Amber Heard paaukojo labdarai visus 7 mln. dolerių, gautus iš skyrybų su Johnny Deppu

Amber Heard ir Johnny Deppas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-08-19 07:35
Šią savaitę baigėsi keletą mėnesių trukusios viešos ir gana nešvarios aktorių Amber Heard ir Johnny Deppo skyrybos, o laisva moterimi vėl tapusi Amber paskelbė, kad visus 7 mln. JAV dolerių, gautus iš buvusio vyro, paaukojo labdarai.

Šitokiu savo poelgiu aktorė tarsi įrodė, kad jos santuoka ir juo labiau skyrybos su Johnny Deppu niekada nebuvo iš išskaičiavimo, o kaltinimai smurtavus – tikrai ne tam, kad teismas priteistų jai daugiau pinigų.

Šią savaitę pasiekus susitarimą skyrybų byloje buvo pranešta, kad Amber Heard paaukos pinigų labdarai, tačiau dabar pati aktorė patikslino, jog sau ji nepasiliko nė cento.

„Kaip ir apibrėžta skyrybų susitarime, pinigai man asmeniškai niekada nežaidė jokio vaidmens, išskyrus tai, kad aš galėjau paaukoti labdarai ir, šitaip pasielgdama, viliuosi padėti tiems, kurie turi mažiau galimybių apsiginti“, – „People“ išplatintame pranešime sakė aktorė.​

Amber Heard taip pat pridūrė: „Kaip ir pranešta spaudoje, suma, kurią gavau iš skyrybų, buvo 7 mln. JAV dolerių, ir visi 7 mln. JAV dolerių paaukoti labdarai. Tai yra daugiau nei bet kokios lėšos, kurias esu paaukojusi praeityje, ir žadu aukoti ir ateityje.“

Įspūdingą pinigų sumą aktorė išskirstė kelioms labdaros organizacijoms, „konkrečiau toms, kurios skirtos stabdyti smurtą prieš moteris“, ir Los Andželo vaikų ligoninei, kurioje Amber savanoriauja pastaruosius 10 metų.

Žmonės.lt primena, kad Johnny Deppas ir Amber Heard susituokė 2015-ųjų vasarį. Jiedu susipažino 2009-aisiais filmuodamiesi juostoje „Romo dienoraštis“ („Rum Diary“) ir pora buvo nuo 2012-ųjų. Dėl Amber Heard aktorius paliko savo gyvenimo partnerę ir vaikų motiną Vanessą Paradis, su kuria pragyveno 14 metų, tačiau jie nebuvo susituokę.

Amber Heard gegužės 23 dieną padavė prašymą po metus ir tris mėnesius trukusios santuokos skirtis su vyru, ir gavo teismo uždraudimą jam prie jos artintis, pareiškusi, kad jis fiziškai smurtavo jos atžvilgiu. Ji teigė, kad sutuoktinis ne kartą prieš ją smurtavo, tuo tarpu Johnny Deppo stovykla tvirtino, jog tai – melas, ir šitaip ji neva bando išlošti kuo daugiau finansinės naudos per skyrybų procesą.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai