Drabužiai, kurie atrodo pigiai. Kokių neturėtų būti jūsų spintoje?

Moteris / Shutterstock nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
AA

Jums nereikia investuoti į pernelyg brangus drabužius, kad atrodytumėte gerai. Vien dėl to, kad drabužis yra pigus, nereiškia, kad jis atrodo prastai. O kartais net išties brangūs rūbai ir aksesuarai gali atrodyti labai pigiai ir sugadinti visą įvaizdį.

Nekokybiški audiniai

Pigiausiai atrodo drabužiai, kurių sudėtyje didžiąją dalį užima polisteris, viskozė, akrilas, nailonas.

Jei išsirinksite netinkamas drabužio medžiagas, labai lengvai galite sukurti pigios aprangos įvaizdį. Pigiausiai atrodo drabužiai, kurių sudėtyje didžiąją dalį užima polisteris, viskozė, akrilas, nailonas. Beje, tokių medžiagų drabužiai dažniausiai išryškina visas jūsų problemines kūno vietas, nes netinkamai priglunda prie kūno. Beje, jau po keleto skalbimų nesidžiaugsite yrančiomis siūlėmis, apsipūkavusiu audiniu ir praradusia spalvą medžiaga.

Tas, kurių sudėtyje yra daug šių medžiagų. Rinkitės zomšą, liną, medvilnę, tikrą šilką. Šios medžiagos net po daugelio skalbimų išlaikys savo prekinę išvaizdą. Aišku, natūralesnių medžiagų drabužiai kainuos daugiau, tačiau jūs išlošite – jie tarnaus ilgiau, išliks kokybiški.

Papuošimai

Siuvinėjimai, blizgučiai, aplikacijos, užtrauktukai puikiai atrodo, kai jas kuria aukštos kvalifikacijos specialistai, nes jie naudoja geros kokybės medžiagas. Tačiau jei perkate marškinėlius už kelis eurus, o jie puošti blizgiomis akutėmis, tikrai neatrodysite prabangiai. Net jei drabužis gerai atrodo parduotuvėje ant manekeno ar lankstinuke, žinote, kad kai tik pradėsite dėvėti, atrodysite išties prastai. Tačiau nebūtina rinktis brangų drabužį – jei jis pigus, stenkitės, kad būtų kuo mažiau dekoruotas.

TAIP PAT SKAITYKITE: Ypatingas metas romantikams: rugpjūčio 9–13 d. dangų raižys meteorų lietus

Chiara Ferragni / Vida Press nuotr.

Nekokybiškai pasiūta

Jei matote, kad suknelės, palaidinės, kelnių siūlės atrodo taip, tarytum iki galo neužbaigtos, greitai atbrizga, o rūbo krašteliai pradeda irti, žinokite, kad tokiu drabužiu ilgai nesidžiaugsite, atrodysite pigiai, o pinigai bus išmesti į balą. Taigi dėmesį atkreipkite ne tik į medžiagų kokybę, bet ir siuvimą.

Nėriniai

Nėriniai išties gražu, tačiau kai kada jie gali sukurti tikrai prastą įvaizdį. Atminkite, jei tai kokybiškos medžiagos drabužis (suknelė, palaidinė ar sijonas), jis tikriausiai atrodys gerai. Tačiau jei pasirinksite pigias medžiagas, rizikuojate atrodyti tikrai pigiai. Žinoma, retkarčiais pigūs nėriniai gali nustebinti jus ir atrodyti labai puikiai parduotuvėje, bet jei jūsų tikslas yra atrodyti gerai, geriau 20 eurų kainuojančią nertą suknelę palikite kaboti ten, kur ji ir kabo.

Nepakankamai tinka

Idealiai jums tinkantis drabužis visada atrodys puikiai. Tačiau jei jūs išleisite krūvą pinigų brangiems drabužiams, kurie jums netinka, jie atrodys pigiai. Laimei, yra išeitis – pirkti pigius drabužius, kurie tinka. Įsitikinkite, kad liemens vieta nėra per daug laisva arba per ilga, pažiūrėkite ar palaidinė pečiai ne per platūs ar per siauri, rankovė yra per plačios ir pan. Per trumpa, itin kūną aptempianti suknelė taip pat gali atrodyti pigiai. Jei drabužis jums labai patinka, bet šiek tiek netinka, pasinaudokite siuvėjų paslaugomis.

Linda Tol / Vida Press nuotr.

Per daug papuošalų

Viena didžiausių mados klaidų, susijusių su aksesuarais, yra saiko neturėjimas. Stiliaus ikona V. Beckham į šį klausimą atsako: „Mažiau yra daugiau“. Ji teigia, kad užtenka šaunios rankinės, puikių saulės akinių, subtilių papuošalų. „Kuo paprasčiau – tuo geriau“, – mano stiliaus ikona.

Jei jūs nesate stilingoji Iris Apfel, kuri moka derinti daugybę nesuderinamų garderobo detalių, ir perspausite, rizikuojate atrodyti pigiai, tarsi norėdama parodyti viską, ką turite papuošalų dėžutėje.

Per smulkūs raštai

Yra taisyklė, kad itin smulkūs, neaiškūs raštai dažnai atrodo pigiai. Be abejo, nereikia to taikyti visiems drabužiams, tačiau jei pirksite tigrinių raštų palaidinę, iškart nusiteikite, kad prabangiai neatrodysite. Norite atrodyti šiek tiek turtingesnė? Rinkitės klasikines spalvas ir raštus.

TAIP PAT SKAITYKITE: Vitalijus Cololo: „Dažnas lietuvis kritikuoja kitus, užuot pasižiūrėjęs į save“

Sekite naujienas ir mūsų „Facebook“ puslapyje!

Skaitykite daugiau