Didėja „Eurovizijos“ nugalėtoją ginančiųjų būrys – dalijasi jautriu jos vaizdo įrašu

Netta Barzilai šiltai pasitikta Ben Gurion oro uoste netoli Tel Avivo / „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Fantastika. Jos balsas ir gitara – šis derinys gimdo šedevrą. Tokie atsiliepimai lydi „Eurovizijos“ finale triumfavusią Izraelio atstovę Netta Barzilai (25). Taip – tokie atsiliepimai apie tą pačią daininkę, kuri po pergalės susilaukė daug kritikos, švelniai tariant. Peikiamas tiek jos pasirodymas, tiek išvaizda.

Kudakuojanti stora boba. Bebalsė, be talento. Netrukus internete žmonės pradėjo dalintis įvairiomis Nettos dainomis. Teigiamų atsiliepimų vis daugėja.

Dėmesį atkreipė daina „A-Ba-Ni-Bi“, su kuria 1978 m. „Euroviziją“ laimėjo Izharas Cohenas daina. Akustinis pasirodymas sužavėjo daug žmonių, dainininkė netgi pavadinta naująja Björk.

Tai visiškai kitokios stilistikos atlikimas, nei energingoji ir didelės reakcijos sulaukusi daina „Toy“, Izraeliui pelniusi pergalę.

Izraelio atstovė Netta / „Scanpix“ nuotr.

Tuo tarpo Izraelis džiūgauja.

„Jeruzalę laimina daugybė dovanų, o dar vieną mes gavome, kai Netta iškovojo nuostabią pergalę, – sakė šalies ministras pirmininkas Benjaminas Netanyahu. – Dovana tokia: kitąmet „Eurovizija“ atvyks į Jeruzalę.“

Netta Barzilai šiltai pasitikta Ben Gurion oro uoste netoli Tel Avivo / „Scanpix“ nuotr.

2017 m. gruodžio 6 d. JAV prezidentas Donaldas Trumpas pareiškė, kad metas oficialiai pripažinti Jeruzalę Izraelio sostine ir perkelti Amerikos ambasadą iš Tel Avivo į šį miestą. Šis sprendimas neigiamai buvo sutiktas arabų ir musulmonų, palestiniečių teritorijose prasidėjo protesto akcijos.

Vis dėlto JAV ambasados Jeruzalėje atidarymo ceremonija numatyta gegužės 14-ąją.

Jeruzalė – daugybę metų palestiniečių ir izraeliečių konflikto priežastis. Izraelis užėmė rytinę miesto dalį 1967 m., o kaip tik ją savo valstybės sostine nori paskelbti palestiniečiai.

Skaitykite daugiau