„Auksinių gaublių“ bučiniai: Ryano Reynoldso ir Andrew Garfieldo glamonės ir atstumta Emma Stone

Ryano Reynoldso ir Andrew Garfieldo bučinys bei Emma Stone su Damienu Chazelle / Video kadrai
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-01-09 18:29
Pirmadienio naktį Los Andžele vykusiuose „Auksinių gaublių“ apdovanojimuose, kuriuos vedė TV žvaigždė Jimmy Fallonas, netrūko kandžių pokštų ir juokelių. Tačiau ne ką mažiau juokingų ir nesurežisuotų dalykų vyko ir kitoje scenos pusėje – tarp ceremonijos svečių.

Vienas tokių momentų – interneto memu greitai tapusi akimirka, kai aktorė Emma Stone norėjo pasveikinti „Auksinį gaublį“ laimėjusį režisierių Damieną Chazelle.

Vos išgirdęs savo vardą Damienas Chazelle atsistojo, o kartu su juo – jį pasveikinti norėjusi jo draugė Olivia Hamilton bei „Kalifornijos svajų“ aktoriai Emma Stone bei Ryanas Goslingas, sėdėję prie to pačio staliuko.

Tarp dviejų moterų atsidūręs režisierius pirmiausia palinko pabučiuoti savo draugės, tačiau tą pačią akimirką Emma Stone tarp jų įsiterpė ir lenkėsi pabučiuoti jo skruostą iš kitos pusės. Kadangi režisierius kaip tik tuo metu pasuko veidą į kitą pusę, Emmai liko bučiuoti... nieką. Į nepatogią ir juokingą situaciją patekusi aktorė iš karto atsitraukė ir susigėdusi pasakė: „Tai buvo keista, atsiprašau“.

Kitą internautus prajuokinusį momentą padovanojo aktoriai Ryanas Reynoldsas ir Andrew Garfieldas, kuris, beje, yra buvęs Emmos Stone draugas.

Ryanas Reynoldsas už filmą „Deadpool“ buvo nominuotas geriausio miuziklo ar komedijos kategorijoje, tačiau šioje kategorijoje nugalėtoju buvo paskelbtas kitas Ryanas – Goslingas, su kuriuo Reynoldsas neretai būna painiojamas.

Ryanas Reynoldsas garsėja savo humoro jausmu, tad ir šį kartą buvo pasiruošęs atitinkamai reaguoti, jeigu savo vardo neišgirs. Kai Goslingas ėjo link scenos atsiimti statulėlės ir visi jam plojo, Reynoldsas ir Garfieldas, sėdėję prie to paties staliuko, aistringai bučiavosi vaidindami, kad nekreipia dėmesio į Goslingo pergalę.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai