Džiaugsmas ir kuklumas: pirmieji princo George‘o žingsniai ir Kate palaidinė už 208 litus

Princas George'as / AOP nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-06-17 13:18
Princo Williamo ir jo žmonos stilingosios Kembridžo kunigaikštienės Catherine gyvenimas lyg ant delno. Žiniasklaida nepaliauja komentuoti pirmosios Didžiosios Britanijos poros stiliaus, poelgių, asmeninio ir viešojo gyvenimo, o kai pasaulis išvydo mažasis George‘as, to dėmesio karališkoji šeima semiasi su kaupu.

Nieko keisto, kad birželio 15-ąją, kai Didžiojoje Britanijoje minima Tėvo diena, 10-ties mėnesių princas sulaukė išties daug žvilgsnių. Glosteršyre tądien vykusios polo varžybos, kuriose rungtyniavo princai Williamas ir Harry, tapo puikiu podiumu karališkajai atžalai.

Liepos 22-ąją pirmąjį gimtadienį švęsiantis berniukas nudžiugino visą karališką šeimyną savo pirmaisiais žingsneliais, kurie tapo tikra dovana jo tėčiui. 

Spauda, žinoma, nepaleido progos pagirti subtiliu stiliumi išsiskiriančios kunigaikštienės ir pasidžiaugti puikiai atrodančiu guviu mažyliu. Princas buvo papuoštas baltais polo marškinėliais, mūvėjo raudonais ir baltais dryželiais margintą kombinezoną (iš tolo atrodė rožinis), avėjo juodus batukus. Žavioji Kate pasirinko populiarų laisvalaikio variantą: aptemptus mėlynus džinsus, smėlio bei baltos spalvos loaferius, jūreiviško stiliaus ME+EM kompanijos Breton palaidinę trijų ketvirčių rankovėmis už 48 svarus sterlingų (208 Lt). Palaidinė taip išpopuliarėjo, jog kompanija nuotrauką iš renginio tuoj pat įsidėjo į savo svetainę:
 

ME+EM tinklalapio ekrano nuotrauka.
ME+EM tinklalapio ekrano nuotrauka.

Daugiau akimirkų iš renginio su pirmaisiais princo George'o žingsniais:

Ji24.lt

Naujausi straipsniai