Prasčiausios „Auksinių gaublių“ suknelės: norėjo suspindėti, o išėjo šnipštas

Zoe Saldana, Sarah Jessica Parker, Olivia Culpo ir Felicity Jones / „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Pirmadienio naktį kone visa Holivudo grietinėlė rinkosi į „Beverly Hilton“ viešbutį, kur vyko 74-oji „Auksinių gaublių“ apdovanojimų ceremonija. O kai į vieną vietą susirenka tiek daug žvaigždžių, rankomis trina ir mados kritikai, apžvalgininkai bei visi, kam tiesiog patinka apžiūrinėti ir vertinti garsenybių apdarus.

Aktorės ir kitos garsios moterys, pakviestos į tokio masto renginį kaip „Auksinių gaublių“ apdovanojimai, ruoštis pradeda gerokai iš anksto: vienos sukneles pas geriausius dizainerius siūdinasi specialiai tai progai, kitos kartu su stilistais renkasi iš dešimčių joms pasiūlytų variantų, o dar kitos, ką apsirengti, išsirenka pačios.

TAIP PAT SKAITYKITE: Meryl Streep „Auksinių gaublių“ kalba sukėlė ažiotažą: nepagailėjo kritikos Donaldui Trumpui

Deja, ne visos, pasirodžiusios ant raudonojo kilimo, sulaukia norimos reakcijos. Šiemet daugiausia apkalbų ar diskusijų dėl ne itin vykusio įvaizdžio sulaukė šios „Auksinių gaublių“ viešnios:

Dainininkė ir „Auksinį gaublį“ pelniusios „Mėnesienos“ aktorė Janelle Monae (31 m.) surizikavo ant raudonojo kilimo puoštis taškeliais – ir jos rizika nepasiteisino. Pūstas asimetriškas baltas sijonas, dengtas juodu tinkleliu su įvairių dydžių taškeliais, ir viršutinė suknelės dalis iš juodų žvynelių – ganėtinai keistas derinys.

Janelle Monae / „Scanpix“/„Sipa USA“ nuotr.

Kritikų nuomone, rožinę „Gucci“ suknelę apdovanojimų ceremonijai pasirinkusi britė Felicity Jones (33 m.) atrodė pernelyg infantiliai:

Janelle Monae / „Scanpix“/„Sipa USA“ nuotr.

Dar viena rožinė ir dar viena „Prada“ – tokį derinį pasirinkusi aktorė Zoe Saldana (38 m.) taip pat sulaukė prieštaringų vertinimų: „Prada“ gerbėjai liaupsino, o kitiems ne itin patiko.

Janelle Monae / „Scanpix“/„Sipa USA“ nuotr.

Buvusi „Sekso ir miesto“ žvaigždė Sarah Jessica Parker (51 m.) su savo balta „Vera Wang“ suknele ir susuktų kasų šukuosena atidavė pagarbą „Žvaigždžių karų“ princesei Lėjai, tiksliau – ją suvaidinusiai aktorei Carrie Fisher, kuri mirė gruodžio 27-ąją. Tačiau mados kritikų toks jos įvaizdis, kad ir su potekste, nesužavėjo.

Janelle Monae / „Scanpix“/„Sipa USA“ nuotr.

Modelio ir buvusios „Mis Visatos“ Olivios Culpo (24 m.) didžiulė suknelė buvo pernelyg pretenzinga: ir pūsta, ir pernelyg gausiai dekoruota – visko tiesiog per daug.

Janelle Monae / „Scanpix“/„Sipa USA“ nuotr.

Visko per daug buvo ir reportažus iš apdovanojimų rengusios Australijos TV reporterės Renee Bargh (30 m.) suknelėje:

Janelle Monae / „Scanpix“/„Sipa USA“ nuotr.

Aktorės Riley Keough (27 m.) suknelės siluetas ir dekoras visiškai „pradangino“ jos figūrą:

Janelle Monae / „Scanpix“/„Sipa USA“ nuotr.

Blogiausiai atrodžiusia vakaro pora be konkurencijos tapo dainininkas ir prodiuseris Pharrellas Williamsas (43 m.) bei buvusi žurnalų redaktorė, o dabar – filmų prodiuserė Mimi Valdes (46 m.):

Janelle Monae / „Scanpix“/„Sipa USA“ nuotr.

Tarp blogiausiai apsirengusių „Auksinių gaublių“ viešnių minimos ir aktorių Monicos Bellucci, Zazie Beetz, Tizianos Roccos, Amaros Karan, TV žvaigždžių Jeannie Mai, Dianos Madison, Charissos Thompson ir Liz Hernandez, modelio Karrueche Tran pavardės. Jų visų nuotraukas rasite 15min galerijoje:

Blogiausiai apsirengusios „Auksinių gaublių“ viešnios (17 nuotr.)
+11

O štai čia – daugiau „Auksinių gaublių“ svečių ant raudonojo kilimo bei apdovanojimų ceremonijos akimirkos:

74-oji „Auksinių gaublių“ apdovanojimų ceremonija (132 nuotr.)
+126
Skaitykite daugiau