„Eurovizija“ paskelbė pasirodymų tvarką: paaiškėjo, kelinta į sceną žengs Monika Liu

Monika Liu ir „Eurovizijos“ scena Turine / Eurodiena.lt ir LRT nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Sparčiai artėjant gegužę Turine įvyksiančiai „Eurovizijai“, aiškėja vis daugiau konkurso detalių. Europos transliuotojų sąjunga paskelbė, kokia eilės tvarka pusfinaliuose pasirodys šių metų „Eurovizijos“ dalyviai, rašo Eurovision.tv.

Antradienį Europos transliuotojų sąjunga (EBU) paskelbė šių metų „Eurovizijos“ dainų konkurso dviejų pusfinalių pasirodymų tvarką. 

Nors dar sausio mėnesį buvo ištraukti burtai, kurie lėmė, kuriuose pusfinaliuose ir kuriose jų dalyse pasirodys konkurse dalyvaujančių šalių atstovai, galutinį sprendimą, kuriuo numeriu į sceną žengs atlikėjai, paskelbia renginio režisieriai ir prodiuseriai, sulaukę visų visų „Eurovizijoje“ dalyvaujančių dainų.

Jau anskčiau buvo žinoma, kad Lietuvos atstovė Monika Liu sudainuoti savo kūrinio „Sentimentai“ į sceną žengs pirmojo pusfinalio, kuris įvyks gegužės 10-ąją,  pirmojoje dalyje. 

Dabar paaiškėjo, kad pirmajame pusfinalyje Monika Liu „Eurovizijos“ gerbėjus bandys pavergti pasirodydama trečia. Prieš Moniką Liu į sceną žengs Latvijos grupė „Citi Zēni“, o po jos – Šveicarijos dainininkas Marius Bear.

„Eurovizijos“ pirmojo ir antrojo pusfinalių pasirodymų eilės tvarka: 

Šalių pasirodymo eiliškumas 2022-ųjų „Eurovizijoje“ Turine
Skaitykite daugiau