Blogiausi sekso patarimai

Pora lovoje / Vida Press nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
AA

Seksas jau seniai nebėra vien tik dviejų žmonių reikalas, jeigu kalbėtume apie įvairius patarimus, kurių negaili psichologai, seksologai, psichoterapeutai bei įvairūs santykių specialistai.

Tik bėda ta, kad nuo tų patarimų mes skęstame nežinios jūroje, mat daugelis jų prieštarauja vienas kitam, galiausiai ne visus juos galime pritaikyti praktiškai, kadangi jie neatitinka mūsų požiūrio, situacijos, išgyvenimų ir t. t. 

Štai į kokius patarimus verčiau žvelgti atsargiai ir jų nepaisyti.

Taip pat skaitykite: Sustiprinkite ryšį: žinutės, kuriomis derėtų kasdien nudžiuginti savo partnerį

Mylėtis tada, kai to nenorite

Dažnai moterys ryžtasi mylėtis su vyru net tada, kai to netgi nenori. Kaip jos pačios sako – dėl šventos ramybės, kad neitų pas kitas, nuleistų garą, bei vardija begalę kitų nelogiškų priežasčių. Tai vienas prasčiausių pasirinkimų, kadangi seksas – tai dalijimasis savo meile ir kūnu. Kai mylitės to norėdami, jaučiate džiaugsmą ir malonumą, o kitu atveju sukuriama asociacija, kad seksas – tai nemalonus, skaudinantis, erzinantis potyris ir noras mylėtis vis mažėja, įsukdamas į užburtą ratą. Taigi, neverskite vienas kito daryti to, ko nenorite, kam esate nepasiruošę, neturite nuotaikos.

Susitelkti tik į orgazmą ir stengtis jį patirti kartu

Kuo didesnis orgazmas, tuo geresnis seksas? Jokiu būdu. Seksas susijęs su malonumu, o ne su būtinybe patirti orgazmą. Planuodami, darydami viską, kad tik užkoptumėte į viršūnę, strateguodami, jūs nesidžiaugiate tuo, ką patiriate šią akimirką. Galiausiai spaudimas reikalą tik dar labiau pablogina.

Pokalbis po sekso padės pagerinti jūsų seksualinį gyvenimą?

Nebūtinai.  Tai puiki proga pasidžiaugti savo santykiais, sustiprinti intymumą, tačiau išsakyti kritiką ir nepasitenkinimą, kad ir labai švelnia forma, kažin ar verta. Atvirumas – būtina nuoširdžių santykių, gero seksualinio gyvenimo dalis, tačiau miegamasis turėtų būti skirtas tik pozityviems, meilės kupiniems dalykams, pamirštant kritiką ir negatyvumą. Atraskite tokiems nejaukiems pokalbiams kitą laiką ir vietą. 

Taip pat skaitykite: Loreta Vaičaitytė apie psichologinį smurtą: „Manote, kad vyras pasikeis? Tai tik iliuzija“

Jeigu lemta, viskas klostysis savaime, tad neverta jaudintis

Kad ir kokie sielos draugai bebūtumėte, tačiau niekas nevyksta be pastangų. Nesvarbu, kaip vienas kitą bemylėtumėte, esate du individualūs žmonės, norite skirtingų dalykų, skirtingų aistrų, poreikių, svajonių ir turite tai išsiaiškinti kartu. Iš pirmo žvilgsnio dažnai atrodo, kad viskas lengva, ypač, kai ore sklando įsimylėjimo kupini rožiniai debesėliai. Tikrasis sekso patarimas būtų toks – įvertinkite savo individualumą ir niekada negalvokite, kad poroms, kurioms lemta būtų kartu, – lengva. Santykiai yra juodas darbas, tik ne kiekvienas tam pasiryžta. 

Seksas išspręs visas problemas

Jeigu seksą naudosite spręsti konfliktams, galiausiai jis taps konflikto dalimi.

Kodėl vis dar daugelis žmonių tiki, kad seksas ištrina konfliktus, pyktį, nepasitenkinimą, skausmą ir kitas neigiamas emocijas? Deja, tame tiesos nėra. Seksas gali būti puikus, kai jau išsprendžiate nesutarimus, gali būti kelias, kuriuo jūs susijungsite, suartėsite, ypač, jeigu buvote atitrūkę. Bet – emocijos turi būti išgyventos, suprastos ir atleistos, kad ir vėl vienas kitu tikėtumėte, pasitikėtumėte ir jaustumėtės saugūs. Kitu atveju, jeigu jaučiatės įskaudinti, praraja tik dar labiau gilės. Jeigu seksą naudosite spręsti konfliktams, galiausiai jis taps konflikto dalimi.

Darykime taip, kaip kiti

Tai, kas tinka jūsų draugams, tėvams, giminaičiams nebūtinai tiks jums. Esate individualios asmenybės, tad nesekite aklai tuo, ką jums sako kiti ir nemanykite, kad jei tai padėjo jiems, vadinasi, ir jūsų bėdas nubrauks vienu rankos mostu. Pagaliau – net erogeninės zonos kiekvieno žmogaus skirtingos. Vienos moterys norės, kad vyras joms krimstelėtų sprandą, o kitos netrokš tokio meilinimosi. O ką jau kalbėti apie G taško paieškas...

Juk jei seksas virs kažkokia rungtimi, prisiskaitytų ar iš draugų išgirstų situacijų atkartojimu, kur liks vietos jausmui ir mėgavimuisi buvimu čia ir dabar?

Taip pat skaitykite: Profesionalios meilužės patarimai – jam ir jai

Skaitykite daugiau