Deginame kalorijas: 100 kcal per 10 minučių

Lipimas laiptais / Fotolia nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-10-30 07:00
Dailus kūnas svarbus ne tik vasarą, bet ir šaltuoju sezonu, ypač, jei nenorime vėliau kaip reikiant plušėti sporto salėje. Be to, net ir dešimt minučių galime išnaudoti itin protingai.

Laiptus vienur ar kitur tikrai rasite, o jie gali būti puikūs pagalbininkai metant svorį ir stangrinant raumenis. Taigi, skirkite pratimams bent 10 minučių: užbėkite laiptais į viršų, tuomet padarykite penkis atsispaudimus ir lėkite žemyn. Kartokite tiek kartų, kiek pajėgiate. Toks pratimas dailina kojas, rankas bei užpakaliuko formas. Per 10 minučių sudeginsite net 118 kalorijų.

♦ Minti dviračio pedalus neįtikėtinai smagus užsiėmimas. Ir nors orai nėra patys palankiausi juo vėžintis, tačiau kol neiškrito sniegas –  nepamirškime šio naudingo ir malonaus užsiėmimo. Tiesa, jei norite rezultato, minti reikėtų energingai.  Blogiausiu atveju galite apsilankyti sporto klube ir pasinaudoti stacionariu dviratuku, padėsiančiu per 10 min sudeginti apie 100 kcal. Ypač, jei važiuodamos juo atsistosite,  vėliau atsisėsite ir t.t.

♦ Svarmenys irgi puikiai degina kalorijas, ypač, jei juos įtrauksite į kasdienę mankštą. 4-5 kg svorius laikykite rankose ties pečiais ir darykite 7 gilius įtūpstus, kurių vienas turėtų užtrukti apie 20-40 sekundžių. Po to – metas minutės petraukėlei. Po jos lentos poza – t. y., reikia į grindis atsiremti delnais ir kojų pirštais. Tuo metu atmeskite koją plačiu mostu atgalios ir sugrįžkite į pradinę padėtį. Kiekvienai kojai kartokite pratimą po 7 kartus. Iš viso atlikite 10 šių pratimų serijų.

♦ Šokdynė atrodo visai užmirštas išradimas, tačiau tikrai vertas prisiminti. Ypač todėl, kad šiuolaikinės yra modernios – skaičiuoja, kiek kartų peršokote ir netgi sudegintas kalorijas. Duokite garo joms intensyviai šokinėdamos po 10 minučių. Jeigu per sunku – šokinėkite 40 sekundžių, o paskui darykite 20 s pertrauką.

♦ Kitoks bėgimas. Jei klasikinis bėgimas jums ne prie širdies, tuomet jį paįvairinkite. Susiraskite kalną ir itin intensyviai į jį bėkite 15 sekundžių, paskui per 45 sekundes nusileiskite žemyn. Kartokite 10 kartų. Paprasta, bet efektyvu ir smagu!

♦ Na, o taupančioms laiką, siūlomeIzumi Tabatos mankštą,kuri ypatinga tuo, jog užtrunka vos kelias minutes, o rezultatas džiugina net ir visko mačiusias sportininkes!Plačiau apie tai skaitykite straipsnyje „JAPONIŠKOJI TABATOS MANKŠTA SIŪLO ŽAIBIŠKĄ REZULTATĄ“.
Ji24.lt

Naujausi straipsniai