Ievos Zasimauskaitės sugrįžimas į Lietuvą – su plojimais ir laimės grauduliu

Ieva Zasimauskaitė / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Sekmadienio popietę Vilniaus oro uostą nušvietė Ievos Zasimauskaitės plati šypsena – iš „Eurovizijos“ grįžusi dainininkė nestokojo geros nuotaikos. Nors lietuvei buvo prognozuojama gerokai aukštesnė vieta nei 12, Ieva balų nesureikšmina – ne tai gyvenime yra svarbiausia!

EUROVIZIJA 2018

  • Šių metų konkurso nugalėtoja – Izraelio atstovė Netta su daina „Toy“.
  • Lietuvos atstovė Ieva Zasimauskaitė su daina „When We're Old“ užėmė 12 vietą.
  • Ievos rezultatas – tai trečias geriausias Lietuvos pasirodymas „Eurovizijoje“ per visą dalyvavimo istoriją.
  • Kroatijos žiuri komisija Lietuvai skyrė 12 balų. Po 10 balų Lietuvai skyrė Bulgarijos ir Estijos žiuri komisijos.
  • Žiūrovai Ievos sąskaitą papildė 91 balą – tai atitinka dešimtąją vietą žiūrovų simpatijų sąraše.

Svarbiausia – patirtys ir supantys žmonės. O Ievą supa patys nuoširdžiausi žmonės, jos talento gerbėjų – tūkstančiai. Todėl sekmadienį oro uoste I.Zasimauskaitę pasitiko bičiuliai, kartojantys Hare Krišna mantrą. Vos pravėrusi duris Ieva plačiai nusišypsojo ir prisijungė prie šios mantros.

Nors Ieva šiąnakt beveik nemiegojo, nuovargio ji dar nejaučia. Visą kelią į Lietuvą ji dalijosi įspūdžiais su kitais delegacijos nariais.

„Jaučiuosi pailsėjusi ir laiminga“, – šypsojosi Ieva ir patikino, kad vis dar neturės laiko tinginiauti. Tik trečiadienį jai nusimato laisvesnių akimirkų. Ieva tikina, kad visą vargą atperka didžiulis žmonių palaikymas. „Visos gerbėjų žinutės yra neįtikėtinai gražios. Kaskart įsijungusi telefoną pradedu verkti, nes nesu per gyvenimą nesu gavusi tiek pozityvo. Atrodo, kad visa Lietuva susivienijo ir pasklido meilės banga. Skaičiai šitoje vietoje yra absoliučiai nesvarbūs“, – pasakė Ieva ir jos akyse suspindo ašaros.

Pasiteiravus, ar ji pakartotų šią eurovizinę patirtį, Ieva atsakė nė nemirktelėjusi – tikrai taip. Pasak jos, tai viena geriausių jos gyvenimo patirčių. Vis dėlto kitų metų nacionalinėje „Eurovizijos“ atrankoje Ieva dalyvauti neketina – užleis vietą kitiems. Visiems atlikėjams ji primygtinai rekomenduoja dalyvauti šiame konkurse, tačiau primena, kad tam reikia ruoštis.

„Tikėjausi, kad viskas bus tūkstantį kartų lengviau, bet visas darbas ir visas jėgų atidavimas nenuėjo veltui. Aš tikėjausi kitaip, bet mano viltys pasiteisino“, – sakė I.Zasimauskaitė.

Ieva Zasimauskaitė ir Marius Kiltinavičius / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

Dainininkė atskleidė, kad turi staigmeną gerbėjams – jau kurį laiką ji kuria savo muzikinį albumą. Jau netrukus klausytojus pasieks pirmasis singlas iš jo. Tai bus labai jautrus, jausmingas kūrinys. Ieva tikino, kad dainoje jai svarbiausia ne melodija, o emocija.

Šių metų „Eurovizijoje“ triumfavo Izraelio atstovė Netta su daina „Toy“. Pergalę jai atnešė 529 euroviziniai balai, antroje vietoje su 436 balais liko Kipro atstovė Eleni Foureira su daina „Fuego“, trečias – 342 balus surinkęs Austrijos atstovas Cesaras Sampsonas su savo kūrybos daina „Nobody But You“.

Būtent austras buvo I.Zasimauskaitės favoritas. Tuo tarpu Izraelio pasirodymas nepateko į jos mėgstamiausių sąrašą, bet Ieva vis tiek palaiko Nettą.. „Yra labai blogai kai visi pradeda tyčiotis, žeminti laimėtoją. Jos žinutė buvo graži, jos pateikimą žmonės jau įvertino“, – laimėtojos nekvestionuoja Ieva.

Ieva Zasimauskaitė / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
12 vietą „Eurovizijoje“ užėmusi Ieva Zasimauskaitė grįžo į Lietuvą (26 nuotr.)
+20
„Eurovizija 2018“: didysis finalas (92 nuotr.)
+86

Skaitykite daugiau