7 pasižadėjimai, kuriuos verta įgyvendinti jau dabar

Laiminga moteris / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-01-15 18:32
Tapsiu lieknesnė, padarysiu karjerą, pradėsiu (ir nemesiu) bėgioti, būsiu gerumo įsikūnijimas – ko tik prieš Naujuosius sau – ar visiems – nepažadame! Šventės praeina, ir pažadai lieka užmaršty. Iki kitų metų, kuomet vėl planuojame kalnus nuversti. Tačiau yra tokių pažadų, kuriuos galima ir vertėtų įgyvendinti nepriklausomai nuo to, kad dabar penktadienis, sausio vidurys, ir Naujieji jau praeity.

1. Nebijokite pokyčių

Turite kelis pamėgtus drabužių derinius ir visuomet juos dėvite? Net pirkdama naują suknelę perkate to paties modelio, tik kitos spalvos? Neikite tuo saugiu keliu – bent kartais pamėginkite sau nebūdingą spalvą ar formą.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Tą patį galima pasakyti ir apie makiažą – gal ne visoms tinka burgundiško vyno spalvos lūpų dažai, bet, atitaikius atspalvį, raudona ar rožinė tiks visoms. Būkite ta pati „aš“, tik su trupučiu aštraus prieskonio.

2. Apsipirkite savo spintoje

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Supratote teisingai – siūlome iš naujo peržvelgti savo spintos turinį ir atrasti pamirštus lobius. Toli gražu ne kiekviena mūsų turi atskirą kambarį drabužiams ir bateliams kaip Kerė Bredšou iš „Seksas ir miestas“. Nors visko ji turi labai daug, didelė erdvė ir tinkamas išdėstymas leidžia aiškiai matyti visus turimus drabužius ir aksesuarus.

O štai realybėje mes dalijamės ta spinta su vyrais, kambariokėmis ar sesėmis, tad matome tik tai, kas lengviausiai pasiekiama. Dėl to nesunku pamiršti, kad jau antri metai spintos glūdumoje guli nenešiojamas beveik naujas golfas.

3. Reguliariai mankštinkitės

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Sportą ar mankštą paminėjome tikrai ne tam, kad siūlome numesti svorio ar tapti sporto čempione. Tiesiog reguliariai mankštinantis galite padėti tiek savo fizinei, tiek psichinei sveikatai. Mažiau sirgsite, būsite energingesnė, laimingesnė (juk sportuojant gaminasi laimės hormonai endorfinai), labiau pasitikinti savimi – ar to neužtenka, kad keliskart per savaitę bent po pusvalandį skirtumėte fiziniams pratimams? Na o padailėjusios kūno linijos bus malonus šalutinis poveikis.

4. Išsikuopkite

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Ne paslaptis, kad iškuopus namus ir atsikračius nereikalingų daiktų, net sieloje palengvėja. Tad siūlome (nebūtinai per vieną dieną) iškuopti spintas, stalčius ir atsikratyti pasenusių, ilgai nenaudojamų daiktų.

Ar jums tikrai reikia prisiminimui paliktų trečios klasės sąsiuvinių? O ta liemenėlė, kurią nešiojate jau aštunti metai, tikrai nepraradusi formos ir jums tinkamo dydžio? O kur dar nuolat dulkančios statulėlės, gautos po draugų (net ne jūsų) kelionių, kurios jums nieko nereiškia... Išmeskite ir po savaitės net neprisiminsite, kad kažko nebėra.

 

5. Pasirūpinkite oda ir plaukais

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Jei norite sulaukti rezultatų, būtinas reguliarumas režimas.

Tai, kad kartą per mėnesį palepinate veidą kauke ar pasitepate kojas anticeliulitiniu kremu, dar nereiškia, kad padarote daug naudos savo kūnui. Jei norite sulaukti rezultatų, būtinas reguliarumas režimas.

Nuolat rūpinkitės savo veido ir kūno oda, plaukais, būtinai drėkinkite juos, naudokite tinkamas kokybiškas priemones, neikite miegoti nenusivaliusi makiažo ir nors truputėlį sveikiau maitinkitės.

6. Naudokite apsaugą nuo saulės

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Vienos žino, o kitoms galbūt reikia priminti, kad nepriklausomai nuo sezono ir dienų saulėtumo ar debesuotumo, saugotis nuo ultravioletinių spindulių būtina visada. Jie labai sendina odą ir ilgainiui galima susirgti net odos vėžiu. UVA ir UVB veikia odą mums nejaučiant.

Kad reikia pasitepti priemonėmis, apsaugančiomis nuo saulės deginantis, žino visi ir taip daro. Tačiau ir žiemą, net ir apsiniaukusią dieną, reikia pasitepti veidą kremu ar kremine pudra su SPF.

7. Investuokite į klasiką

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Ryškus megztukas su Kempiniuku ar spragėsių dėžutę imituojantis firminis rankinukas gal ir labai madingi, bet jei nelyja pinigais, tuos šimtus eurų geriau išleiskite dalykams, kurie po metų dvejų neišeis iš mados. Kaip žinia, kas būna labai madinga, greitai masiškai persikelia į gatves ir tampa atgyvena.

Klasikinis juodas ar kupranugario spalvos paltas, vyriško tipo balti marškiniai ar cigaretės formos džinsai bus madingi visada, dėl to verčiau investuoti į nesenstančią klasiką. O iš greitosios mados pasiskolinkite tik nebrangių ir jums tikrai patinkančių dalykėlių.

Elaima.lt

Naujausi straipsniai