Dėl vaidmens naujame filme Matthew McConaughey priaugo 22 kilogramus: aktorių sunku pažinti

Matthew McConaughey „Oskarų“ apdovanojimuose 2014 metais ir trileryje „Auksas“ / „Scanpix“ nuotr. ir kadras iš filmo
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-01-26 09:40
Matthew McConaughey – viena iš tų Holivudo žvaigždžių, kurios dėl vaidmenų ryžtasi net ir ekstremaliausiems išvaizdos pokyčiams. Savo atsidavimą profesijai aktorius įrodė „Dalaso klube“, kur dėl AIDS sergančio herojaus sulyso taip, kad iš raumeningo seksualaus vyro teliko kaulai ir oda. Dabar aktorius grįžta vėl gerokai pakeitęs išvaizdą – trileryje „Auksas“ pasirodys priaugęs 22 kilogramus.

„Patikėkite, nors daugelis sako, jog priaugti svorio yra lengviau nei numesti, man viskas buvo atvirkščiai. Kai reikia atsikratyti antsvorio, tereikia gerai pasportuoti ir sumažinti valgių porcijas. O kai tau pasako, kad per pusmetį reiks priaugti porą dešimčių kilogramų, tenka pusryčiams valgyti mėsainius ir daug laiko gulėti prieš televizorių“, – sako pagrindinį vaidmenį juostoje suvaidinęs aktorius.

Matthew McConaughey atskleidė, koks buvo jo dienos meniu besiruošiant filmavimams: „Pusryčiams galėdavau sukirsti kelis sūrainius, užsigerdamas alumi, o vakarais išsikviesdavau picą į namus. Tikrai labai atsipalaidavau. Jaučiausi storas ir laimingas. Galima sakyti, tai buvo laimingiausios mano gyvenimo dienos, bet už šį sakinį mane pribaigs žmona. Jai nelabai patiko lovoje šalia gulintis ir raugiojantis vyras“.

Tačiau tie šeši mėnesiai, per kuriuos Matthew McConaughey ruošėsi vaidmeniui, labai patiko trims jo atžaloms. Vaikai tėtį net praminė „šauniuoju kapitonu“, nes galėjo kartu valgyti picas, daug laiko leido namie ir lydėjo juos į mokyklą bei būrelius.

Tačiau jei aštuonerių Levi, septynerių Vida ir ketverių Livingstonas pamatys tėtį filme „Auksas“, greičiausiai jo nepažins. Aktorius čia ne tik priaugęs 22 kilogramus svorio, bet ir gerokai praplikęs.

„Planet photos/Scanpix“ nuotr.
„Planet photos/Scanpix“ nuotr.

Matthew McConaughey juostoje vaidina Kenį Velsą – naudingųjų iškasenų ieškotoją, patekusį į absoliutų nesėkmių ruožą. Nuo naudos senokai nebenešančio Kenio vienas po kito nusisuka visi jo investuotojai.

Griebdamasis paskutinio šiaudo, Velsas išvyksta į Indonezijos džiungles, kuriose jam pagaliau nusišypso sėkmė. Kartu su pažįstamu geologu Maiklu (akt. Edgaras Ramírezas) Kenis aptinka aukso telkinį, kuris, panašu, gali būti didžiausias žmonijos istorijoje. Pasklidus gandui, aukso ima gvieštis visi, kas netingi – pradedant vietos kariuomene, baigiant Volstrito rykliais. Tačiau didžiausia staigmena jų visų dar laukia prieš akis.

Intriguojančio siužeto nuotykių juosta „Auksas“ į Lietuvos kino teatrus atkeliaus jau vasario 2 dieną. Štai filmo anonsas:

„Planet photos/Scanpix“ nuotr.
„Planet photos/Scanpix“ nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai