5 būdai vilkėti šortus

Nicky Hilton, Isabella Lindbloom, Alessandra Ambrosio / Vida Press nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
AA

Net jei esate suaugusi moteris, šortus vilkėti norisi, ypač karštomis dienomis. Jei jums atrodo, kad šį drabužis skirtas tik paauglėms, klystate. Yra būdų, kaip vilkėti šortus elegantiškai. Tereikia parinkti tinkamus aksesuarus, apavą ir palaidinę. Pirmyn!

Su marškiniais

Marškiniai yra ir elegantiškas, ir rimtumo suteikiantis drabužis. Jei vilkėdama šortus atrodysite išsiruošusi į paplūdimį, tai prie jų priderinusi marškinius, iškart atrodysite elegantiškiau. Pasirinkusios šį sezoną madingus dryžuotus ir pečius apnuoginančius marškinius sukursite puikų atostogų stilių.

TAIP PAT SKAITYKITE: Vyrų nuomonė: baisiausios šių metų moterų vasaros aprangos detalės

Karolina Kurkova / Vida Press nuotr.

Su aukštakulniais

Ne paslaptis, kad aukštakulniai ilgina kojas, padaro jas grakštesnes, raumeningesnes. Tad atminkite, kad šortai ir aukštakulniai – puikus derinys, kuris ne tik jums labai patiks, bet ir trauks aplinkinių žvilgsnius. Tad pasirinkite dailią palaidinę, rankinę ir apsiaukite aukštakulnius – šortai prie šio ansamblio puikiai derės.

Aimee Song / Vida Press nuotr.

Su švarkeliu

Švarkelis iškart asocijuojasi su elegancija, tvarka, neretai – darbu biure. Atrodo, kad švarkus nešioja tik verslo moterys, kurioms privalu visada atrodyti pasitempusioms. Tačiau jei pasirinksite šiek tiek ilgesnį švarkelį, galite sukurti stilingą elegantišką įvaizdį su žaismingomis detalėmis. Beje, nepamirškite ir tinkamos rankinės, batelių. O visą ansamblį papildykite akiniais nuo saulės.

TAIP PAT SKAITYKITE: Ką rengtis, kad atrodytumėte turtingesnė

Aimee Song / Vida Press nuotr.

Su platesniu megztiniu

Karštos vasaros dienos truks neilgai, tad visad po ranka būtina turėti megztinį. Beje, jis puikiai tinka ir prie šortų. Vėsesnę vasaros dieną ar ankstyvą rudenį džinsiniai šortai atrodys puikiai su lengvai plevėsuojančiu megztiniu. Nuo to, kokius batus pasirinksite (sportbačius ar elegantiškas basutes ir pan.), galite kurti tiek elegantišką, tiek žaismingesnį stilių.

Marškiniai - 4 doleriai, palaidinė - 2,5 dolerio, šortai - 3 doleriai, skrybėlė - 8 doleriai / Instagram nuotr.

Su hipiškais drabužiais

Ilgas dryžuotas nertinas, per didelė palaidinė ar palaidinė puikiai tiks prie šortų. Taip apsirengusi galite žingsniuoti paplūdimiu ar eiti miestą, jei itin karšta. Spalvingos detalės ir džinsiniai šortai – puikus šios vasaros derinys. O geriausia, kad kad prie tokio derinio tinka įvairūs batai: ir basutės, ir sportbačiai, ir kaubojiški ilgaauliai.

TAIP PAT SKAITYKITE: Norite, kad namuose tvyrotų laimė? Žinokite, kokius augalus auginti

Etno / Vida Press nuotr.

Sekite naujienas ir mūsų „Facebook“ puslapyje!

Kaip vilkėti šortus vasarą (35 nuotr.)
+29
Skaitykite daugiau