Be sporto gyventi negalinti Agnė Mickevičiūtė-Butienė: „Nebijokite išbandyti kuo daugiau treniruočių“

Agnė Mickevičiūtė-Butienė/Organizatorių nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-02-21 13:11
Nutirpęs sniegas ir pasirodę pirmieji pavasario saulės spinduliai tarsi burtų lazdele pamojus pripildė sporto klubus aktyvesnio laisvalaikio ar sveikesnio gyvenimo būdo aistruolių. Vieni skuba savo jėgas išbandyti aukšto intensyvumo treniruotėse, kiti pradeda nuo mažesnės fizinės ištvermės reikalaujančių pratimų.

Tačiau, pasak jau daugiau nei 15 metų trenere dirbančios Agnės Mickevičiūtės-Butienės, visi siekia vieno – grožio ir sveikatos. Moteris pažymi, kad žmones motyvuoja skirtingi dalykai, todėl ji visuomet rekomenduoja nebijoti ir išbandyti kuo įvairesnes treniruotes.

„Pradedančias sportuoti merginas dažnai motyvuoja sportinė apranga. Ir aš tarp jų. Dažnam reikia sporto kompaniono. Taip pat motyvaciją sportuoti palaiko tinkamai pasirinkta treniruotės rūšis. Taigi nesvarbu, kas motyvuoja sportuoti jus, aš visuomet patariu nebijoti eksperimentuoti ir išbandyti kuo įvairesnes treniruotes. Kiekvienas tikrai atras savąją“, – dalijasi A. Mickevičiūtė-Butienė. – Aš pati vedu treniruotes 5 dienas per savaitę, tad sportuoju ne tik kasdien, bet ir po 3–5 kartus per dieną. Kartą per savaitę treniruojuosi pati, vaikštau į akrobatikos treniruotes, gimnastika yra mano pirmoji ir tikroji sportinė meilė. Man toks režimas tinka, bet tai nėra taisyklė ir nerekomenduoju to daryti visiems, manau, kiekvienas turi rasti sau tinkamą tempą, treniruočių kiekį ir intensyvumą.“

NIKE treniruočių diena/Organizatorių nuotr.
NIKE treniruočių diena/Organizatorių nuotr.

Išsirinkti tinkamą treniruotę A. Mickevičiūtė-Butienė kviečia kovo 16 dieną vyksiančiame didžiausiame treniruočių festivalyje Lietuvoje – „Nike“ treniruočių dienoje“. Čia Agnė ne tik ves treniruotes, bet ir dalys patarimus, kaip iš didelės gausos išsirinkti tinkamiausią sporto rūšį.

„Laukiu nesulaukiu kovo 16-osios. Žinoma, su kiekviena diena vis labiau jaudinuosi, tačiau vesti treniruotę keliems šimtams žmonių – neapsakomai geras jausmas. Ir nors tai reikalauja labai daug fizinių ir emocinių jėgų, iššūkis yra labai smagi trenerio darbo dalis, – pasakoja A. Mickevičiūtė-Butienė. – Mėgstu įvairovę, todėl kasmet priimu iššūkį ir stengiuosi parodyti kuo daugiau įvairių treniruočių. Šiemet vesiu dvi labai skirtingas. Pirmoji – aukšto intensyvumo ir kartu kovos menų treniruotė „Strong by Zumba“, jai prireiks ne tik ištvermės, bet ir judesių atlikimo technikos. Antroji stilizuota šokių treniruotė – „Glam Dance“, ji kas kartą būna vis kitokia. Kokia bus šį kartą? Palieku intrigą.“

NIKE treniruočių diena/Organizatorių nuotr.
NIKE treniruočių diena/Organizatorių nuotr.

Didžiausiame treniruočių festivalyje Lietuvoje – net 25 skirtingos treniruotės

Kovo 16 dieną „Litexpo“ parodų ir kongresų centre Vilnių drebins didžiausias treniruočių festivalis Lietuvoje – „Nike“ treniruočių diena“. Šeštus metus iš eilės organizuojama sporto šventė pajėgumų nestabdo ir šį kartą dalyviams pasiūlys net 25 skirtingas treniruotes su geriausiais Lietuvos ir pasaulio treneriais.

Festivalio metu dalyviai galės rinktis iš plataus treniruočių spektro. Renginyje numatomos net keturios skirtingos zonos. Pagrindinėje renginio salėje HIGH vyks aktyvesnės ir intensyvesnės treniruotės, tokios kaip NTC, „Pound“, „Body Combat“, šokių ir funkcinės treniruotės. Ieškantys ramesnio ir žemesnio intensyvumo treniruočių galės mėgautis pilateso, jogos, „Body Balance“ ar kitomis treniruotėmis LOW salėje. Taip pat dalyviai savo jėgas galės išmėginti atskirose dviračių ir NTC treniruočių zonose.

NIKE treniruočių diena/Organizatorių nuotr.
NIKE treniruočių diena/Organizatorių nuotr.

Kasmet didžiausias treniruočių festivalis Lietuvoje sulaukia kelių šimtų sporto aistruolių. Šiemet tarp jų gali būti ir tu!

Daugiau informacijos apie renginį ir jo programą galima rasti www.niketrainingday.lt.

Turinio kontrolė – redakcijos rankose, projekto partneris tik inicijuoja ar palaiko temos viešinimą
Projekto partnerio inicijuotas ir parengtas turinys, už teksto turinį atsakingas partneris.

Naujausi straipsniai