Barselonoje kartu su Monika Liu „Sentimentus“ traukė visa publika: išvyskite

Monika Liu / Stop kadras ir BNS nuotr.
15min
Šaltinis: Žmonės
AA

Sparčiai artėjant didžiajai „Eurovizijai“, kuri šių metų gegužę bus surengta Turine, Europos miestus užplūsta šio konkurso dvasia – čia tradiciškai organizuojami „Eurovizijos“ vakarėliai. Į juos suvažiuoja dalis šalių atstovų, žurnalistai ir, žinoma, konkurso gerbėjai. Pirmas toks vakarėlis šiemet surengtas Ispanijos mieste Barselonoje, o jame pasirodė savo „Sentimentus“ sudainavo ir Monika Liu.

Barselonoje savaitgalį vykusiame „Eurovizijos“ renginyje savo eurovizinius kūrinius atliko šiųmetiniai Albanijos, Čekijos, Airijos, Latvijos, Lietuvos, Maltos, Juodkalnijos, Norvegijos, Rumunijos ir Ispanijos atstovai.

Buvo ir svečių, pavyzdžiui, 2016 metų Ukrainos laimėtoja su kūriniu „1944“, šiuo metu po Europą nešanti žinią apie tai, kas vyksta jos šalyje, ir Lietuvos pernykščiai atstovai grupė „The Roop“.

Beje, tai pirmas toks „Eurovizijos“ vakarėlis, vykęs Barselonos mieste. Bilietus į jį galėjo įsigyti visi norintys konkurso gerbėjai.

Renginyje pasirodžiusi Lietuvos atstovė Monika Liu, regis, kaip reikiant užkūrė publiką. Internete netruko paplisti vaizdo įrašai, kuriuose matyti, kaip šiltai ją priima publika, ir net girdėti, kad kai kuriuos kūrinio „Sentimentai“ žodžius žiūrovai dainuoja kartu su atlikėja.

Įsimintinu daug kam tapo ir momentas, kai Monika Liu vieną žiūrovą paima už rankos. Pagyrų sulaukė jos gebėjimas bendrauti su auditorija, charizma. Kai kurie netgi rašė, kad tai buvo įsimintiniausias vakarėlio pasirodymas.

„Geriausias balsas šį vakarą ir vienintelė atlikėja, kuri iš tikrųjų norėjo ir sugebėjo užmegzti tikrą ryšį su publika. Kai energija iš atlikėjo persiduoda publikai ir vėl grįžta atgal pas atlikėją, tai sukuria kažką išties nuostabaus“, – rašė vienas internautas ir pridūrė, kad linki sėkmės Turine.

Monikos Liu pasirodymas, nufilmuotas iš žiūrovų vietų:

Dar kiti atkreipė dėmesį į tai, kad Monikai nesutrukdė net techniniai niuansai: „Štai kam skirti tokie vakarėliai. Būtent tada pradedame suprasti, kas yra puikus „Eurovizijos“ atlikėjas, o kas – SPECIALUS. Renginys buvo netvarkingas, visų skambesys buvo nevykęs, bet ji (Monika – red. past.) vis tiek puikiai su tuo susitvarkė. Ji užvaldys Turiną.“

Neliko nepastebėta ir Monikos reiškiama parama Ukrainai. Ant scenos atlikėja lipo prisisegusi ženkliuką su šios šalies vėliavos spalvomis.

Monikos Liu pasirodymas, versija, rodyta oficialios transliacijos metu:

Lankydamasi Barselonoje mūsų „Eurovizijos“ viltis davė ir kelis interviu užsienio žurnalistams. Pavyzdžiui, bendravo su apie konkursą rašančio populiaraus tinklaraščio wiwibloggs.com atstovu. „Jos energija interviu metu tokia pati, kaip ir ant scenos“, – pastebėjo vienas šį pokalbį pasižiūrėjęs internautas.

Interviu metu žurnalistas patikino, kad Monikos daina – viena jo mėgstamiausių šiųmetinėje „Eurovizijoje“. Atlikėja į tai sureagavo jį apkabindama.

„Mes dirbame sunkiai, ruošiame vizualus, visas detales. Kiekvieną dieną savo mintyse aš jau esu „Eurovizijoje“, labai to laukiu“, – kalbėjo Monika Liu. Ji taip pat atskleidė, kad stilistiškai pasirodymas Turine išliks panašus, kokį matėme atrankoje, o ir suknelė neturėtų keistis.

Paklausta apie palaikymą ukrainiečiams, Monika teigė, kad Lietuva kiekvieną dieną yra su Ukraina.

„Labai tikimės, kad šis košmaras pasibaigs kuo greičiau, o Turine pagaliau galėsime švęsti Europos laisvę“, – wiwibloggs.com sakė Monika.

Kiti „Eurovizijos“ vakarėliai numatyti balandį Londone, Tel Avive, Amsterdame ir Madride.

Skaitykite daugiau