Badavimui tarkite „ne“ ir būkite naujaisiais metais puikios formos

Dailus pilvukas / Fotolia nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-01-12 17:53
Ar norite šiemet būti puikios formos ir atsikratyti kelių nereikalingų kilogramų? Prieš rinkdamiesi agresyvias dietas, kurios neatneš organizmui naudos, pažinkite dažniausiai pasitaikančias svorio metimo klaidas ir atraskite veiksmingo ir patogaus svorio metimo paslaptį!

Nebadauk!

Viena iš kovos su nereikalingu svoriu klaidų – mėginimas išbandyti vieno produkto dietas, griežta suvartojamų kalorijų kontrolė ir badavimas. Dažniausiai taip numetę kelis kilogramus žmonės neišlaiko. Dėl to kartu su prarastais kilogramais atsiranda ir keli nauji, o organizmas padaro savas išvadas, sulėtina medžiagų apykaitą ir persijungia į energijos taupymo režimą. Užuot naudojęs su produktais gautą energiją, jis maistingąsias medžiagas kaupia kaip riebalinį audinį. Dietologai pataria, kad norint sėkmingai sumažinti svorį, badavimo reikia atsisakyti.

Baltymo galia svoriui kontroliuoti

Laikydamasis ribojimo dietų ir gaudamas mažiau maisto, organizmas negauna vertingų makroelementų ir mikroelementų. Ypač pavojinga riboti baltymų kiekį, nes tai yra pagrindinė statybinė organizmo medžiaga, būtina normaliai medžiagų apykaitai. Per dieną žmogus turi gauti iki 80 g baltymų. O norint tai pasiekti, kasdien reikia suvalgyti ne mažiau nei 8 kiaušinius, nors tai praktiškai neįmanoma. Puiku, jeigu būtų galima sumažinti raciono kaloringumą ir užtikrinti organizmui visas būtinas maistingąsias medžiagas! Pasirodo, kontroliuoti svorį galima esant bet kokio amžiaus, be to, tai padaryti gana paprasta.

Paprastas sprendimas – lieknumo kokteilis

Šiuo metu vis populiarėja funkciniai maisto produktai – tai nauja tendencija, kurią rekomenduoja viso pasaulio dietologai. Jų sudėtyje gausu vitaminų, mineralų ir polinesočiųjų riebalų rūgščių, be to, juose yra minimalus kiekis kalorijų. Imkime, pavyzdžiui, baltymų kokteilius. Jie yra skanūs, naudingi ir patogūs – viena stiklinė kokteilio pakeičia visą valgymą. Baltymų kokteiliai padeda sumažinti ir kontroliuoti svorį be varginamo bado jausmo ir kartu užtikrina organizmui būtinų maistingųjų medžiagų. Tikras atradimas, visame pasaulyje žinomas daugiau kaip 30 metų, – bendrovės „Herbalife“ baltymų kokteilis „Formula 1“. Jo veiksmingumas ir saugumas kontroliuojant svorį buvo įrodyti klinikiniais tyrimais, kuriuos atliko dietologijos ir mitybos lyderiai 4 šalyse: JAV (Kalifornijos universitete), Vokietijoje (Ulmo universitete), Pietų Korėjoje (Seulo nacionaliniame universitete) ir Rusijoje (Rusijos medicinos mokslų akademijos Mitybos instituto klinikoje)*.

Herbalife.
Herbalife.

Kas yra baltymų kokteilis „Formula 1“?

  • 18 g baltymų**
  • gyvybiškai svarbūs vitaminai ir mineralai
  • iš viso 220 kcal**
  • visavertis maistas per 2 minutes
  • kelioms valandoms užtikrina sotumo jausmą
  • veiksmingumą patvirtino klinikiniai tyrimai*

*Klinikiniai tyrimai įrodė, kad kokteilių kaip maisto pakaitalų vartojimas, suvokiant juos kaip riboto kalorijų kiekio dietos dalį kartu su švelniais fiziniais pratimais, padeda sėkmingai kontroliuoti svorį. Klinikinius tyrimus atliko bendrovė „Herbalife“ kartu su garsiausiais universitetais, siekdama patikrinti įvairių produktų privalumus. Šiuo metu 4 su daug baltymų turinčiais maisto pakaitalais susiję klinikiniai tyrimai buvo atlikti JAV, Korėjoje, Vokietijoje ir Rusijoje.

**Naudojant 250 ml lieso pieno.


herbalife-lithuania.com
Tel. 880 090 034

 

Projekto partnerio inicijuotas ir parengtas turinys, turinio kontrolė – partnerio rankose

Naujausi straipsniai