Žinomos moterys atskleidė, kodėl įsimylėjo jaunesnius vyrus

Žinomos moterys atskleidė, kodėl įsimylėjo jaunesnius vyrus / 15min.lt fotomontažas
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Pirmadienį TV3 laidoje ˜„Žvaigždžių dešimtukas“ – žinomos poros ir drąsios moterys, kurioms nė motais jokie prietarai, kurios renkasi gerokai už save jaunesnį vyrą.

Inga Norkutė-Žvinienė, Daiva Tamošiūnaitė, Birutė Petrikytė, Ieva Norkūnienė – visos šios damos yra vyresnės už savo sutuoktinius. Žinomi Lietuvos vyrai irgi kartais laužo įsisenėjusias nuostatas ir renkasi į partneres vyresnes moteris. Neseniai dainininkas Donatas Montvydas susituokė su mylimąja – penkeriais metais vyresne Veronika, humoristas Karolis Sakalauskas kursto šeimos židinį su dešimčia metų vyresne žmona Jolanta, o vakarėlių liūtas Žilvinas Grigaitis vedė australę – aštuoneriais metais vyresnę Elę Martin.

Kodėl kai kuriems vyrams patrauklesnės už juos vyresnės moterys? Ar tai – meilė, ar išskaičiavimas? TV3 laidos „Žvaigždžių dešimtukas“ kalbintų garsenybių nuomonės skyrėsi.

„Jei kalbėsim apie lovos reikalus, tai dažniausiai tie jauni vyrai būna pirktiniai“, – nuomonę apie vyresnių moterų jaunus partnerius dėstys Jurijus Smoriginas.

Laima ir Gediminas Stončiai / Asmeninio albumo nuotr.

Laima Tamulytė-Stončė, arba tiesiog Mama Rock‘n‘roll, kuri vyresnė už savo vyrą penkeriais metais, atvirai prisipažins, kad tiesiog įsimylėjo. „Nebuvo kitos išeities, įsimylėjau ir sakau: būk mano varpeliu, šalalalalala, o jis sako: „rodyk,  ką moki.“ Ir štai, kai parodžiau, tai tada jis sako: „Gerai gerai, ką darai, bet paskui nebus blogai?“ – šįvakar šmaikštaus moteris.

Kai dainininkas ir politikas Ligitas Kernagis vedė gerokai jaunesnę už save Neringą, po vestuvių viena gerokai už jį vyresnė moteris spaudoje prabilo apie neva su Ligitu turėtą artimą ryšį. Paklaustas apie vyresnių moterų norą turėti jaunesnį partnerį, L. Kernagis buvo tiesus: „Jei moteris finansiškai tvirtai stovi ant kojų, tai jai tą jaunesnį vyrą susirasti nėra sunku, bet pas mus tautoj įprasta tokius vadinti alfonsais.“

Laima ir Gediminas Stončiai / Asmeninio albumo nuotr.

TV3 serialo „Moterys meluoja geriau“ aktorė Aušra Štukytė, garsėjanti puikiu humoro jausmu, vyresnė už savo sužadėtinį Dmitrijų Radiną septyneriais metais, šįvakar šmaikštaus: „Esu senesnė, todėl rytais būna sunku atsikelti, kol ištraškina jis tuos mano sąnarius, paskui kol aš išsikosčiu, jis turi atnešti vandens, po to suranda mano dantis...“
 
Vis dėlto šio vakaro „Žvaigždžių dešimtuko“ tema toli gražu neatrodo linksma Seimo narei Aušrinei Marijai Pavilionienei. Moteris neseniai viešai prisipažino apie tai, kad Egipte turi jaunesnį draugą. Žiniasklaidoje kilus šurmuliui, moteris TV3 laidos kūrėjams prisipažino nesitikėjusi tokios visuomenės reakcijos: „Aš tik save galiu kaltinti, kad šiek tiek atsivėriau, ir dabar visi tuo smaguriauja. Bet velniop, aš esu žmogus, turiu tokią teisę.“

Garsios poros, kurių amžiaus skirtumas dažnai tampa apkalbų objektu, – jau pirmadienį 20.30 val. per žiūrimiausią televiziją Lietuvoje – TV3.

Skaitykite daugiau