Asta Stašaitytė-Masalskienė po permainų gyvenime grįžta į TV eterį

Asta Stašaitytė / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Po pertraukos į populiarios pokalbių laidos „Yra, kaip yra“ vedėjos poziciją grįžta Asta Stašaitytė-Masalskienė, kurią LNK eteryje laikinai pavadavo Aušra Kilkuvienė. Asta jau nusifilmavo naujojo sezono klipe, kuriame jai atiteko taksistės vaidmuo.

Asta juokiasi, kad iš viso jos žiūrovai nematė devynis mėnesius („Tai beveik nėštumas“, – kvatoja) ir prisipažįsta, kad tos permainos jai buvo ypač reikalingos, nes daugelis jai sakė, kad Asta nepakankamai myli save.

„Per šias atostogas supratau vieną svarbų dalyką – kaip reikalinga yra išeiti iš savo komforto zonos. Tai man leido suprasti, kad pasaulis neturi būti tobulas. Jis yra visoks. Apie tai ir pakalbėsime naujose „Yra, kaip yra“ sezono laidose, – šypsosi A.Stašaitytė-Masalskienė. – Šiandien galiu pasidžiaugti, kad patyriau gerą sugrįžimo jausmą. Tai buvo tarsi patvirtinimas, kad televizija yra būtent ta vieta, kurioje aš turiu būti. Labai pasiilgau komandos, žiūrovų, darbo.“

Asta teigia, kad kasdieniuose rūpesčiuose ir darbuose dažnai pamirštame save. „Daug kas sakydavo, kad aš nepakankamai save myliu, todėl per šį laiką mokiausi save mylėti. Naujų patirčių ieškojau naujuose dalykuose, paprastuose dalykuose, kurie nieko nekainuoja“, – sakė A.Stašaitytė-Masalskienė.

Asta pasakojo, kad per televizinę pertrauką ji stengėsi atitrūkti nuo kasdienių darbų ir rutinos bei išbandė daug naujų dalykų, kurie anksčiau jai atrodė keisti ir svetimi.

„Skridau oro balionu viena, užsienio kurortų paplūdimius iškeičiau į lietuvišką kaimą, o prieš kelias dienas ganiau šešiasdešimties avių bandą, – pasakojo laidos „Yra, kaip yra“ vedėja. – Pirmą kartą gyvenime susikūriau profilį „Facebook“. Jau trys dienos man žmonės rašo apie pokemonus. Eisiu pažiūrėti, gal rasiu kokį pievoje tarp avių. Ar šiltnamyje tarp pomidorų...“

Asta Stašaitytė-Masalskienė / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Skaitykite daugiau