Andrius Tapinas pasveiko nuo koronaviruso: „Tai nebuvo pasivaikščiojimas parke“

Andrius Tapinas / Pauliaus Peleckio / „ŽMONĖS Foto“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-11-04 21:12
Žurnalistas, „Laisvės TV“ įkūrėjas Andrius Tapinas (43) pasveiko nuo koronaviruso. Apie tai jis pranešė socialiniame tinkle.

Šia žinia A.Tapinas pasidalijo trečiadienio vakarą.

„Virusas pasitraukė. Iš lėto, nenoromis, vis primindamas apie save galvos skausmais, silpnumu ir nuolatiniu nuovargiu. Bet pasitraukė ir gydytojas šiandien konstatavo, kad po beveik dviejų savaičių galiu atsisveikinti su šituo nekviestu svečiu.

Niekuo labai gudriu nesigydžiau – lovos režimas, daug skysčių, vitaminai C ir D, maistingos sriubos ir paracetamolis, kai jau galvoje pradėdavo daužyti kūjai.

Dabar galiu konstatuoti, kad turėjau vieną lengviausių Covido formų ir prisimenant visus kaulų laužymus, galvos ir akių skausmus, silpnumą, tai nebuvo pasivaikščiojimas parke. Galiu tik įsivaizduoti, kaip atrodo vidutinė ar sunki viruso forma, tad visiems, įklimpusiems giliau, stiprybės ir sveikatos“, – rašė A.Tapinas.

Apie užsikrėtimą koronavirusu A.Tapinas pranešė spalio 24 dieną. Tuomet vyras pasakojo, jog jam pakilo temperatūra, pradėjo skaudėti galvą ir užgulė nosis. 
 
A.Tapinas teigė, jog vos pajutęs į peršalimą panašius simptomus, atliko koronaviruso testą. Pasak žurnalisto, šis nėra toks nemalonus, kaip įprasta manyti. „Aš tik noriu pasakyti, kad tie, kurie skundžiasi, jog koronaviruso testas yra labai nemalonus ir šlykšti procedūra, tai gyvenime turbūt nėra „riję žarnos“ pas gastroenterologą. Tai yra visiškas juokas ir niekis, palyginus su šituo. Buvo netgi visai malonu“, – šmaikščiai kalbėjo A.Tapinas.

Vėliau Andrius pasakojo, kad savijauta sergant koronavirusu yra nesulyginama su gripu. Pasak žurnalisto, jam pasireiškė visi koronaviruso infekcijai būdingi simptomai. 

„Kol kas man tai buvo tik dvi naktys. Kai laužo visą kūną. Rankas, kojas, nugarą. Kai tu vartaisi ir vartaisi, keisdamas pozas, kad kaip nors rastum tą išganingą, kur bent penkias minutes neskaudėtų ir būtų nors kažkiek ramybės, kai geri tabletes, bet jos nieko nepadeda. Nei pirmą nakties. Nei antrą nakties. Nei trečią. Nei ketvirtą. Ir ryto sulauki tarsi tave būtų tris kartus pervažiavęs volas su itin neblaiviu piliečiu už vairu. Ir visai nelauki dar vienos tokios nakties“, – sakė jis. 

Virusas pasitraukė. Iš lėto, nenoromis, vis primindamas apie save galvos skausmais, silpnumu ir nuolatiniu nuovargiu....

Posted by Andrius Tapinas on 2020 m. lapkričio 4 d., trečiadienis

Naujausi straipsniai