Astrologė L.Kutkytė: Kovo 9 d. Saulės užtemimas – tinkamas metas atsisveikinti su praeitimi, išsigryninti vertybes

Saulės užtemimas. / Fotolia nuotr.
Autorius: System
Publikuota: 2016-03-08 16:13
Kovo 9 d. 3.54 val. Lietuvos laiku kartu su jaunatimi įvyks Saulės užtemimas, tačiau Lietuvoje jis nebus matomas. Jo metu Saulė, Mėnulis, Merkurijus, Neptūnas, Karminis Mėnulio mazgas Ketu bei Baltasis Mėnulis Selena bus Žuvų ženkle, tad į Žemę perduodama užtemimo energija pasireikš būtent per Žuvų ženklo valdomas sferas.

Astrologė Lana Kutkytė (sadhanacentras.lt) pateikia šio Saulės užtemimo  bendrą charakteristiką bei poveikį savijautai.

Žinoma, kad kiekvienam žmogui užtemimai atneša vis kitokius įvykius ir suvokimus, paliečia jam aktualias temas – tai priklauso nuo kiekvieno individualaus gimimo horoskopo. Stipriausiai užtemimą jaus Žuvų, Mergelės, Dvynių ir Šaulio ženklo atstovai.

Irmanto Gelūno / 15min nuotr.
Irmanto Gelūno / 15min nuotr.

Visgi kiekvienas užtemimas neša savyje tam tikrą programą, energiją, kuri bet kuriuo atveju, daugiau ar mažiau, tačiau  suskamba kiekvieno mūsų gyvenime.

Užtemimo poveikis ypač stipriai gali būti jaučiamas tris dienas iki ir tris dienas po jo, tad svarbu visą šį laikotarpį būti itin sąmoningiems ir įsiklausyti į procesus, kurie vyksta tiek jūsų vidiniame pasaulyje, tiek ir išoriniame.

TAIP PAT SKAITYKITE: Tobulėkime kartu. Marso padėtis Zodiako ženkluose: kokia jūsų valia, ryžtas ir seksualinė energija

Neskubėkite veržtis pirmyn, tuo labiau, kad šiuo metu itin stipriai išreikštos Žuvų valdovo – Neptūno planetos – energijos vers nurimti ir giliai apmąstyti savo gyvenimą. Nenustebkite, jei iki užtemimo ir kurį laiką po jo jausitės taip, tarsi jumyse būtų užgesusi vidinė ugnis, tarsi  jūsų energijos potencialas tapo pernelyg mažas, kad sugebėtumėte efektyviai ir greitai veikti. 

Mieguistumas, pasyvumas, silpna fizinė ir psichinė savijauta, žemas darbingumas – tai pasireikš gana stipriai, tad pasistenkite neapkrauti savęs nebūtinais darbais. Kai kurie procesai, situacijos, santykiai gali ne tik sulėtėti, bet ir apskritai sustoti ir net nutrūkti. Lemtingi likimo posūkiai – tai viena iš aktualiausių šio užtemimo temų.

Atsisveikinimas su praeitimi ir žengimas link kažko visiškai naujo ir reikalingo ne tik asmenybės, bet ir sielos evoliucijai, gali būti skausmingas, verčiantis pasijusti auka. Tačiau, jei sąmoningai pasirinksite atsisakyti prisirišimų prie to, kas jau nebeefektyvu, ir drąsiai, pasitikėdami gyvenimu, sutiksite užbaigti ir savo noru atsisakyti to, ko ateityje jau nebereikės, atlaisvinsite vietos naujovėms, kuriuos ateis po užtemimo.  

 

Tai gali būti atsisveikinimas su neefektyviais santykiais, su gyvenamąja vieta, darbo vieta, užbaigtais mokslais, įsipareigojimais, žalingais įpročiais, liga ar kitokiomis svarbiomis situacijomis.

Svarbu suvokti, jog kažko pabaiga nėra Dievo „bausmė“ – tai savalaikis, apvalantis procesas, o ar šis procesas yra teigiamas, ar neigiamas – priklauso nuo jūsų reakcijos į jį ir sąmoningumo lygio.  

Irmanto Gelūno / 15min nuotr.
Irmanto Gelūno / 15min nuotr.

Kuomet užtemimas vyksta šalia Karminio Mėnulio mazgo Ketu bei Baltojo Mėnulio Selenos, vyksta ypač stiprūs karminio apsivalymo procesai. Tai išties unikali galimybė išsigryninti, atiduoti senas skolas ir nebūtinai vien materialias.

Pasinaudokite šiomis užtemimo nešamomis apsivalymo energijomis ir atlikite dėkojimo bei atleidimo praktikas.

Nenustebkite, jei pasijusite taip, tarsi norėtumėte atleisti tiems, kurie kažkada jus įskaudino, padėkoti tiems, kurie pagelbėjo, ir atpirkti savo kaltę prieš kažką, ką patys įskaudinote. Tai teisingas noras ir šviesioji šio užtemimo pusė. Pasinaudokite šiomis užtemimo nešamomis apsivalymo energijomis ir atlikite dėkojimo bei atleidimo praktikas. Skirkite laiko maldai – šiuo metu ji ypač galinga.

TAIP PAT SKAITYKITE: Tobulėkime kartu. Jupiterio padėtis Zodiako ženkluose: kokioje gyvenimo sferoje jūsų laukia sėkmė?

Silpniesiems tai metas, kuomet lengviausia bus atsistoti į aukos poziciją, gailėtis savęs, kaltinti aplinką dėl savo nelaimių, reikšti pretenzijas, kaprizingai reikalauti dėmesio ir pagalbos, pasiduoti baimėms, nerimui, iliuzijoms ir norui užsidaryti nuo viso pasaulio. Pasistenkite nepasiduoti šiai galimai tendencijai, nes kitaip tik užtvirtinsite ją savo ateityje.

Juk Jaunatis, kuri vyksta kartu su užtemimu, yra ypatingai galingas metas, tad galime pasirinkti: bijoti ir pasiduoti jos neigiamai pusei arba pasinaudoti kosminės tvarkos siunčiamomis energijomis kaip įrankiu, su kuriuo galima koreguoti savo ateitį į gera.

Ji24.lt

Naujausi straipsniai