7 patarimai, kaip gerai atrodyti ir be makiažo

Mergina ir gėlių žiedai. / Fotolia nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-08-18 09:15
Dauguma moterų mano, jog vienintelė išeitis gražiai atrodyti – slėpti savo veidą po makiažu, tačiau net jei ir netepate ant veido storų pudros sluoksnių, tikrai nebūtina dažytis kiekvieną dieną.

Moterys besidažydamos prieš veidrodį kasdien praleidžia daugybę laiko, net nesusimąstydamos, kad puikiai galėtų išsiversti ir be jo. Jei nesidažysite, sutaupysite ne tik laiko ir pinigų, bet ir pagerinsite odos būklę. O gerai atrodyti be kalno makiažo ant veido nėra taip sunku, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Nedidelis įpročių pakeitimas gali duoti tikrai puikių rezultatų!

Štai keli tinklalapio womanitely.com patarimai, kurie padės gražiai atrodyti kasdien ir be makiažo:

Prauskitės veidą ryte ir vakare

Turėtumėte įprasti prausti veidą ir ryte, ir vakare. Tai akivaizdu, tačiau yra moterų, kurios neprausia veido rytais, o tai yra didžiulė klaida! Jei kasryt pabudusios nuprausite savo veidą, išvengsite aknės atsiradimo ir jūsų oda atrodys daug šviesesnė.

Naudokite švelnų prausiklį

Šiurkštus prausiklis nušveičia ne tik negyvas, bet ir sveikas odos ląsteles, todėl ji gali išsausėti ir parausti. Verčiau rinkitės švelnesnį arba hipoalerginį prausiklį, kuris neužkimštų porų ir tiktų jūsų odos tipui.

Drėkinkite odą

Jei norite, kad jūsų oda atrodytų jaunai ir sveikai, po kiekvieno prausimosi naudokite drėkinamąjį kremą. Pasirinkite jį pagal savo odos tipą. Naudokite ir tokius kremus, kurie apsaugotų nuo ultravioletinių saulės spindulių.

Vietoj tušo – vazelinas

Gali nuskambėti keistai, tačiau tai dar vienas būdas gražiai atrodyti be makiažo. Naudokite geros kokybės vazeliną vietoje tušo: tiesiog užtepkite nedidelį vazelino kiekį ant blakstienų. Jis suteiks joms blizgesio, tad ir tušo daugiau nereikės. Visgi, jei dažotės blakstienas tušu, vazeliną galite panaudoti norėdamos nusivalyti akių makiažą, nes jis nėra toks kenksmingas, kaip dauguma kitų valiklių.

Kokosų aliejus – lūpoms

Kokosų aliejų galima naudoti tiek veido makiažui valyti, tiek atgaivinti lūpas. Dauguma lūpų balzamų, parduodamų kosmetikos parduotuvėse, turi nemažai konservantų ir cheminių medžiagų, kurios išsausina lūpų odą. Nedidelis kiekis kokosų aliejaus puikiai sudrėkins sausą lūpų odą.

Antakius pešiokite saikingai

Žinoma, reikia suteikti antakiams formą ir juos prižiūrėti, tačiau nepersistenkite. Pašalinkite tik tikrai nereikalingus ir atšokusius plaukelius, taip pat pasistenkite radikaliai nekeisti pačių antakių formos. Net jei ir turite storus antakius, nebūtina jų visų išpešioti, džiaukitės jais!

Sveikai maitinkitės

Kuomet oda sveika, tai ir makiažo nereikia. Maistas, kurį vartojate, yra tiesiogiai susijęs su jūsų odos būkle, todėl žiūrėkite, ką valgote. Įtraukite daugiau vaisių ir daržovių į savo mitybos racioną.

Ji24.lt

Naujausi straipsniai