F-1 pilotas Nico Hülkenbergas ir dizainerė Eglė Ruškytė taps tėvais – pora laukiasi pirmagimio

Eglė Ruškytė ir Nicas Hülkenbergas / Alaino Duprato nuotrauka
Šaltinis: Žmonės
AA

Birželio 18-ąją Monake susituokę žinomas F-1 pilotas Nico Hülkenbergas (33) ir lietuvė, nertų drabužių dizainerė Eglė Ruškytė (33) džiaugiasi ne tik jaunavedžių statusu, bet ir kitu džiugiu dalyku – pora netrukus taps tėvais, praneša žurnalas „Žmonės“.

Lenktynininkas Nico ir lietuvė Eglė tėvais taps rugsėjo pabaigoje.

„Vaikų dar neplanavome, bet kai sužinojau, kad laukiuosi, tik nudžiugome: mums abiems jau per trisdešimt – pats metas atžaloms“, – žurnalui „Žmonės“ atviravo E.Ruškytė.

Susituokę tik dalyvaujant artimiausiems žmonėms, jiedu didelę šventę surengti planuoja kitąmet Maljorkoje. Eglė pasakoja, jog žinia, kad laukiasi, sprendimą atidėti didelę šventę tik dar labiau sustiprino – juk dar smagiau, kad kitą vasarą joje galės dalyvauti ir atžala.

Plačiau skaitykite ir nuotraukas žiūrėkite naujausiame žurnale „Žmonės“.

Eglė Ruškytė ir Nico Hülkenbergas / Asmeninio albumo nuotr.

Primename, kad pora susituokė birželio 18-ąją Monake. Praėjus savaitei po vestuvių Žmonės.lt kalbinta E.Ruškytė puse lūpų jau buvo užsiminusi apie šeimos pagausėjimą.

„Galbūt sulauksite džiugių naujienų ganėtinai greitu laiku“, – tada paslaptingai sakė ji.

Moteris pasakojo, kad vestuvių planas buvo visai kitoks – ne ceremonija Monako civilinės metrikacijos skyriuje, o rugpjūtį Maljorkoje, su būriu svečių ir didele švente.

„Vestuvėse dalyvavo tik artimiausi žmonės ir draugai, gyvenantys Monake. Džiaugiausi, kad ir mano tėvai galėjo atvykti, – sakė E.Ruškytė. – Deja, dėl sunkumų keliauti ir šiokios tokios nežinomybės nusprendėme šventę perkelti į 2022-uosius – tiesiog tikimės, kad viskas bus paprasčiau: be kaukių, su šokiais ir draugais, kurių šventėje šiais metais tikrai nebūtų dėl kelionių apribojimų.“

Eglės Ruškytės ir Nico Hülkenbergo vestuvės (9 nuotr.)
+3

Pasiteiravus, ar jaunavedžiai planuoja kartu apsilankyti Eglės gimtojoje Lietuvoje, moteris abejojo, kad itin užimtam jos vyrui artimiausiu laiku pavyks ištaikyti laiko tokiai viešnagei.

„Aš pati privalėsiu sugrįžti į Lietuvą – visgi reikės pavardę pase pasikeisti, – šypsojosi ponia Hülkenberg. – Nežinau, ar pavyktų grįžti kartu su vyru – Nico darbų tvarkaraštis nusimato gana įtemptas visą vasarą. Net ir po mūsų vestuvių, vos po dienos, jis jau buvo lėktuve į Austriją, kur iš studijos komentavo Prancūzijoje vykusias F-1 lenktynes.“

Kadangi šios vestuvės buvo tik artimiausiųjų rate, o didžioji šventė suplanuota Maljorkoje, medaus mėnesio pora dabar taip pat niekur neplanavo. Eglė pasakojo, kad buvo nuspręsta romantišką išvyką susiorganizuoti būtent po šventės Maljorkoje.

Beje, šiemet jaunavedžių laukia ir dar kelios malonios progos – abiejų gimtadieniai. Nico gimtadienį minės rugpjūtį, o vos po mėnesio, rugsėjį, ir pati Eglė.

Eglė Ruškytė – išskirtinių nertų drabužių kūrėja (19 nuotr.)
+13
Skaitykite daugiau