – pasakojo E.Ruškytė.

Prie sprendimo didelę puotą nukelti į ateitį galėjo prisidėti ir naujos gyvybės laukimas – netrukus po vestuvių pora paskelbė, kad laukiasi pirmagimio.

„Vaikų dar neplanavome, bet kai sužinojau, kad laukiuosi, tik nudžiugome: mums abiems jau per trisdešimt – pats metas atžaloms“, – žurnalui „Žmonės“ apie gyvenimo pokyčius atviravo E.Ruškytė.

Eglė Ruškytė ir Nicas Hülkenbergas / Alaino Duprato nuotrauka

Sujungė... suknelės

Žurnalui „Žmonės“ dizainerė anksčiau yra paatviravusi apie jos ir žinomo lenktynininko pažintį bei santykių išbandymus.

„Mus sujungė tos pačios nertos suknelės... Tai nutiko vieną iš pirmųjų mano vasarų Kanuose. Būtent tuo metu ir Nico persikėlė gyventi iš Šveicarijos į Monaką. Jis su draugais užsuko papietauti į „La Guérite“. Tądien aš dirbau butike. Mudu prasilenkėme ir žvilgsniai susitiko. Per pietus jo bičiulė nusipirko vieną iš mano suknelių. Jai daviau savo vizitinę kortelę. Ir Nico tą kortelę pastebėjo. Kitą dieną jis man paskambino ir pakvietė pietų. Taip radau dar vieną nuolatinę klientę ir sutikau savo meilę.

Neturėjau jokios nuovokos, kas tas žmogus. F-1 man buvo tolimas sportas, žinojau, matyt, vienintelį atstovą – Michaelį Schumacherį. Iš pradžių į mūsų pažintį žiūrėjau gana skeptiškai, maniau, kad tai – tik vienos vasaros romanas. Tačiau štai jau penkti metai esame kartu.

Mudu – labai gera komanda. Priimame vienas kito pranašumus ir trūkumus, visada vienas kitam padedame. Kartais net sunku patikėti, kad taip puikiai tarpusavyje derame. Aišku, kaip ir visoms poroms, mudviem nutinka visko. Buvome išsiskyrę porą kartų, bet kaskart grįžtame dar stipresni“, – atviravo Eglė.

Eglė Ruškytė ir Nico Hülkenbergas / Asmeninio albumo nuotr.

Nicolas „Nico“ Hülkenbergas – profesionalus vokiečių lenktynininkas, 2009 m. GP2 serijos, 2008 m. Formulės 3 Euroseries ir 2006–2007 m. A1 Grand Prix čempionatų nugalėtojas.

2010 m. debiutavo Formulėje 1, Williams komandoje.

Eglės Ruškytės ir Nico Hülkenbergo vestuvės (9 nuotr.)
+3
Eglė Ruškytė – išskirtinių nertų drabužių kūrėja (19 nuotr.)
+13
Skaitykite daugiau