Birutė Petrikytė prisipažino: išlikti jaunai padeda botulino toksinas

Birutė Petrikytė / TV3 nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Ketvirtadienį TV3 diskusijų laidoje „Ginčas be taisyklių“ bus bandoma atsakyti į klausimą: „Ar reikia bet kokia kaina išlaikyti jaunystę?“

„Manau, kad turime teisę gražintis, jaunintis ir visais būdais saugoti sveikatą ir puikią išvaizdą. Tiesa, aš pati dėl grožio nesiaukoju ir nesikankinu. Sveriu 70 kilogramų, vis dar nenumečiau dvylikos, priaugtų per nėštumą. Bet man jie netrukdo“, – pareikš laidos vedėja Rūta Ščiogolevaitė.

„O aš sakau, kad man moterys, kurios dar būdamos jaunos bando užkonservuoti jaunystę, taip pat – pagyvenusios damos su mini sijonėliais – atrodo juokingai. Juk senatvė – natūralus procesas, kam jos bijoti?“ – klaus Rūtos kolega, laidos vedėjas Kristupas Krivickas.

„Ginčas be taisyklių“ studijoje susirinkę įvairaus amžiaus damos ir vyriškiai įrodinės savo tiesas. Amžinai jauna visuomenės veikėja Raisa Šarkienė, į septintą dešimtį įžengusi dainininkė Birutė Petrikytė, sportinių šokių trenerė Skaistutė Idzelevičienė, nuolat įvairius lieknėjimo būdus mėginantis verslininkas Gediminas Juodeika, plastikos chirurgas Vygintas Kaikaris, natūralios medicinos šalininkė Jelena Tulčina, grožio versle besisukanti dainininkė Kristina Ivanova kalbės apie tai, kaip išsaugoti jaunystę ir sveikatą.

Rūta Ščiogolevaitė-Damijonaitienė ir Kristupas Krivickas / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.

„Man jau beveik šešiasdešimt. Aš labai bijau senatvės, juk mano jaunystės laikais nebuvo tokių galimybių, kaip dabar, man dar visko norisi. Ypač gailiuosi, kad nebaigiau rimtesnių mokslų, – prisipažins R. Šarkienė. – Po penkiasdešimtojo gimtadienio supratau, kad pradedu senti, todėl nusprendžiau kažką daryti. Prieš keletą metų vienam televizijos projekte man buvo atliktos tam tikros grožio procedūros. Tiesa, pasidažiusi aš visuomet gerai atrodžiau.“

„Ponia Birute, jūs atrodote tikrai ne kaip šešiasdešimtmetė – panašiau, kad būtumėt kokių keturiasdešimt šešerių, – komplimentų B. Petrikytei negailės K. Krivickas. – Kaip jums tai pavyksta? Vien tik su sveika gyvensena ir maudynėmis jūroje?“

„Kai buvau kokių keturiasdešimties, pastebėjau pirmąsias raukšles. Tada plastikos chirurgas V. Kaikaris man ir sako: „Galim suleisti botokso, ir tų raukšlelių nebebus. Na, ir susileidau. Leidausi nuo keturiasdešimties iki dabar, visus tuos dvidešimt metų“, – atvirai prisipažins sveikuolė B. Betrikytė.

„Šiandien tiesiog studijoje mes galime kokiai nors savanorei suleisti botulino toksino, gal kuri norėtų?“ – intriguodamas siūlys K. Krivickas. Nė nesudvejojusi pasinaudos situacija R. Šarkienė − ji drąsiai atsiduos į medikės rankas prieš televizijos kameras. Ar Raisa dar labiau atjaunės tiesiog laidos studijoje? Kaip gyventi, kad išliktum amžinai jaunas? Visi atsakymai – jau ketvirtadienį 19.30 val. TV3 laidoje „Ginčas be taisyklių“.

Rūta Ščiogolevaitė-Damijonaitienė ir Kristupas Krivickas / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.

 

Skaitykite daugiau