Andrius Tapinas užsikrėtė koronavirusu: „Yra reikalų“

Andrius Tapinas / Pauliaus Peleckio / „ŽMONĖS Foto“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Ketvirtadienį „Laisvės TV“ įkūrėjas Andrius Tapinas pranešė, kad nusprendė saviizoliuotis, nes pajuto į peršalimą panašius simptomus. Penktadienį atlikus koronaviruso testą, paaiškėjo, kad šis – teigiamas.

Apie tai, jog buvo nustatyta koronaviruso infekcija, žurnalistas pranešė socialiniuose tinkluose.
 
„Gyvenimas bus tikrai įdomesnis. Šiandien atėjo koronaviruso testo rezultatas – teigiamas. Dabar reikia sulaukti NVSC specialistų skambučio (labai įdomu, kada jie paskambins), susidėlioti veiksmų planą pagal protokolus, prisiminti visus, su kuo bendravau, padėkoti Viktorui Uspaskichui.
 
Yra reikalų. Ir, aišku, labai daug klausimų iš karto iškilo – pirmas, ar galima sergant Covid-19 gerti šnapsą, antras...na, daugiau, kaip ir viskas aišku Tad rytoj vakare būsiu galbūt pirmasis covidinis rinkimų nakties laidos vedėjas. Virtuvėje prie krano. Tikrai įdomūs laikai. Laikykitės ten“, – rašė jis.

Log into Facebook | Facebook

Log into Facebook to start sharing and connecting with your friends, family, and people you know.

Penktadienio vakarą A.Tapinas socialiniuose tinkluose pasidalijo vaizdo įrašu, kuriame patikino, jog vos pajutęs į peršalimą panašius simptomus, atliko koronaviruso testą. Pasak žurnalisto, šis nėra toks nemalonus, kaip įprasta manyti.

„Aš tik noriu pasakyti, kad tie, kurie skundžiasi, jog koronaviruso testas yra labai nemalonus ir šlykšti procedūra, tai gyvenime turbūt nėra „riję žarnos“ pas gastroenterologą. Tai yra visiškas juokas ir niekis, palyginus su šituo. Buvo netgi visai malonu“, – šmaikčiai kalbėjo A.Tapinas.

Andrius jau anksčiau neslėpė apmaudo, kad dėl šio sunegalavimo teko atšaukti Gargžduose turėjusius vykti Petro Gražulio ir Rasos Petrauskienės debatus.

„Pajutau peršalimo simptomus – kosulys, kaulų laužymas ir panašiai. Įprastu metu būčiau pririjęs vaistų ir išėjęs ant scenos, ne pirmas kartas, kada eini sirgdamas. Bet šį kartą esant galimybei, kad čia gali būti ir ne peršalimas, būtų labai neatsakinga išstoti prieš pilną salę žiūrovų“, – tikino jis.

Andrius Tapinas (22 nuotr.)
+16
Skaitykite daugiau